atarionline.pl Paweł Konrad Chrostek - POTRZEBNA POMOC - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime5 May 2023 zmieniony
     
    Zwrócił się do mnie pewien człowiek z prośbą o pomoc, niestety jestem w trakcie załatwiania spraw związanych z przepisaniem Fundacji po śmierci mojej partnerki, puki co nie mogę sensownie pomóc, pomyślałem że może razem damy radę, ten człowiek naprawdę potrzebuje pomocy by wrócić do zdrowia.

    "O mnie
    Mam na imię Paweł, w wyniku urazu czaszkowo-mózgowego i innych obrażeń stałem się osobą niepełnosprawną. W życiu codziennym mam trudności z poruszaniem się i utrzymaniem równowagi oraz zaburzeniami mowy i pamięci.
    Dzięki wytrwałości, pomocy bliskich i osób trzecich o dobrym sercu wstałem z wózka inwalidzkiego. Obecnie leczę się specjalistycznie i uczęszczam na rehabilitację, ale żeby uzyskać oczekiwane efekty niezbędne są fundusze, których mi brakuje. Dlatego proszę Państwa o wsparcie, każda pomoc, duża czy mała, będzie bezcenna i pomoże mi w powrocie do zdrowia i normalnego życia."
    ->link<-

    ->link<-


    Mama Pawła jest malarką, można zakupić obrazy, a może by zlecić tej pani jakiś obraz, np obraz Party na podstawie fotografii ?

    ->link<-

    Facebook Pawła:
    ->link<-