atarionline.pl Pigwa - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime12 Apr 2010
     
    Mam problem z wejsciem w niektore katalogi Pigwy, na przyklad:

    ftp://ftp.pigwa.net/stuff/collections/atari_forever/Tools%20-%20atr/
    ftp://ftp.pigwa.net/stuff/collections/atari_forever/Gry%20-%20mapy/
    ftp://ftp.pigwa.net/stuff/collections/atari_forever/Dema%20-%20megazestawy/

    Wyglada na to, ze sa to tylko te, ktore maja w nazwie spacje. Otrzymuje wtedy komunikat:

    Błąd wewnętrzny w module FTP

    Próbujesz odwiedzić adres ftp://ftp.pigwa.net/stuff/collections/atari_forever/Dema%20-%20megazestawy/, który jest w tej chwili niedostępny. Upewnij się, czy adres został wpisany poprawnie, a następnie spróbuj ponownie wczytać stronę.

    504 Bad MODE command.


    Zanim zaczne zawracac glowe Azbestowi to chcialbym sie upewnic, czy innym dziala.
    • 2: CommentAuthor0xF
    • CommentTime12 Apr 2010
     
    Wina Twojego klienta FTP. U mnie (Chrome) działa.
    • 3:
       
      CommentAuthorKrótki
    • CommentTime12 Apr 2010
     
    Czyżby Opera?

    W wersji 10.10 działa poprawnie.
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime12 Apr 2010
     
    Opera 10.51. Zdaje sie, ze cos sie przelaczylo globalnie, bo zamiast po kliknieciu proponowac mi otwarcie albo zapisanie pliku na dysku to po prostu wszystko otwiera.
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime12 Apr 2010
     
    Tak czy siak - ma ktos moze XL-Paint 1.4 albo 1.5 - w kazdym razie starsze wersje niz te nowe ze strony TeBego?
    • 6:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime12 Apr 2010 zmieniony
     
    Ja - kiedys mialem. ;) Obecnie nie mam jak sie do tego dobrac (w moim obecnym kompie nie ma juz zlacza RS, wiec SIO2PC nie dziala), a stacja dyskow lezy gdzies odlaczona i spakowana.

    Tamte wersja XLP-ki byly mocno robocze - nie dzialaly pod kazdym Dos-em, czasem byly zwiechy, itp. W koncu to wersje nieoficjalne.

    Spytaj Titusa/SCG, moze jeszcze ma...

    A co tam planujesz na nich machnac z grafiki? ;)
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime12 Apr 2010
     
    Nie - mam grafiki XLP, ktore nie sa prawidlowo czytane w nowych XL-Paintach i TeBe poradzil, zeby sprobowac starymi. Niestety, ani TeBe ani ja nie mamy wersji starszych.

    Pytania w sprawie starych grafik bede jednak zadawal w innym watku, tutaj chodzilo mi tylko o to, czy pigwa dziala dobrze, bo chcialem tam sprawdzic, czy nie ma tych starych wersji programow.
    • 8:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime10 Mar 2012
     
    Poniewaz ostatnio Pigwa nie dzialala, a trzymamy tam duze pliki z caloscia archiwow, to nastapily drobne zmiany: pliki sa juz generowane i zapisywane na naszym serwerze. Nie zmienia sie na razie nic wiecej: generowane sa co miesiac, pierwszego dnia miesiaca, noca.
    • 9:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime11 Mar 2012
     
    A wiadomo kiedy ruszy pigwa?
    • 10:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime11 Mar 2012
     
    Na wiosnę...