atarionline.pl zmiana Nicku - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime13 Dec 2023
     
    kwiecień:

    Irata:

    zwracam się z prośbą o zmianę mojej nazwy użytkownika z IRATA4 na Cori bądź CORIelectroni, chciałbym zachować pseudonimową spójność, (...), nie utożsamiam się już z tą nazwą (...) odcinam się od was zmieniając NICK na CORI - PASUJE ? ... szczerzej nie potrafię.


    grudzień, o wizycie na Last Party ( ->link<- ):

    Irata:

    a też się zjawię prawdopodobnie pod postacią IRATA4


    Acha :)
    • 2:
       
      CommentAuthorpancio
    • CommentTime13 Dec 2023
     
    rozdwojenie jaźni? Tu raczej triplifikacja :-)
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime13 Dec 2023
     
    Nie wiem, ja tylko obserwuję i odnotowuję. Nie stawiam diagnoz, bo nie jestem lekarzem.
    • 4:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime13 Dec 2023
     
    @ pancio ale mam ich więcej. ;)


    Pisałem już kiedyś że nie utożsamiam się z nickami, pseudonimami, przezwiskami itp. Niektórzy ludzie z tego forum cierpią na pewną przypadłość, otóż nie mogą się odiracić mimo zmiany nicka, nie wiem czy wynika to z niepamięci, złośliwości czy po prostu z głupoty, nie wnikam, dla nich i im podobnych na party wpisze na id IRATA4, poza tym w moim salonie gracza mam wyeksponowane wszelakie zlotowe identyfikatory, inny wpis niż IRATA4 źle by wyglądał na półce.
    Myślę że udzieliłem państwu wyjaśnienia adekwatnego do zaczepki.
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime14 Dec 2023
     
    Dla mnie to wytłumaczenie nie jest logiczne, a nawet jest sprzeczne ze sobą samym. Bo niby się nie utożsamiasz z żadną ksywą, a ten wątek założyłeś, że od teraz się utożsamiasz z ksywą Cori.

    No i pominąłeś sedno sprawy: utożsamiasz się z ksywą Cori i nakręcasz ludzi, że mają Cię tak nazywać, a potem sam utożsamiasz się z ksywą Irata. Niekonsekwencja, brak logiki, sprzeczność, a jeszcze twierdzisz, że to inni są złośliwi albo głupi :)

    Ludzie są przynajmniej konsekwentni - nazywają Cię Iratą, bo tak się przez lata przedstawiałeś. I sam się wkopałeś w swoich choatycznych tłumaczeniach, bo dalej się tak przedstawiasz.
    • 6:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime14 Dec 2023 zmieniony
     
    "Cori" to miało chyba być alter-ego muzyczne Rafała. :)
    Jednakże tu, na tym forum, zapamiętany jest i będzie jako "Irata4" więc niech się tego trzyma.
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime14 Dec 2023 zmieniony
     
    Ja tam nie zamierzam mówić nikomu, jaką ksywę ma mieć i ile tych ksyw. Niech sobie ma, jak lubi :)

    Ale ja też mam prawo nazywać kogoś taką ksywą, jak lubię :)
    • 8:
       
      CommentAuthorpancio
    • CommentTime14 Dec 2023
     
    niektórzy są po prostu niebinarni i tyle :-)
    • 9:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime16 Dec 2023
     
    @ Dracon
    Dokładnie.
    Trzymajmy się ramy to się nie .... ;)
    • 10:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime21 Dec 2023
     
    Moim zdaniem to ważne społecznie - ludzie mają prawo wiedzieć, kto stoi za danymi wypowiedziami czy zachowaniami. W tym celu stosuje się identyfikację przez ksywę albo imię i nazwisko. Domyślam się, że niejeden chciałby mieć (i ma) kilka tożsamości, i jak narozrabiał to się odciąć i używać innej, ale to tak nie działa, że to inne osoby/ksywy popełniły te czyny. To ciągle ta sama osoba pod różnymi ksywami.
    • 11:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime21 Dec 2023
     
