atarionline.pl Silly Venture 2023 WE - 30th Atari JAGUAR Anniversary! - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime9 Oct 2023
     
    Pięknie to wyszło :)
    • 2:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime9 Oct 2023 zmieniony
     
    Co prawda po forach tego nie widać, ale feedback przeszedł mocno moje oczekiwania - tyle wiadomości po premierze video-invitki (na messengerze, WhatsAppie, Discordzie czy w SMS'ach) nie otrzymałem od lat :) Dlatego myślami jestem już przy kolejnej ;)
    • 3:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime9 Oct 2023
     
    to samo tylko wspak? ;)
    • 4: CommentAuthoras...
    • CommentTime9 Oct 2023
     
    Zaczyna robić się ciekawie ;)
    • 5:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime10 Oct 2023
     
    @sun:
    • 6:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime30 Oct 2023
     
    Szykuję małą niespodziankę/pamiątkę dla wszystkich fanów małego Atari :) Otrzyma ją każdy po oficjalnej ceremonii otwarcia :)
    • 7:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime2 Nov 2023
     
    ponieważ noclegi znikają w dość szybkim tempie, nie odkładajcie tego proszę na ostatnią chwilę. w razie jakichkolwiek problemów proszę o kontakt - mogę poszukać czegoś poza oficjalną ofertą na stronie.
    • 8:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime2 Nov 2023
     
    w najnowszym numerze papierowego wydania magazynu ABBUC nie mogło oczywiście zabraknąć reklamy zimowej edycji Silly Venture:



    Ten i inne numery będą do wglądu podczas imprezy.
    • 9:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime3 Nov 2023
     
    a ja myślę, że mogło ale... nie zabrakło :)
    • 10:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime3 Nov 2023
     
    @sun: ;) :D
    • 11:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime3 Nov 2023
     
    I 65 strona... Przypadek? Nie sądzę.
    • 12: CommentAuthorszeryf
    • CommentTime4 Nov 2023
     
    achievement unlocked :)
    • 13:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime12 Nov 2023
     
    Do party coraz bliżej, czas odkrywać kolejne karty ;) Na oficjalnej stronie zimowej edycji Silly Venture działa już upload prac konkursowych. Nowy layout strony jest w przygotowaniu (zajmuje się tym wiecz0r) i tak szybko, jak zostaną rozwiązane wszystkie problemy - zostanie on Wam zaprezentowany :)

    Pierwsze prace konkursowe zostały już przesłane: m.in. 1 praca do kategorii Demo na Atari XL/XE oraz 1 praca do kategorii Wild. Mamy też deklarację intra 16kb oraz gry na małe Atari, demo na Atari ST, demo na Atari Lynx, 2 prace w kategorii demo na Atari Falcon 030, 1 praca w kategorii demo na Atari Falcon 060, 3 prace w kategorii demo na Atari Jaguar, 1 praca w kategorii game na Atari Jaguara, 1 praca demo na C64 (która zostanie zaprezentowana w kategorii Wild).

    Deadline na przesyłanie prac konkursowych to 7 grudnia (piątek), godz. 12:00 w południe.

    Osoby, które zabiorą ze sobą sprzęt ATARI otrzymają nieodpłatnie oryginalną grę "Twin Snakes Run" na kasecie:



    Natomiast osoby, które zdecydują się na zakup wejściówki "Strong Support" otrzymają ładnie wydaną wersję Adoom'a z letniej edycji Silly Venture 2023
    na dyskietce, wydanej podobnie do Robbo wydawnictwa RETRONICS:



    Poligrafia do tej wersji zostania przygotowana przez mOOniego.

    A skoro już o tej firmie mowa, to...



    ...będzie miało swoje stoisko podczas zimowej edycji Silly Venture 2023, gdzie każdy atarowiec z pewnością znajdzie coś dla siebie. Będzie to też wyjątkowa okazja, aby porozmawiać z wydawcą o ew. współpracy!

    Tak jak już wspomniałem wcześniej, podczas i po oficjalnej ceremonii otwarcia będziemy mieć dla Was małą niespodziankę - mam tu głównie na myśli fanów Atari XL/XE - coś, co raczej na długo pozostanie w Waszej pamięci :)

    Serdecznie zapraszamy!

