Witajcie. Jak w temacie. Stałem się ostatnio szczęśliwym posiadaczem nigdy nie otwieranego i raczej mało używanego Atari 520STE w wersji szwedzkiej. Działa stacja dyskietek i wszystkie porty. Żeby cokolwiek na nim uruchomić, rozszerzyłem pamięć RAM przy pomocy pamięci zakupionej od Lotharka. Problem jednak jakiś jest, bo po podłączeniu myszki przez interfejs TOM ale ten duży, na drugim porcie nie chcą mi działać joysticki. Dodatkowo zauważyłem, że podczas wymagających dem. na ekranie pojawiają się pewne artefakty. Czy myślicie że może być problem z zasilaczem?