atarionline.pl Soft do STE - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorDemorgh
    • CommentTime5 May 2023
     
    Proszę o podpowiedź, gdzie szukać softu pisanego tylko dla komputerów STE? Mam na myśli gry oraz dema. Poszperałem trochę na forum, znalazłem link, ale strona niestety nie działa.

    dzięki za pomoc, pozdrawiam
    • 2:
       
      CommentAuthorCyprian
    • CommentTime5 May 2023
     
    Dema na Pouet: ->link<-

    Soft np. na Atarimania w Games/Utilities: ->link<-
    Albo na DHS.nu w "Files": np. ->link<- ->link<-

    Z tym że co do softu to z racji jednego systemu operacyjnego był on wspólny na ST/STe/TT/Falcon.
    • 3: CommentAuthorjury
    • CommentTime5 May 2023 zmieniony
     
    Proszę o podpowiedź, gdzie szukać softu pisanego tylko dla komputerów STE


    Dużo tego nie było niestety. Była sobie kiedyś taka strona która zbierała wszystko co było związane z "STE Only/STE Enhanced", ale zaginęła. Całe szczęście mamy webarchive, więc niech ma:

    ->link<-

    :)

    Oczywiście pobierania tam nie ma, ale jak już masz nazwę gry/dema/aplikacji, to ściągnąć można z kupy innych stron nadal dostępnych.
    • 4: CommentAuthorDemorgh
    • CommentTime5 May 2023
     
    super:) dzieki wielkie!
    • 5:
       
      CommentAuthorxorcerer
    • CommentTime5 May 2023 zmieniony
     
    Tu jest największe archiwum, aktualne, nie z archive /dot/ org, odświeżane i uzupełniane cały czas. Każda pozycja opatrzona komentarzem: gdzie jest zapisywanie stanu maszyny w każdej chwili gry (systemy GAMEX/HAGA), czy działa na ST/STE/MSTE16Mhz/TT/Falconie, a może tylko na STE, czy jest zhakowane tak by był włączony dźwięk DMA STE zamiast puszczania sampli przez YM. A i taki drobiazg: wszystko działa na HDD bo gościu od lat specjalnie to tak poprawia:

    ->link<-
    • 6: CommentAuthorDemorgh
    • CommentTime6 May 2023
     
    podziękował :)