    @Kaz sugerujesz że narozrabiałem ?
    Kiedy ?
    aaa z 10 lat temu jak piłem, luzik, widzę że twój ból jest większy niż osób których sprawa dotyczyła.
    Teraz to ja mam satysfakcje, satysfakcje taką że coraz więcej osób się na tobie poznaje.
    Powtarzam raz jeszcze, nic ci do tego jaką mam ksywkę, mogę ksywek mieć tysiące, tu na forum większość osób mnie zna, jak jest ktoś nowy to i tak nie będzie wiedział o niektórych sprawach
    i zapewne nie będzie w nie wnikał bo nie od tego jest to forum.
    kiedy ty się ode mnie odpierdzielisz ?
    Bo zaczyna to przypominać mobbing.
    Będziesz na Lost Party to chętnie z tobą pogadam i może wyjaśnimy te niejasności raz na zawsze.
    • 12:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime22 Dec 2023
     
    I znowu sam sobie przeczysz. To ty stworzyłeś ten wątek do dyskusji o swoich ksywach, a teraz "nic ci do tego jaką mam ksywę". No tak łatwo nie utniesz dyskusji, którą sam wywołałeś, tylko dlatego, że przestała być ci wygodna, bo obnaża absurdy, które wygłaszasz.

    Jak najbardziej mam coś do tego, jakie ksywy używasz na forum i w ogóle na AOL, szczególnie, gdy sam taką dyskusję wywołałeś. I to jest mój głos w dyskusji - że nieważne ile ksyw i twarzy sobie stworzysz, dalej jesteś tą samą osobą. A tworzyć możesz sobie ich tysiąc, to mnie nie obchodzi.

    No i dalej nie widzę wyjaśnienia sprzeczności, które poruszyłem powyżej. Że wysyłasz do ludzi komunikat, że mają więcej nie używać jakiejś ksywy, a używać innej, a potem sam sobie zaprzeczasz i publicznie starej ksywy używasz. Że nie przywiązujesz wagi do ksyw, a jednocześnie nakazujesz ludziom używać takich albo śmakich. Nie spodziewam się logicznej i sensownej odpowiedzi, ale odnotować fakt dla osób postronnych warto.

    Tak, narozrabiałeś nie raz. Żadne sprawy sprzed 10 lat mnie nie interesują, tylko to jak od lat zachowujesz się na AOL, a także prywatnie wobec mnie i osób, które znam i szanuję. Kiedyś cię w naiwności swojej broniłem i przekonywałem innych do dawania ci drugiej i kolejnych szans, ale to już minęło.

    Jak poszukujesz mobbingu to popatrz w lustro. Nawet w postach wyżej odnosisz się nie do tego o czym piszę, ale uderzasz personalnie i wyzywasz. Sam sobie wystawiasz tym ocenę.

    Prawdopodobnie będę na Lost Party, ale jaki sens ma słuchanie po raz kolejny, że to ludzie wkoło są winni, mylą się i cię nie rozumieją? Moja ocena sytuacja jest wręcz odwrotna.
    • 13:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime22 Dec 2023 zmieniony
     
    Kaz przypierdzielasz się cały czas, w dodatku piszesz bzdury, tu by była jasność przytoczę : "Moim zdaniem to ważne społecznie - ludzie mają prawo wiedzieć, kto stoi za danymi wypowiedziami czy zachowaniami."
    Przecież KAŻDY użytkownik forum jak będzie chciał, wejdzie sobie w wyszukiwanie i znajdzie wpisy danej jednostki która to zmieniła ksywkę, tym samym taka osoba wie kto co napisał.
    Jak twoje działania nie są złośliwością to chyba masz coś z głową.
    Nie mam zamiaru ci się tłumaczyć a zjebać jak psa, zrozum !!!!
    Kompletnie nie zależy mi na dobrych relacjach z ludźmi twojego pokroju, dawne czasy Kaz minęły bezpowrotnie.
    • 14: CommentAuthoradi
    • CommentTime22 Dec 2023
     
    Przepraszam że się wtrącam w Waszą dyskusję, ale muszę zwrócić uwagę, że CORIelectroni/Irata nie musi wciąż być tą samą osobą.
    Przecież ma prawo się zmienić, zwłaszcza na lepsze, co jak widać nastąpiło.
    Jeśli zmiana niku może Go w tym utwierdzić, to dlaczego Mu utrudniać?
    • 15:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime22 Dec 2023
     
    Czyli tradycyjnie, nie ma co liczyć na wytłumaczenie twoich absurdalnych zachowań i żądań. Ale na zastraszanie, groźby i kłamstwa, tradycyjnie można u ciebie liczyć.

