atarionline.pl Wiosenne porządki - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorexolon
    • CommentTime12 Apr 2010
     
    Niechcąco podczas porządków w piwnicy znalazłem pudełko a w nim troche stuffu do Atari i Amigi.Moją uwage szczególnie przykół spis moich demek które miałem na Atarke. Przejrzałem go i moje obecne zbiory Brakuje mi kilku pozycji na których bardzo mi mi zależało, jeżeli ktoś gdzieś się na nie natknął to bym był bardzo wdzięczny.
    1. Pices by Paul Selinger
    2. Skull by Paul Selinger
    3. Ghonies demo by Eddie soft

    Są to dema polskie chłopaków z Wrocławia.

    Z ciekawszych rzeczy w pudle były jeszcze kardridze:
    1. Atari Turbo Blizzard Phoenix 1.0
    2. Atari Studio AS (To było zdaje się do Atari super turbo)

    książka - Techniki zabezpieczania programów
    Opisy do Atari Super Turbo
    Opisy gier feud, robbo,spy vs spy 3, amaurote,Sound machine, music construktion, lode runner, boulder dasz konstruktion kit, colosus, ace of aces i coś tam jeszcze
    A także katalogi wysyłkowe różnych firm (z programami)
    Instrukcje oczywiście odbijane na ksero.
    Do tego dużo gazet (bajtki, c&a, top sekrety i inne) jeszcze przeglądam. Było też kilka dyskietek ale nie mam stacji(uzywam sio2sd)

    Jeżeli ktoś jest czymś zainteresowany to moge poskanować i podesłać. Kardridzy w sumie też nie potrzebuje.

    Zależy mi na tych 3 demach
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime12 Apr 2010
     
    Z checia zaopiekuje sie cartami, a i skanami nie pogardze, ale to musimy ustalic na priv - ktore warto skanowac, a ktore juz w sieci sa.
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime12 Apr 2010
     
    Jezeli chodzi o demka to sprawdze dyski z demkami od teddyBaora, te demka Pawla powinny tam byc.
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime12 Apr 2010
     
    Znalazlem "Pieces" (nie "Pices"):
    • 5: CommentAuthorexolon
    • CommentTime12 Apr 2010 zmieniony
     
    Tak myślałem ale miałem wpisane w spisie pices i tak zostało. Wielkie dzięki !!!
    Ok carty dostaniesz gratis, ustalimy szczegóły.
    Co do skanów to wszystko pospisuje i zeskanuje okładki i podeśle do Ciebie a wtedy ustalimy co skanować.Ale to troche potrwa.
    • 6: CommentAuthorexolon
    • CommentTime12 Apr 2010
     
    Kaz a tak wogóle to mam nadzieje że masz zamiar udostępnić w niedługim czasie te dyski z demami od teddyBaora !?
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime12 Apr 2010
     
    Tak, mam zamiar udostepnic jak tylko znajde wystarczajacy na to kawalek czasu. Zgranie plikow z dyskietek to nie problem, ale trzeba plikom nadac odpowiednie nazwy, przetestowac, etc - i to zajmuje najwiecej czasu.
    • 8:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime28 Apr 2010
     
    Otrzymalem od Exolon-a przyrzeczone carty i dyskietki, ta droga chcialbym podziekowac po raz drugi.



    • 9:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime3 May 2010
     
    Przejrzalem dokladnie dyski Bartka podeslane przez TeddyBoara i niestety nie znalazlem tam "Skull" i "Ghonies Demo".

    Przy okazji wyjasnilo sie, ze pelna nazwa "Pieces" to "Jack The Pieces" (to zdaje sie jakis kolega Bartka ze szkoly, tak jak Timur The Dinner to na pewno Timur Abied, ktorego mialem okazje poznac osobiscie, bo tez chodzilem do tej szkoly :).

    Uporzadkowalem wszystkie pliki, wrzucilem do katalogu demosceny pod odpowiednimi nazwami, a oprocz tego paczuszka z dyskami ponizej.
    • 10:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime9 Aug 2021 zmieniony
     

    Exolon:

    Brakuje mi kilku pozycji na których bardzo mi mi zależało, jeżeli ktoś gdzieś się na nie natknął to bym był bardzo wdzięczny.
    1. Pices by Paul Selinger
    2. Skull by Paul Selinger
    3. Ghonies demo by Eddie soft
    Są to dema polskie chłopaków z Wrocławia.


    Dla pewności, że sprawa załatwiona, w archiwum demoscenowym mamy wszystkie trzy demka:

    Ghonies: ->link<-

    Depeche Mode (u Ciebie Skull): ->link<-

    Jack The Pieces (u Ciebie Pices): ->link<-

    A przy okazji, zdjęcia lepszej jakości tego, co kiedyś podesłałeś czyli cartridge Atari Turbo Blizzard Phoenix 1.0 i 2. Atari Studio AS.
    • 11:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime18 Aug 2021 zmieniony
     
    Dotarła obiecana przesyłeczka od Exolona, zawierająca niesamowite skarby: spisy gier studiów komputerowych z różnych miast, opisy gier, a nawet jedna książka. Wiele stron unikalnych materiałów. Na zdjęciu kilkanaście wybranych pozycji. Będę sukcesywnie to skanował i wrzucał w nasze zasoby.

    I oczywiście wielkie podziękowania dla Exolona za wszystko, co podesłał!