atarionline.pl Atari 520STE 4MB nie chce działać joystick - Forum Atarum

    Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

    • :
    • :

    Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

      • 1: CommentAuthormcgregor
      • CommentTime24 Jun 2026 15:22 (1 godzinę temu)
       
      Witajcie.
      Jak w temacie. Stałem się ostatnio szczęśliwym posiadaczem nigdy nie otwieranego i raczej mało używanego Atari 520STE w wersji szwedzkiej. Działa stacja dyskietek i wszystkie porty. Żeby cokolwiek na nim uruchomić, rozszerzyłem pamięć RAM przy pomocy pamięci zakupionej od Lotharka.
      Problem jednak jakiś jest, bo po podłączeniu myszki przez interfejs TOM ale ten duży, na drugim porcie nie chcą mi działać joysticki. Dodatkowo zauważyłem, że podczas wymagających dem. na ekranie pojawiają się pewne artefakty.
      Czy myślicie że może być problem z zasilaczem?