    Nie możemy się już Was doczekać !!! :) Nie zapomnijcie proszę dopisać się do listy, aby dla nikogo nie zabrakło gadżetów:

    ->link<-

    p.s. 1 Podczas imprezy obecny będzie m.in. Eliop - YouTuber znany społeczności retro jako Atari Retro Fan :)

    p.s. 2 Co do darmowej kopii gry Twin Snakes Run, mowa oczywiście o sprzęcie tylko spod znaku "ATARI". Może to być Lynx lub PoFo, ale muszą być jakoś wyeksponowane na SV - aby każdy chętny mógł zobaczyć jak to działa itd.
  1.  
    Zapisałem się przez Internet na stronie! Jeszcze tylko mod mnie zatwierdzi i "do zobaczenia!" :D
    • 15:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime15 Nov 2023
     
    mgr_inz_rafal: miło Cię będzie zobaczyć! Wpis zatwierdzony ;)
  2.  
    Też się cieszę, kupę lat nie byłem na SV, bo się jakoś ostatnio nie składało.
    • 17:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime16 Nov 2023
     
    mgr_inz_rafal: tym bardziej nas cieszy Twoja obecność! :) do zobaczenia :)
    • 18:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime16 Nov 2023
     
    Dla przypomnienia: Expi z portalu Atari.SK, który będzie również obecny na zimowej edycji SV2023, ufundował 4 zestawy "Evercade EXP" - ostatnie dwa właśnie dotarły! :) Jest to najnowsza przenośna konsola do gier w stylu retro.



    Można ją otrzymać za pierwsze miejsce w następujących kategoriach:

    ATARI 2600 DEMO COMPO
    ATARI XL/XE DEMO COMPO
    ATARI ST/STe DEMO COMPO
    ATARI LYNX DEMO COMPO


    Mały hint - w chwili obecnej najmniej prac zgłoszonych jest w kategoriach DEMO na ATARI LYNX i ATARI 2600.
    • 19:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime16 Nov 2023
     
    I tradycyjna prośba, jak co edycję... zdarza się tak, że zostają statuetki, ponieważ zakładam, że w danej kategorii będą te 3 prace... a bywa tak, że są 2 lub 1, a czasami (na szczęście o wiele rzadziej) - ani jednej... dlatego bardzo proszę, abyście dali mi znać (chociażby w prywatnej wiadomości) co planujecie, abym mógł zamówić ich odpowiednią ilość.

    Budżet SV niestety nie jest z gumy, dodatkowo żal później patrzeć na statuetki, które pozostały... z góry dziękuję za zrozumienie.
    • 20:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime16 Nov 2023
     
    Jeszcze co do prac... ponieważ wiele osób podpytuje mnie na komunikatorach o szczegóły... jestem dzień po opuszczeniu szpitala i wybaczcie, ale brakuje mi czasu na wszystko ;) Dlatego odpowiadam ogólnie - póki co prowadzi Atari XL/XE jeśli chodzi o deklaracje prac, później Atari 2600 (poza kategorią demo) i Atari Jaguar :)
    • 21: CommentAuthorCuzz
    • CommentTime16 Nov 2023 zmieniony
     
    jest już programator. Komputer skończony szukajcie autorun sysgen.xex. Niestety jednorazówka programistyczna jak się zresetuje komputer to już nie programuje sie dalej, sprawdzałem, dobrze że w ogóle jest.
    • 22:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime16 Nov 2023 zmieniony
     
    Zachęcamy do zamawiania koszulek SV2023WE! Z uwagi na fakt, że na zimowej edycji Silly Venture obchodzić będziemy 30-lecie konsoli ATARI JAGUAR, na tyle T-shirtów nie mogło zabraknąć aktualnej (ręcznie napisanej!) dedykacji dla uczestników SV2023WE od samego projektanta Jaguara - Johna Mathiesona!

    Wyjątkowa pamiątka na długie lata - nie tylko dla fanów Jaguara!

    Na Wasze wypełnione formularze czekamy tylko do 24-go listopada (piątek). Oczywiście przewidujemy "ponadprogramowy" dodruk, ale bez gwarancji co do dostępności konkretnego rozmiaru!

    Do wyboru jest tylko kolor ebony gray (kolorowe zostawiamy tradycyjnie na edycję letnią!)





    Projekt autorstwa mOOnie / Mystic Bytes

    CENA: 100 PLN

    Kupując koszulkę wspierasz budżet imprezy związany z pokryciem części kosztów. Czasu zostało niewiele, ale jak dotąd nigdy nas nie zawiedliście :)

    Z góry dziękujemy za zakup!

