atarionline.pl RIP Shadow/G*P^Noice - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime16 Mar 2023 zmieniony
     
    Przed chwilą doszła do mnie strasznie smutna informacja... bardzo utalentowany szwedzki koder - Shadow (Sdw), członek grup Genesis Project oraz NOICE miał 5 dni temu śmiertelny wypadek... :(

    Wspierał Silly Venture od ponad dekady, wystawił kilkanaście prac - od VCS, po Atari XL/XE i ST/STe. Wielka strata dla społeczności demo-sceny :(

    Niektóre z prac konkursowych z SV:

    ATARI 2600:


    ATARI XL/XE:


    ATARI ST/STE:


    Jego ostatnią pracą było m.in. fantastyczne demko na Atari 2600, zaprezentowane na szwedzkim Fjälldata 2023 w lutym:



    Informacja o śmierci Shadow'a znalazła się na serwisie pouet.net:

    ->link<-

    Rest in Peace, Shadow [*]
  1.  
    ale ch..nia .Zajebisty koder, wielka strata. R.I.P
    • 3: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime17 Mar 2023
     
    W tej sytuacji ch@jnia to zdecydowanie mało powiedziane
    Talent i chęci na tym padole są w coraz większym deficycie.
    Szkoda przede wszystkim człowieka, współczuję rodzinie i bliskim
    Dla społeczności Atari takie straty są nie do ocenienia.
    Niech spoczywa w pokoju i choć trochę wspiera nas z góry.
    • 4:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime17 Mar 2023 zmieniony
     
    Największym paradoksem jest to, że Andreas 18-go lutego tego roku napisał, że miał bardzo niebezpieczne zdarzenie prowadząc samochód, gdzie tuż przed Nim spadło drzewo i ledwo zdążył wyhamować... przestrzegał innych, aby byli ostrożni. Niecały miesiąc później odszedł z tego świata... smutne, przykre i niesprawiedliwe. Nigdy nie poznałem Go osobiście i miałem nadzieję kiedyś to nadrobić. Ale w tym życiu nie będzie mi już to dane :(