atarionline.pl Kraków sztab 24 maja - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime22 May 2010
     
    25 maja wraz z Gzyniem i Urborgiem organizujemy atarowe atrakcje na Confidence 2010, z tego powodu zapraszam z Krakowa i okolic na sztabik !

    Sztabik będzie 24 maja około 21:00 lub 22:00 bo już wtedy będziemy w Krakowie. We wtorek być może że nasze atrakcje będą trwały do 23:00 a może 24:00 więc sztabik się nie uda zrobić.

    Miejsce: liczymy na miejscowych atarowców aby wskazali dobre miejsce w miarę blisko tej imprezki (kino Kijów, ul. Krasińskiego 34). O godzinie 20:00 będziemy mieli otwarty wstęp do tego kina więc albo możecie się zjawić o 20:00 licząc że uda się nam Was wpuścić albo bądźcie z nami w kontakcie telefonicznym i się konkretnie umówimy około 21:00 kiedy będziemy wiedzieli na czym stoimy.


    Sama imprezka Confidence jest zamknięta więc niestety będzie kłopot z tym aby nas odwiedzić we wtorek i środę, co gorsze wstęp jest "trochę" kosztowny :/
    • 2: CommentAuthorilmenit
    • CommentTime24 May 2010
     
    Wpadnę tak ~21:30.
    • 3:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime27 May 2010
     
    Ufff, już odespałem imprezowanie ;):)

    Fajnie Kuba że wpadłeś do nas, szkoda że nie dokończyliśmy naszej rozgrywki w Archona ;) Może kiedyś będzie okazja aby dokończyć ;)


    A ogólnie to się bawiłem w Krakowie bardzo dobrze i myślę że to samo mogą powiedzieć Urborg oraz Gzynio.
    • 4: CommentAuthorilmenit
    • CommentTime28 May 2010
     
    Obowiązki okołokonferencyjne nie pozwoliły :)
    Ale w Archona chętnie pogram przy okazji.
    • 5:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime29 May 2010
     
    Jasne.

    Ludziom dookoła się bardzo podobała nasza rozgrywka w Archona ;)
    Trzeba przemyśleć to w następnych naszych stoiskach, aby właściwie ukazać tę grę - czyli np. poprzez demonstrację.
    • 6: CommentAuthorurborg
    • CommentTime29 May 2010
     
    TDC, Gzynio - dzięki za udaną imprezę. Bawiłem się dobrze. My też musimy pograć w Archona w końcu, bo tym razem znowu się nie udało.

    PS. Tomku zapodaj jakieś zdjęcia z Confidence, bo masz ich tam sporo.
    • 7: CommentAuthorGzynio
    • CommentTime29 May 2010
     
    Ja tez wam dziękuje za imprezkę. Szkoda tylko że nie mieliśmy takich tłumów jak na PGA(podobało mi się), bo czasie wykładów robiło się u nas pustawo ale w końcu wszyscy tam przyjechali w jednym celu.
    • 8:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime2 Jun 2010
     
    Urborg, ja napisałem "się bawiłem (...) bardzo dobrze" a Ty "Bawiłem się dobrze." ;):) To wynika z tego że my z Gzyniem byliśmy tam o dobę dłużej ;):):)

    No w końcu musimy pograć w Archona;) Ja to szczerze mówiąc byłem tak niewyspany że mi zupełnie nie było w głowie granie z Tobą w tak trudną grę;)

    Co do zdjęć niebawem Wam podeślę całość, a ponieważ imprezka była zamknięta to tylko na priva. W necie udostępniłem jedynie wybrane zdjęcia na Picasa.


    A no i chyba z tego wszystkiego nie podziękowałem Wam za pomoc w prelekcji - dlatego teraz bardzo dziękuję ;) Urborgowi za zaangażowanie a Gzyniowi za rozbawianie publiczności;)
    • 9: CommentAuthorurborg
    • CommentTime2 Jun 2010
     
    TDC - biorąć pod uwagę, że byłeś skrajnie niewyspany tym bardziej żałuję że nie zagraliśmy ;P Być może straciłem jedyną i niepowtarzalną okazję aby Cię pokonać ;)

    Z ta moją pomocą w prelekcji to było różnie. Myślę sobie jednak, że może na następną podobną okazję przygotuję swoją własną prelekcję. Zobaczy się.
    • 10: CommentAuthorurborg
    • CommentTime2 Jun 2010 zmieniony
     
    Tomku mam nadzieję że się nie obrazisz że zapodam link do bloga jednego z uczestników konferencji. Cieszy to że parę osób udało sie tematyką 8-bitowych Atari zainteresować.

    ->link<-

    Tu jeszcze trochę zdjęć z Confidence:

    ->link<-
    • 11:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime3 Jun 2010
     
    he, he ;)

    > Z ta moją pomocą w prelekcji to było różnie.

    Było bardzo dobrze.

    > przygotuję swoją własną prelekcję

    No tu mnie zaintrygowałeś.

    Nie chcę Ciebie jednak straszyć ile lat ja te slajdy przygotowywałem ;):)

    > Tomku mam nadzieję że się nie obrazisz że zapodam link do bloga jednego z uczestników konferencji.

    Nie, przecież to publiczny blog;)

    > Cieszy to że parę osób udało sie tematyką 8-bitowych Atari zainteresować.

    Ten gostek to wielkoformatowa postać w tym środowisku. Kiedyś miał Atari i nawet uczył się programować w Basicu, jednak do dziś nie był świadomy że to tak rewelacyjny sprzęt. Może udało się go zainteresować od nowa i na dłużej;)


    W drugim linku jest lapsus "Space Invaders" i to chyba Ty w komentarzu to wyjaśniłeś.