atarionline.pl Atari ST/STE: gra Detonator - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime3 Jan 2024 zmieniony
     
    Mayonez po latach wrócił do Atari z przytupem, grą "Detonator", miałem zaszczyt troszeczkę pomóc z grafiką tytułową, ale to nie koniec, bo również będzie poprawiana grafika w samej grze:

    ->link<-

    • 2: CommentAuthorVLX
    • CommentTime3 Jan 2024
     
    Bardzo fajnie. Lubię tę grę na maluchu, chętnie pogram i na ST.
    Swoją drogą, silny ten ludzik. Na małym Atari do przesuwania ładunków potrzebny był pojazd gąsienicowy. :)
    • 3: CommentAuthormono
    • CommentTime3 Jan 2024
     
    Bardzo przyjemna muzyka - brawo Dhor!
    • 4:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime3 Jan 2024
     
    @vlx: bo tu jest jednak ludź 16 bitowy.
    • 5:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime3 Jan 2024 zmieniony
     
    Troszkę nieprecyzyjne info, bo Mayonez powrocił z przytupem już na letnim SV w 2022 roku z demkiem "Retrospection" na Atari STe :)


    • 6: CommentAuthormayonez
    • CommentTime3 Jan 2024
     
    Cześć!
    Dziękuję Wam za miłe słowa oraz za oddane głosy na compo:) Strona na demozoo wskazuje na link do releasu na moim git-hub, poza tym ostatnia wersja jest w releasie zbiorczym z SV. Planujemy rzeczywiście zrobić upgrade grafiki w samej grze. Poza tym chciałbym ją poprawić, aby działała również na ST. Obecnie działa tylko na STE ze względu na użycie efektów dźwiękowych na DMA oraz nieprzestrzeganie podzielności adresu ekranu przez 256b na ST.
    Dodatkowo potwierdzam, że przeszedłem wszystkie plansze, pomimo, że do niektórych musiałem podchodzić ze 20 razy :)
    I cieszę się, że ktokolwiek grał w grę na 8bit.