    KOSZULKI SV2023WE FORMULARZ - ZAMÓWIENIA

    Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się pod linkiem:
    ->link<-

    Istnieje możliwość odbioru osobistego w miejscu imprezy lub wysyłka pocztą. Jeśli ktoś nie otrzymał/nie odebrał poprzedniej koszulki itp. - nie martw się i zgłoś nam ten fakt. Na pewno nic nie zginęło :)

    Przepraszamy za opóźnienia.
    • 23:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime19 Nov 2023 zmieniony
     
    Dostaliśmy właśnie zapowiedź mocnej pracy na Amstrada. Tak jak w przypadku C64 (gdzie również otrzymaliśmy pracę na compo) zostanie ona zaprezentowana w kategorii Wild. Oczywiście cieszy nas to niezmiernie, ponieważ na SV zawsze pojawia się grupka Przyjaciół z innych scen i miło że na compo będą też rzeczy stricte dla Nich :)
    • 24:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime19 Nov 2023
     
    Na ten moment szykuje nam się spora ekipa z Francji, Finlandii, UK oraz Litwy :) Nie zabraknie też Gości m.in. z Niemiec oraz Słowacji :)

    ...no i mamy już 2 demka na Atari XL/XE :)
    • 25:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime21 Nov 2023 zmieniony
     
    Zachęcam Was gorąco do nabywania biletów na SV2023WE już teraz. Oczywiście nie oznacza to, że na party cena biletów wzrośnie (nie będziemy Was karać za to, że w ostatniej chwili udało Wam się jednak wyrwać na party, cieszymy się z samego faktu spotkania z Wami!), będzie możliwość kupna biletów także na miejscu, ale z uwagi na ilość atrakcji, ich wcześniejszy zakup pozwoli mi na ich bieżącą spłatę - za co z góry dziękuję!

    Welcome pack na zimową edycję będzie wyjątkowo bogaty (także w wersji standard!), nie chcemy Wam wszystkiego zdradzać, ale będziecie zadowoleni :)

    Dla przypomnienia - w cenę biletu wchodzi:

    - bogaty "welcome pack" z gadżetami dla każdego uczestnika! (wartość niektórych dodatków zbliżona lub przewyższająca cenę wejściówki!)

    - darmowe, nielimitowane piwo przez całą imprezę! (zarówno ogólnopolskie jak i regionalne!) - bez obaw, nie zabraknie! :)

    - degustacja tortu artystycznego, nad którego dekoracjami pracuje grupa osób przez ponad ponad 2 tygodnie :) istne dzieło sztuki :)

    - darmowy poczęstunek podczas ceremonii otwarcia!

    - koncert w najlepszym klubie w centrum Gdańska (za sterami Zoltar X/New Generation - wejście tylko za okazaniem identyfikatora SV2023WE!)

    - video od znanych osób pracujących lub współpracujących z firmą Atari! a także tych, którzy wspierali to środowisko (tutaj będzie spora niespodzianka! tego się nie spodziewacie :) )

    - nagrody dedykowane platformom Atari (od VCS po Jaguara!) - niezmiennie od lat można podejść i wybrać/zmienić nagrodę!

    - możliwość wymiany doświadczeń z fanami ATARI z całego świata! (międzynarodowa społeczność!)

    - wielogodzinne konkursy na wszystkie platformy ATARI (od Atari 2600, po Atari 5200, Atari 7800, serię Atari XL/XE, ST/STe/TT, Portfolio, Lynx, Falcon 030/060 oraz Jaguara!)

    Serdecznie zapraszamy! :)

    Nie zapomnijcie też, że do najbliższego piątku, 24-go listopada, czekamy na Wasze zamówienia dotyczące koszulek! Nie są to zwykłe t-shirty z logo imprezy, ale z uwagi na fakt, że na zimowej edycji Silly Venture obchodzić będziemy 30-lecie konsoli ATARI JAGUAR, na tyle T-shirtów znajdują się (ręcznie napisane!) pozdrowienia dla uczestników SV2023WE od samego projektanta Jaguara - Johna Mathiesona!

    Wyjątkowa pamiątka na długie lata - nie tylko dla fanów Jaguara!

    Oczywiście przewidujemy "ponadprogramowy" dodruk, ale bez gwarancji co do dostępności konkretnego rozmiaru!

    Do wyboru jest tylko kolor ebony gray (kolorowe zostawiamy tradycyjnie na edycję letnią Silly Venture!)





