atarionline.pl Kultowa książka na sprzedaż :) - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime20 Sep 2023 zmieniony
     
    Cześć, pozbędę się za kasę następującej książki atarowskiej:
    "Wszystko o... czyli DeRe Atari: przewodnik po efektywnych metodach programowania komputerów domowych ATARI 400/800".
    Jest to polskie tłumaczenie kultowej książki bodajże amerykańskiego autora, wykonane w latach 90. XX w. przez jedno ze "studiów komputerowych", tu P.U.H. "Oskar" Sp. z o.o.

    Stan pozycji bdb., liczy sobie ona 221 stron a tłumaczenie stoi na całkiem niezłym poziomie.
    Oczekuję na oferty. Chciałbym za nią 60 zł + koszt wysyłki.

    Wysyłka najchętniej paczkomatem, zapłata może być nawet Blikiem. :)

    Załączam przykładowe zdjęcia tej książki.
    • 2: CommentAuthorbarf31
    • CommentTime21 Sep 2023
     
    Hej. Jeszcze aktualne? Jak tak to już jest moja :D email do mnie jest w profilu jkbc. Wieczorem wszystko ogarnę
    • 3:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime21 Sep 2023
     
    @barf31
    Niewątpliwie udało Ci się. :)
    Odezwę się dziś później mailowo ze szczegółami.
    • 4: CommentAuthorbarf31
    • CommentTime27 Sep 2023
     
    Serdecznie polecam tego sprzedającego szybko, miło i bezproblemowo :) daję pięć gwiazdek

    Tak w ogóle w książce jest instrukcja od turbo 2000. Poproszę adres lub numer paczkomatu to odeślę
    • 5:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime28 Sep 2023
     
    @barf31
    Dziękuję za opinię i zaufanie. Instrukcję najwyraźniej przeoczyłem ale myślę, że jej już nie będę chyba potrzebować. Najwyżej może przekaż KAZowi albo wrzuć skany do tutejszej biblioteczki.
    • 6: CommentAuthorbarf31
    • CommentTime28 Sep 2023
     
    Dobra skontaktuję się z KAZem
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime1 Oct 2023
     
    I skontaktował się :). I podesłał PDF. I przetworzyłem na właściwy PDF. I umieściłem w Bibliotece Atarowca oba PDF-y:

    ->link<-
    • 8:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime2 Oct 2023 zmieniony
     
    Fajnie, dzięki. Szybka akcja! I jest pamiątka.:)
    Ten "Akces-System" to była mała, kultowa firma z Gdańska, której wielu pomorskich atarowców zawdzięcza montaż m.in. Turbo2000. Montowali też przeróbki do stacji i rozszerzenia pamięci, serwisowali 8-bitowce a później inne sprzęty. Dobrze, że jest po tym ślad.

    Potwierdzasz @Astrofor? ;)
    • 9:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime2 Oct 2023
     
    A jest jakiś kontakt do człowieka, który to prowadził? Albo znane jest jego imię, nazwisko, etc?
    • 10: CommentAuthorbarf31
    • CommentTime2 Oct 2023
     
    Szybko poszło :)

    Takie pytanie jakby w tym samym temacie. Kiedyś wysłałem skany instrukcji do 1010. Nie ma jej w bibliotece czy nie umiem znaleźć? Dawno temu to było. Nie pamiętam komu wysyłałem.
    • 11:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime2 Oct 2023 zmieniony
     
    @Kaz
    Tu na forum są lekkie wspominki o A.-S.:
    ->link<-
    (post #9 i #10). Goście byli zdolni ale średnio mili i nie kojarzę ich dokładnych personaliów...
    • 12:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime3 Oct 2023 zmieniony
     
    Panowie z "Akcesu" pod koniec lat 80. XX wieku dbali o reklamę. Ich o ogłoszenia można było znaleźć w rozmaitej prasie tamtego okresu np.
    w "BAJTKU" nr 11/1988. Drugie to z "Dziennika Bałtyckiego".
    • 13:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime15 Oct 2023
     
    No to jeszcze do kompletu ogłoszenie z "Komputera", lata 1989 (nr 7-8 i 9):