    Tutaj nie będziesz używał swojego knajackiego języka, ani nikogo zastraszał i twoja obecność właśnie się na AOL skończyła, bo czwartego ostrzeżenia nie będzie.
    • 16:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime22 Dec 2023
     

    adi:

    ale muszę zwrócić uwagę, że CORIelectroni/Irata nie musi wciąż być tą samą osobą.


    Oczywiście, że nie musi być tą samą osobą - w sensie zachowań czy myślenia. Ale wciąż to ta sama osoba w sensie fizycznym.

    adi:

    Przecież ma prawo się zmienić, zwłaszcza na lepsze, co jak widać nastąpiło.


    Pewnie, że ma prawo się zmienić, nawet kibicowałem temu przez długi czas. Jednak moja ocena czy nastąpiła zmiana na lepsze, na podstawie wielu przypadków zachowań wobec mnie i innych osób, jest jednak inna niż Twoja.

    adi:

    Jeśli zmiana niku może Go w tym utwierdzić, to dlaczego Mu utrudniać?


    Czy Ty czytałeś powyższy wątek? Nikt mu nie utrudniał zmiany ksywy poza nim samym. Sam zaczął ogłaszać publicznie, że będzie używał starej ksywy.

    PS. Podoba mi się ten szacunek do rozmówcy "Go", "Mu" dużą literą, szczególnie gdy rozmówca "jebie jak psy" czy używa innych inwektyw. Mam nadzieję, że to nie jest tak wybiórcze jak sądzę, że jest :)
    • 17:
       
      CommentAuthorpancio
    • CommentTime22 Dec 2023
     
    A czy ja mogę przejąć ksywę po zmieniającym? Nie żebym potrzebował ale taki vendor lock na przyszłość :-)
    • 18:
       
      CommentAuthorgienekp
    • CommentTime22 Dec 2023
     
    @pancio

    To ja wezmę Twoją, żeby zabezpieczyć tyły na wypadek jakiegoś numeru ;)

    P.S. To jest lepsze niż jakaś karuzela VATowska :)
    • 19:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime22 Dec 2023
     
    ja bym może zmienił na stary pryks
    • 20: CommentAuthoradi
    • CommentTime23 Dec 2023
     
    Albo z "adi" na "stare_dziadi" :)
    • 21: CommentAuthoras...
    • CommentTime23 Dec 2023
     
    @Kaz,

    Irrat-e banujesz?
    SERIO?????






    *proszę nie czepiać mnie za słówka, dziękuję :)
    • 22: CommentAuthoras...
    • CommentTime23 Dec 2023 zmieniony
     
    zA kARrę!
    • 23:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime23 Dec 2023 zmieniony
     
    AS - tak, mieliśmy dżentelmeńską umowę z Iratą, po jego poprzednich wybrykach, że nie będzie używał na forum żadnych wulgaryzmów, nie będzie nikogo wyzywał, straszył, obrażał, pomawiał, bo miał już m.in. przemocową historię wobec niektórych użytkowników. Umówiliśmy się, że w przeciwnym wypadku kończy swoją obecność na forum. Ja dotrzymuję umowy.
    • 24:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime23 Dec 2023
     
    Odnoszę pewnie mylne wrażenie, że ktoś kogoś sprowokował a później dał mu bana. Szkoda. To tyle.
    • 25:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime23 Dec 2023
     
    Też mam wrażenie, że "problem" z ksywką wpisaną na identyfikator zlotowy trochę za bardzo eskalował.
    W ogóle trzeba było to zupełnie zignorować, a nie tak głęboko analizować :)
    No panowie po prostu są ekspresyjni :)
    • 26:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime23 Dec 2023 zmieniony
     
    Wysokie sądzie, ona go sprowokowała krótką spódniczką! :)

    Jeżeli kogokolwiek pytania o niekonsekwentne działania albo identyfikator prowokują, to dla dobra swojego i ludzi wokół lepiej niech nie korzysta z forum _dyskusyjnego_.