    Projekt autorstwa mOOnie / Mystic Bytes

    CENA: 100 PLN

    Kupując koszulkę wspierasz budżet imprezy związany z pokryciem części kosztów. Czasu zostało niewiele, ale jak dotąd nigdy nas nie zawiedliście :)

    Z góry dziękujemy za zakup!

    KOSZULKI SV2023WE FORMULARZ - ZAMÓWIENIA

    Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się pod linkiem:
    ->link<-

    Istnieje możliwość odbioru osobistego w miejscu imprezy lub wysyłka pocztą. Jeśli ktoś nie otrzymał/nie odebrał poprzedniej koszulki itp. - nie martw się i zgłoś nam ten fakt. Na pewno nic nie zginęło :)
    • 26:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime22 Nov 2023
     
    Otrzymujemy deklaracje co do prac... póki co niezmiennie prowadzi Atari XL/XE, za nim Atari Jaguar, Atari 2600 (ale tutaj prym wiedzie kategoria GAME COMPO), Atari Falcon i na końcu Atari ST oraz LYNX. Mamy też zapowiedzi 1-2 gier na Atari Portfolio :)

    No i cóż... dziękujemy i prosimy o więcej! :)
    • 27:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime23 Nov 2023 zmieniony
     
    Przypominam, że do jutra, tj. 24-go listopada (piątek), czekamy na Wasze zamówienia dotyczące koszulek!

    T-shirty zaprojektowane specjalnie na 30-lecie konsoli ATARI JAGUAR (na tyle T-shirtów znajdują się ręcznie napisane pozdrowienia dla uczestników SV2023WE od samego projektanta Jaguara - Johna Mathiesona!

    Wyjątkowa pamiątka na długie lata - nie tylko dla fanów Jaguara!

    Oczywiście przewidujemy "ponadprogramowy" dodruk, ale bez gwarancji co do dostępności konkretnego rozmiaru!

    Do wyboru jest tylko kolor ebony gray (kolorowe zostawiamy tradycyjnie na edycję letnią Silly Venture!)





    Projekt autorstwa mOOnie / Mystic Bytes

    CENA: 100 PLN

    Kupując koszulkę wspierasz budżet imprezy związany z pokryciem części kosztów. Czasu zostało niewiele, ale jak dotąd nigdy nas nie zawiedliście :)

    Z góry dziękujemy za zakup!

    KOSZULKI SV2023WE FORMULARZ - ZAMÓWIENIA

    Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się pod linkiem:
    ->link<-

    Istnieje możliwość odbioru osobistego w miejscu imprezy lub wysyłka pocztą. Jeśli ktoś nie otrzymał/nie odebrał poprzedniej koszulki itp. - nie martw się i zgłoś nam ten fakt. Na pewno nic nie zginęło :)
    • 28:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime24 Nov 2023
     
    Ostatnie godziny na zamawianie koszulek...
    • 29:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime24 Nov 2023 zmieniony
     
    ok, na dzisiaj 5 prac deklarowanych na Atari XL/XE w kategorii DEMO. dziękujemy <3

    Zwiększa się też liczba deklaracji prac dla Atari Jaguara w kategorii DEMO - również 5 na ten moment (+2 intra 256b).

    Jeszcze jest pewna ciekawostka, w Atari ST Game Compo szykowane są 3 polskie gry :) Dawno nie było takiej sytuacji... (jeśli w ogóle).

    Pula nagród również nie stoi w miejscu ;)

    Największy klub zrzeszający użytkowników małego Atari z całego świata - ABBUC - ufundował ciekawe nagrody :) Ale o tym niebawem... :) Część osób z ABBUC'a będzie obecnych na SV2023WE, z resztą łączyć będziemy się zdalnie podczas party :)

    Na ten moment spodziewamy się Gości z 8 krajów: Francja, Wielka Brytania, Finlandia, Norwegia, Niemcy, Litwa, Słowacja no i oczywiście Polska :) Będzie się działo!
    • 30:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime27 Nov 2023 zmieniony
     
    Do party dzieli nas nieco ponad tydzień, dlatego prezentujemy Wam zaktualizowany...



    CZWARTEK - 7 grudnia

    godz. 18:00 - otwarcie bram
    godz. 19:00 - otwarcie pierwszej beczki z piwem lub rozdanie piwa regionalnego w puszkach/butelkach (tradycyjnie, za free i no limits!)
    godz. 20:00 - prezentacja produkcji demoscenowych od VCS, po XL/XE, ST/STe/TT, PoFo, Lynxa, Falcona i Jaguara #1
    godz. 21:30 - Crazy Compo #1

    Osoby chcące pomóc w przygotowaniach do imprezy tradycyjnie mile widziane i pożądane :) Dla Was wejście możliwe przed godziną 18:00.

