atarionline.pl kupno Atari ST - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorDemorgh
    • CommentTime10 Mar 2023
     
    Siema.
    chcialem zapytac bardziej doswiadczonych Atarowcow o cene rynkowa Atari 1040STe (uklad klawiatury GER). Chcialbym, zebyscie podpowiedzieli mi jaka jest taka uczciwa cena, za ktora warto kupic ten komputer, nie chce jakos mocno przeplacac, jak kazdy chyba :)

    dzieki i podrawiam
    • 2: CommentAuthordruzil28
    • CommentTime11 Mar 2023
     
    Szykuj się na jakieś 2k pln. Sam swoje kupiłem ze 2,5 roku temu za 1400 i specjalnie wyboru nie było bo to jedyna sztuka jaka pojawiła sie na aukcjach :)
    • 3: CommentAuthorDemorgh
    • CommentTime11 Mar 2023
     
    dzieki za info :)
    • 4: CommentAuthorhichal
    • CommentTime11 Mar 2023
     
    Za 329€ aktualnie na ebayu wystawiony, czyli koło 1450 PLN. Pudełko może nie najładniejsze, ale za to Ataryna I klasa.
    ->link<-
    • 5: CommentAuthorDemorgh
    • CommentTime12 Mar 2023 zmieniony
     
    Przegladalem strony eBay, ale naczytałem się też w sieci, że często ludzi robią w chuja. Dokładniej ludzie piszą, że w paczce można dostać cegły zamiast tego co się zamówiło, a na eBayu nie ma zwrotu gotówki. Nie mam powodu nie wierzyć i nie mam powodu aby wierzyć. Ale dziękuję za zainteresowanie moim postem i za info
    • 6:
       
      CommentAuthorCyprian
    • CommentTime12 Mar 2023
     
    kupiłem parę Atarynek i części do nich na ebaju, no i dostałem wszystko co zamówiłem
    • 7: CommentAuthordruzil28
    • CommentTime12 Mar 2023
     
    Ja wolałem "przepłacić" i sprawdzić od razu w towarzystwie sprzedającego, który zgodził się ją podłączyć w trakcie zakupu.
    Przy zakupie z ebay wyobraźnia podpowiada same nieciekawe scenariusze :)
    • 8: CommentAuthorhichal
    • CommentTime12 Mar 2023
     
    Nie zdrzył mi się jeszcze na ebay jakikolwiek przekręt, tymbardziej, że kupujący jest tam dość dobrze chroniony.
    Kupiłem już sopro sprzętu w tym ST i kilka małych Atarek.
    A jeżeli mi coś nie pasiło to zawsze doatałem zwrot kasy, czego nie można powiedzieć o Aliex.