atarionline.pl [S] Fani KASPRZAKOW DIOR I UNITR - Oraz wszelkich AUDIO - Zapraszam - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorstreak
    • CommentTime18 Feb 2023 zmieniony
     
    Hej

    Mam dostep do duzej ilosci sprzetow z "epoki" 70-80, szczegolnie do sprzetow DIORY/KASPRZAKA/UNITRA (glownie sprzety KASETOWE, ale tez wzmacniacze i adaptery czy CD) jak i japonskiego staffu typu SANYO, Hitachi JVC itp. Jesli ktos bylby chetny obejrzec liste to zapraszam na priv. Niestety nie podam listy tutaj bo robie to w imieniu osoby ktora chce to wszystko sprzedac, a 1-nie zna sie na cenach, 2-nie chce sie tym zajmowac. Wolalbym aby jeszcze nie ladowalo to "dla wszystkich" ze wzgledu na to ze wiele sprzetow ciezko dostac oraz ciezko naprawde wycenic.

    Mala prosba jesli ktos nie jest zainteresowany kupnem , ale moze chcialby tak wycenic na "oko", to tez zapraszam na priv.
    PS. Zdjecia tez mam :)

    PS.v2. Sprzety stacjonuja w Warszawie.
    • 2:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime18 Feb 2023
     
    Ja zawsze chciałem mieć RMS451 - słynny radiomagnetofon Kasprzaka.
    Lub jego wersję eksportową RRS-4050
    • 3:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime18 Feb 2023
     
    Miałem go i działał długie lata dopóki kiedyś mama nie zrzuciła go z parapetu otwierając okno (stał za zasłoną). Potem też działał ale uciekała fala i nie było tak fajnie. A, jeszcze się załapał chyba jako pierwszy wzmacniacz do atarki. :)
    • 4:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime18 Feb 2023
     
    jakbyś miał coś ze Starego Technics to daj znać. Masz jakieś syntezatory z epoki jakiś Roland ?
    • 5: CommentAuthorKonstantyn
    • CommentTime18 Feb 2023
     
    Ja bym chętnie przyjrzał się wzmacniaczom.
    • 6: CommentAuthormartinez
    • CommentTime19 Feb 2023
     
    Proszę o udostępnienie listy przedmiotów.
    • 7: CommentAuthorstreak
    • CommentTime19 Feb 2023
     
    Prosze wyslij mi emaila na priv