    Bardzo proszę o kontakt telefoniczny osoby, które chciałyby pomóc w przygotowaniach (tel. kom.: 603 370 134).

    PIĄTEK - 8 grudnia

    godz. 11:30 - piątkowe orzeźwienie z Red Bullem! (Red Bull dla uczestników za free!)
    godz. 12:00 - grill w zimowej odsłonie :)
    godz. 12:30 - turniej w grę DOOM na dwóch konsolach Atari Jaguar połączonych w sieć (turniej poprowadzą: Jesionen, Piter, Arti & Jack Back)
    godz. 13:30 - prezentacja produkcji demoscenowych od VCS, po XL/XE, ST/STe/TT, PoFo, Lynxa, Falcona i Jaguara #2
    godz. 15:15 - zbiórka przed party-place, wspólne wyjście do klubu Miasto Aniołów na koncert
    godz. 16:00 - Zoltar X/New Generation live performance
    godz. 18:00 - koniec koncertu, powrót na party-place
    godz. 19:00 - oficjalne otwarcie imprezy + poczęstunek

    SOBOTA - 9 grudnia

    godz. 11:30 - sobotnie orzeźwienie z Red Bullem! (Red Bull dla uczestników za free!)
    godz. 12:00 - zbiórka przed party-place, wspólne zdjęcie na tle logo GDAŃSK na wyspie Ołowianka
    godz. 12:30 - turniej w grę "NBA JAM" na konsoli Atari Jaguar - dwie drużyny dwuosobowe (turniej poprowadzą: Piter, Jesionen, Arti & Jack Back).
    godz. 13:30 - 13:30-14:00 - prezentacja nowego numeru AtariFan#8 oraz Grel#2 :) (poprowadzą: Piter & Kaz)
    godz. 14:30 - COMPO block #1 (gfx, msx, wild)
    godz. 17:00 - Crazy Compo #3
    godz. 17:30 - COMPO block #2 (Intro, Demo & Game Compo)
    godz. 21:30 - Crazy Compo #4

    NIEDZIELA - 10 grudnia

    godz. 11:00 - ogłoszenie wyników, ceremonia rozdania nagród
    godz. 14:00 - zamknięcie bram

    Podziękowania dla Hospesa za oprawę graficzną :)
    • 31:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime27 Nov 2023
     
    Sylwietta / SV Team gotowa na SV2023WE :)



    A jak tam u Was? ;)
    • 32: CommentAuthorszeryf
    • CommentTime27 Nov 2023
     
    No i fajnie. Grey, rozumiem, że do 10 grudnia Ty zmywasz naczynia? ;)
    • 33:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime27 Nov 2023
     
    @szeryf: muszę to zobaczyć :)
    • 34:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime27 Nov 2023
     
    @Szeryf: to jest hybryda - niezniszczalna :)
    • 35: CommentAuthorszeryf
    • CommentTime27 Nov 2023
     
    :O @Grey, skoro tak, taka kobieta to skarb!
    • 36: CommentAuthorVLX
    • CommentTime28 Nov 2023
     
    • 37:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime28 Nov 2023
     
    @szeryf:
    • 38: CommentAuthortakron27
    • CommentTime28 Nov 2023
     
    sory, nie zrobie przedpłaty za bilet. 2xpróbowałem i paypal odrzuca moją kartę.
    • 39: CommentAuthorszeryf
    • CommentTime28 Nov 2023
     
    @Grey, przekaż proszę Sylwietcie że ładnie wyszło i że to fajny pomysł na 30-lecie Jaguara ;)

    @VLX: :))
    • 40:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime28 Nov 2023
     
    @takron77: dzięki za zgłoszenie problemu. już przekazałem wiecz0rowi info. spoko, możesz na miejscu nabyć wejściówkę.