    Ale spokojnie ccwrc, facet ma cały internet do dyspozycji, więc poza tym małym, skromnym miejscem ma pole do popisu, a Ty możliwość interakcji z nim.
    • 27: CommentAuthoras...
    • CommentTime23 Dec 2023 zmieniony
     
    ...
    • 28: CommentAuthoras...
    • CommentTime23 Dec 2023
     
    **Zdriobię :)
    • 29:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime23 Dec 2023
     
    Człowiek wyrzucony z domu ma cały świat do dyspozycji.
    • 30:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime23 Dec 2023
     
    W gościach trzeba umieć się zachować.
    • 31: CommentAuthoradi
    • CommentTime24 Dec 2023
     
    @Kaz:
    Przecież krótkie spódniczki (zwłaszcza u dorosłych) właśnie do tego służą, żeby prowokować :).
    • 32:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime24 Dec 2023 zmieniony
     
    Jednych prowokują do podrywu, a innych do gwałtu. Ale można też w ogóle nie czuć się sprowokowanym i nie zwalać odpowiedzialności za swoje zachowanie na innych. Wielu oprawców nie dostrzega tej trzeciej opcji.
    • 33:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime21 Jan 2024
     
    ja się wbiję w wątek - mogę prosić o zmianę nicka mav-a na maV ? Bo już mnie denerwuje, jak ktoś do mnie pisze w jakiejś sprawie, a potem okazuje się, że to do "mav"-a

    xD
    • 34:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime21 Jan 2024
     
    Możemy zmienić na "MaW inny niż Mav" :)
    • 35:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime21 Jan 2024
     
    ja byłem pierwszy więc wypraszam sobie zmieniać mojego nicka :P - czemu ja niewinny mam cierpieć? :D
    • 36: CommentAuthorVLX
    • CommentTime22 Jan 2024
     
    Batalia Drakon vs Dracon vs Dracon_ za 3... 2... 1... ;)
    • 37:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime22 Jan 2024
     
    A to jest ich trzech? W sumie powinno być przy zatwierdzaniu nowego użytkownika organoleptyczne sprawdzenie (chodzi o oczy), czy nie ma podobnych ników;
    • 38:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime22 Jan 2024
     
    Jak to, to my jesteśmy dwiema różnymi osobami?
    A może Ty wychodzisz tylko wtedy, kiedy (wydaje mi się, że) ja śpię?
    :D
    • 39: CommentAuthorVLX
    • CommentTime22 Jan 2024
     
    *wyciągam popcorn*
    • 40:
       
      CommentAuthorMq
    • CommentTime23 Jan 2024
     
    Obrazek miniaturka awatar - jakiś inny kolor i zawartość rozwiązało by temat. Jeden se zrobił Zorro, to drugi niech se zrobi np. kupę i będzie wyraźna różnica od razu widoczna na pierwszy rzut oka:-) Potem nie zmieniać tego awatara nigdy, to się ludziom utrwali i sam nick nie będzie miał aż takiego znaczenia, a osoba będzie rozpoznawalna.
    • 41: CommentAuthorVLX
    • CommentTime23 Jan 2024
     
    Ale tak przecież jest - jeden ma Zorro, a drugi nic. Różnica dość zauważalna.
    • 42:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime23 Jan 2024
     
    Zmieniłem na zieloną roleczkę, bo jestem współpracujący. Choć rzeczywiście - różnica była i bez tego :)
    • 43:
       
      CommentAuthorGeorge
    • CommentTime23 Jan 2024
     
    @VLX Czy ja byłam z pieskiem, czy bez pieska? ;)
    • 44:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime24 Jan 2024
     
    Batalia Drakon vs Dracon vs Dracon_ za 3... 2... 1... ;)

    Echch... Stara sprawa. Jak pierwszy raz spotkałem swojego "imiennika" na zlocie, a było to Lato Ludzików 2002, to upierał się, że też używa swojej ksywy od dawna więc za bardzo nie może ustąpić. :> Drogą kompromisu zaczął dodawać do nicka podkreślinik (czyli "parapet") i tyle. Koniec końców musiałem to zaakceptować, a w sumie swojej xywy używam tylko na ataroscenie. :P
    • 45:
       
      CommentAuthorYosh
    • CommentTime24 Jan 2024
     
    Przypomniało mi się jak kumpel wybrnoł z pytania o liczbę Gwiazd Smierci w orginalnej trylogii

    Jedna!
    ....w sercu Lorda Vadera byla tylko jedna....

    :D:D:D:D