atarionline.pl Mobygames - co to jest? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime1 dzień temu
     
    Znalazłem taką bazę danych, jak szukałem ś.p. Radosława Mikołajczaka. Wyszukałem informacje o tym serwisie i w sumie to jest dość znane miejsce. Jednak nie wiem, kto tam uzupełnia, bo wszedłem na swoje dane i jest bardzo dużo błędów.

    Strona jest aktualizowana "przez grono zaufanych osób na podstawie dostarczonych/podanych źródeł" - no nie wiem za bardzo.

    Są tam nasi (ktoś z Was)?

    Próbuję się tam zarejestrować, ale link potwierdzający nie przychodzi (powinien od razu). Nie ma go w spamie, nigdzie.
    • 2: CommentAuthormono
    • CommentTime1 dzień temu zmieniony
     
    Kilkakrotnie mailem zgłaszałem im poprawki związane z Januszem Dąbrowskim, czy Pawłem Rzucidło. Bo na ten przykład pierwszy ma tam zapisaną produkcję "Solidarność" w której to nie uczestniczył, a drugi ma przekręcone nazwisko bo w TS zostało błędnie wydrukowane. Amba panie. Żadnego odzewu. A bzdury wzięte z TopSecretów tam są powtarzane od lat.
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime1 dzień temu
     
    Też próbowałem kontaktu dawno temu. Z podobnym efektem.
    • 4: CommentAuthorstreak
    • CommentTime1 dzień temu
     
    Panicze, nie macie swoich wtyk w Atari ? :)

    nununu. hint, hint Mobygames od 2 lat w rekach Atari :)

    ->link<-
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime1 dzień temu
     
    To wiadomo. Ale to był wcześniej portal "społeczności" i były konta użytkowników, w tym z Polski. Problemy z rejestracją były na długo przed przejęciem przez Atari.
    • 6: CommentAuthorkraczaj
    • CommentTime1 dzień temu
     
    Informacyjnie, pięć minut temu się zarejestrowałem kontem gmail
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime1 dzień temu
     
    Dobra, obdzwoniłem kogo trzeba i będziemy wieczorem mieli kontakt do gościa, który tam opisywał polskie gry. W następnych dniach podpytamy o co kaman.
    • 8:
       
      CommentAuthorKrótki
    • CommentTime1 dzień temu zmieniony
     
    Mam tam konto, kiedyś podesłałem kilka poprawek. Jak są dobrze umotywowane (najlepiej tekstami źrółowymi dostępnymi w internecie), to są one wprowadzane do bazy bez problemów.

    Natomiast przestałem to robić, jak oryginalni autorzy strony sprzedali ją całą, wraz z bazą danych przez lata tworzoną rękami ochotników z całego świata, nowym właścicielom (nie Atari, parę lat wcześniej), którzy zaczęli sobie bezczelnie monetyzować cudzą pracę. No nie lubię bez wazeliny, cóż poradzić.
    • 9:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime1 dzień temu
     
    No to mi się sprawa rozjaśniła, dzięki chłopaki. Może spróbuję się zarejestrować na konto z gmaila, bo o2 nie działa.
    • 10:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime1 dzień temu
     

    Krótki:

    Jak są dobrze umotywowane (najlepiej tekstami źrółowymi dostępnymi w internecie), to są one wprowadzane do bazy bez problemów
    .

    No to problem np. z uwagami Mono, bo źródła internetowe są błędne i te błędy są powielone.