    @szeryf: dobrze, przekażę ;)
    • 41:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime28 Nov 2023
     
    AtariAge wspomogło nas nagrodami m.in. w kategorii Atari Jaguar intro/demo/game compo - będą nimi m.in. dwie nowe gry, które nie trafiły jeszcze do sprzedaży! :)

    Rocket Ranger


    Novagen Volume 1


    Dziękujemy! :)
    • 42:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime29 Nov 2023
     
    chwila, @grey, @szeryf... bo wiecie... z tych waszych wypowiedzi (głównie Greya) można to zrozumieć tak, że Sylwia to niezniszczalna hybryda...
    • 43:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime29 Nov 2023
     
    @sun: ja to właśnie podobnie zinterpretowałem i już dzwoniłem do mojego imiennika ;)
    • 44: CommentAuthorszeryf
    • CommentTime29 Nov 2023
     
    ...no i mam teraz bana na następne 4 letnie edycje SV i jako zadośćuczynienie pomyłki mam przynieść bombonierkę, kwiaty i zapas niezniszczalnej powłoki hybrydowej :(
    Skad ja to wezmę... :( Ma ktoś może jakiegoś znajomego w NASA?
    • 45:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime29 Nov 2023
     
    @szeryf: ja już się w to nie mieszam, mam teraz co robić, pogadacie na miejscu... ;)
    • 46:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime30 Nov 2023 zmieniony
     
    Przypominamy, że Ci z Was, którzy zabiorą ze sobą sprzęt ATARI otrzymają nieodpłatnie oryginalną grę "Twin Snakes Run" na kasecie:



    Myślę, że warto przytachać sprzęt i wrócić z taką piękną kasetą wydaną przez Retronics :)
    • 47:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime1 Dec 2023 zmieniony
     
    Lepiej na party być nieco wcześniej niż nieco później... ;)

    Nie, nie, cena wejściówki nie wzrośnie na party, spokojnie. Jednym z kilku gadżetów w Welcome Packu będą piękne kalendarze - przygotowane są dwa projekty: jeden z najlepszymi grafikami z compo na SV (małe Atari/ST/Falcon) i drugi w całości poświęcony 30-leciu konsoli Atari Jaguar :) Zamówionych jest 200 szt. (po 100 na projekt), więc możliwość wyboru będzie miał ten, kto się szybciej "zarejestruje" na party :) Nie robię rezerwacji na dany projekt, wybaczcie - naprawdę mam co robić ;) Wiadomo, że jednym bliższy ciału będzie kalendarz z grafikami z compo, innym ten w całości poświęcony Jaguarowi... stąd ta mała sugestia co do "odhaczenia się" na samym party ;)

    Za design kalendarzy odpowiada sprawdzony w bojach mOOnie/MSB, więc jakość gwarantowana :)

    Mamy też już ustalone detale związane z tortem na 30-lecie Jaguara... będzie co konsumować i fotografować ;) Stali bywalcy wiedzą co mam na myśli :)

    Tylko te dwie "rzeczy" pochłaniają budżet w wysokości 10.000 zł, ale myślę że warto. Wiele osób podczas letniej edycji pytało mnie czemu nie ma już kalendarzy, dlatego też postanowiłem do tego powrócić.

    Korzystając z okazji przypominam, że każda osoba wspierająca event poprzez kupno biletu "Strong Support" otrzyma dodatkowo specjalne wydanie najnowszej wersji gry "Adoom" na Atari XL/XE (na dyskietce, w pudełku), wzorem reedycji gry "Robbo" pięknie wydawanej przez Retronics.

    Oto jak prezentuje się projekt okładki wykonany (a jakże!) przez niestrudzonego mOOniego:



    Wnętrza okładki nie pokażemy, bo to niespodzianka ;)

    Do zobaczenia już niebawem!
    • 48:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime1 Dec 2023 zmieniony
     
    Nadal wiodącą platformą w deklaracjach prac na compo jest Atari XL/XE, później Atari Jaguar (4 dema, 5 gier?), Atari ST zaczyna nadrabiać (zwłaszcza w kategorii gry), Atari Lynx już 3 prace w kategorii intro/demo... no i Atari 2600 zaczyna nieco odżywać (1 demo, 2 gry, 3 x MSX)...

    Czeka nas ciekawe compo!
    • 49:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime3 Dec 2023 zmieniony
     
    Pula nagród powiększa się! :) Dzięki AtariAge mamy coś i dla Atari 2600, i dla Atari XL/XE, 7800, Lynx'a, Jaguar'a... :)



    Może warto byłoby wrócić do domu z jakąś ciekawą nagrodą? :) Do dzieła! :) Ostatnia prosta, Koleżanki i Koledzy :)
    • 50:
       
      CommentAuthorKrystone
    • CommentTime3 Dec 2023
     
    Ja poproszę dwa stoliki bo nie zmieszczę się ze swoim sprzętem Atari :D