atarionline.pl Sprowadzanie sprzętu z zagranicy - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorLt_Bri
    • CommentTime5 Nov 2023
     
    Robił ktoś ostatnio zakupy na ebay.de u sprzedawców nie mających ochoty wysyłać poza rajch?

    Jak obecnie wygląda korzystanie z wszelkiej maści „pośredników” pokroju niegdysiejszego borderlinx?

    Na dniach szykuje się licytowanie drobnej durnostojki dla dzieci, potencjalnie na tyle taniej że jeszcze można by zastanowić się nad pomoc-w-zakupach.pl - a przynajmniej gdyby to była aukcja kup teraz(a nie jest).

    Z góry dziękuję za wszelkie rady/opinie/pomoc.
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime5 Nov 2023
     
    Ja w takiej sytuacji najpierw porozmawiałem ze sprzedawcą, uwiarygodniłem się i podpytałem grzecznie czy ewentualnie by mógł. I udało się, sprzedawca za dopłatą transportową się zgodził. Taki sposób proponuję na początek.
    • 3: CommentAuthorLt_Bri
    • CommentTime5 Nov 2023 zmieniony
     
    Niestety w „Käufer fragen oft nach...” stoi czarno na białym iż „dieser Verkäufer bietet keinen internationalen Versand an” - czyli ktoś już o to samo się pytał(niby mogę się dopytać czy dla mnie konkretnie by wyjątku nie zrobił - ale to raczej nie ma za dużego sensu).
    A naprawdę wolałbym nie korzystać z usług pomoc-w-zakupach.pl, bo to już (dużo)lepiej któremuś z forumowiczów te 15% prowizji odpalić niż obcemu.
    Jacyś chętni w pomocy? ;)
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime5 Nov 2023
     
    Wskażę ten wątek Marcinowi, może coś pomoże.
    • 5:
       
      CommentAuthorMontezuma
    • CommentTime5 Nov 2023
     
    Tak jak napisał Kaz - polecam skontaktować się ze sprzedawcą.
    Korzystanie z pośredników może być kłopotliwe dla każdej ze stron, np. w przypadku reklamacji lub gdy sprzedawca okaże się nieuczciwy...