atarionline.pl SVPodziękowania dla Greya i s-ki! - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime20 Aug 2024 zmieniony
     
    Chciałem podziękować Greyowi, Sylwii, Wieczorowi, Pinowi, Adamowi i całej reszcie zaangażowanych osób za super imprezę - świetnie się bawiłem. I WIELKIE BRAWA za niespotykaną punktualność na tym wydarzeniu:)

    Drobne minusy zawsze się zdarzają, ale chodzi o to, żeby te minusy nie przysłoniły nam PLUSÓW!!!

    Piwo z sokiem… mniam.
    • 2:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime20 Aug 2024
     
    Super impreza i wspaniali ludzie. Brawo Grey :)
  1.  
    • 4: CommentAuthornowy80
    • CommentTime20 Aug 2024
     
    Dołączam się do podziękowań dla Ekipy SV. Widać duży nakład pracy, kupa sprzętu do obsługi imprezy (tu drobne problemy nie mają znaczenia), zaangażowanie i niepowtarzalna atmosfera. Pozdrawiam serdecznie!!!
    • 5:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime21 Aug 2024
     
    @jhusak: jeszcze raz dziękuję, że się pojawiłeś! :) super niespodzianka! dziękujemy za laury :) no i do zobaczenia niebawem! ;)

    @maly_swd, @mgr_inz_rafal, @nowy080: również wielkie dzięki, przemiło było Was znowu zobaczyć :)

    Za jakiś czas napiszę małe podsumowanie imprezy i... ale o tym już jutro ;)
    • 6: CommentAuthormayonez
    • CommentTime21 Aug 2024
     
    Ja też dziękuję Michałowi i całemu SV Team! Świetna impreza!
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime22 Aug 2024
     
    Było zacnie, potwierdzam! Podziękowania dla całej ekipy organizującej SV i oczywiście uczestników, z którymi spędziłem fantastyczny czas. W niedzielę już niestety byłem nieobecny, bo zostałem w nocy wywieziony do lasu (sprawka Pitera :)) i wyrwałem się dopiero po trzech dniach błąkania się po Pomorzu :) Co zdaje się Bachoo trochę dokumentował na FB :)
    • 8: CommentAuthorAdam
    • CommentTime22 Aug 2024
     
    Grey, przyjmij moje podziękowania w imieniu całej ekipy :) Do zobaczenia zimą lub latem :)