atarionline.pl Sprzedam 1050 i 800XL - Forum Atarum

    Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

    • :
    • :

    Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

      • 1: CommentAuthorIjox
      • CommentTime24 May 2026 19:55
       
      Mam do sprzedania Atari 1050 i 800XL. Sprzedaje w kpl. Ze względu na brak zasilacza, okablowania i wiedzy nie był testowany, nie był podłączany do prądu. Na zdjęciach widać środek . Nic nie brakuje, raczej nie naprawiane. Obudowy są całe ale pożółkłe. Do odbioru w Łodzi i Zgierzu i proponuje też pancerną wysyłkę do paczkomatu.
      Proponuję kupno w formie licytacji od 1zl w odpowiedziach w terminie do 31.05.2026 do godziny 20.59.59
      Ze względu zamieszczenie zdjęć jest tylko 8MB więcej wyśle na priv
      • 2:
         
        CommentAuthorPeri Noid
      • CommentTime24 May 2026 21:13
       
      No to ja zacznę od wywoławczej złotówki :-)
      • 3: CommentAuthorKonstantyn
      • CommentTime24 May 2026 21:41
       
      Złoty pięćdziesiąt + KW, płatne przy odbiorze.
      • 4:
         
        CommentAuthorKaz
      • CommentTime24 May 2026 22:37
       
      300 zł.
      • 5:
         
        CommentAuthorPeri Noid
      • CommentTime25 May 2026 12:37
       
      Ej, ale jak sprzedajesz tu to wystawianie na Allegro nie jest w porządku.
      • 6:
         
        CommentAuthorJacques
      • CommentTime25 May 2026 13:52
       
      Na FB też to chyba widziałem...
      • 7: CommentAuthorIjox
      • CommentTime26 May 2026 06:50
       
      Chyba! Był post pytający o możliwość wyceny. Ogłoszenie sprzedaży jest tylko na tym portalu
      • 8: CommentAuthorrosomak
      • CommentTime26 May 2026 09:07
       
      To ja w takim razie pójdę po bandzie i dam 301 zł
      • 9:
         
        CommentAuthorKaz
      • CommentTime26 May 2026 09:27
       
      Dołącz więcej zdjęć (tył, boki komputera, góra, przód i tył stacji). Nie ma też zdjęcia środka, o którym wspominasz, że jest. To powinno znacząco podwyższyć cenę, jeśli wszystko wygląda ok.
      • 10: CommentAuthorIjox
      • CommentTime26 May 2026 13:04 zmieniony
       
      • 11: CommentAuthorIjox
      • CommentTime26 May 2026 13:06
       
      • 12: CommentAuthorIjox
      • CommentTime26 May 2026 13:08
       
      • 13: CommentAuthorIjox
      • CommentTime26 May 2026 13:23
       
      • 14: CommentAuthorIjox
      • CommentTime26 May 2026 13:24
       
      • 15: CommentAuthorIjox
      • CommentTime26 May 2026 13:25
       
      • 16: CommentAuthorIjox
      • CommentTime26 May 2026 13:27
       
      • 17:
         
        CommentAuthorKaz
      • CommentTime26 May 2026 17:09
       
      Dzięki. Będę dalej licytował :)
      • 18: CommentAuthorleonlas
      • CommentTime28 May 2026 16:43
       
      To ja tak przy okazji dam 321,55 ;)
      • 19: CommentAuthorthewasp
      • CommentTime28 May 2026 18:29
       
      Zestaw jak z dzieciństwa. 4 stówy.
      • 20: CommentAuthorkismet75
      • CommentTime31 May 2026 20:59
       
      Ok, podbiję na 410 zł.
      • 21: CommentAuthorthewasp
      • CommentTime31 May 2026 20:59
       
      500
      • 22: CommentAuthorthewasp
      • CommentTime31 May 2026 21:08
       
      Yyyy. Wygrałem?
      • 23: CommentAuthorthewasp
      • CommentTime31 May 2026 21:12
       
      (jeśli tak, to super. Poproszę o numer konta i kwotę przelewu, uwzględniającą koszty transportu)
      • 24: CommentAuthorIjox
      • CommentTime1 Jun 2026 13:11
       
      Potrzebuje emaila
      • 25: CommentAuthorIjox
      • CommentTime4 Jun 2026 07:37
       
      Thewasp odebrał przesyłkę. Sprzęt jest sprawny !!!!
      • 26: CommentAuthorthewasp
      • CommentTime4 Jun 2026 10:31 zmieniony
       
      Wracają wspomnienia:) - elegancko! Sprzęt retro, który wymaga pewnego wkładu pracy w przywrócenie części utraconego blasku, daje ogromną satysfakcję. Nie będę likwidował przebarwień fotochemicznych. Przy nich widać, że zestaw dobrze pamięta dawne czasy.
      • 27:
         
        CommentAuthorKaz
      • CommentTime4 Jun 2026 16:27
       
      Piękny zestaw, gratulacje!
      • 28:
         
        CommentAuthorCyprian
      • CommentTime4 Jun 2026 23:27 zmieniony
       
      fajnie wygląda ta 800ka wygląda, rusty style
      • 29: CommentAuthorthewasp
      • CommentTime5 Jun 2026 10:31 zmieniony
       
      Wrzucę jeszcze jedną fotkę w formie zapowiedzi innego tematu. Rozmawialiśmy o tym z Kazem... kurczę!- już kilka miesięcy temu. Chodzi o czerwony przedmiot w mocniejszej części kadru. Zaprojektowałem go w odpowiedzi na faktyczny brak alternatywy dla MATTa. Mechanicznym sercem urządzenia jest popularny wkład do maszyn arcade. Czy "daje radę"? Tutaj musimy odłożyć na bok moją osobistą opinię, która siłą rzeczy będzie "zbiasowana". Tym nie mniej, wg uczestników rodzinnego turnieju "RiverRaid" jest naprawdę dobrze, a warto zaznaczyć, że współczesna młodzież jest raczej bezlitosna w tym zakresie (PS/XBOX itp). STLe przekażę Kazowi. Muszę szerzej opisać co i jak - być może znajdą się chętni do wydrukowania sobie czegoś podobnego.

      Przy okazji: "Albert" wygląda przepięknie. Da się? - Da się!
    1.  
      Dżojstik bardzo fajny kozacko-kompaktowy. A swoją drogą to nie wiedziałem, że Atari potrafi wyświetlać obraz 16:9. :-))
      • 31: CommentAuthorthewasp
      • CommentTime5 Jun 2026 11:09 zmieniony
       
      Tajemnice Atari :-)
      • 32: CommentAuthorjakubd
      • CommentTime5 Jun 2026 12:14
       
      Uważam, ze temat self-made joya bardzo fajny na spotkanie - czy to na zoomie, czy na żywo.