atarionline.pl Harrier Attack i Death Chase - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorbaton
    • CommentTime14 Sep 2010
     
    Może tytuł Harrier Attack nie jest dla atarowców kultowy, ale gdyby XXL potrafił przeportować Harriera i Death Chase na Atari to byłby super wypas. Jak uważacie? Przecież takie Dungeon Master czy nawet Nightshade są super, tylko czy mamy czas w to grać? Natomiast te parę chwil na Harriera i Chase'a każdy znajdzie i to nie raz w tygodniu?
    • 2: CommentAuthorbaton
    • CommentTime14 Sep 2010
     
    Harrier Attack



    Death Chase

    • 3:
       
      CommentAuthorTheFender
    • CommentTime14 Sep 2010
     
    Kolego Baton może popatrz na to :)

    • 4: CommentAuthorxxl
    • CommentTime14 Sep 2010
     
    DeathChase znajduje sie na liscie ;-) ->link<- co prawda nie najwyzej ale zawsze... kiedys tak czy siak sie pojawi na atari.
    • 5: CommentAuthortatqoo
    • CommentTime14 Sep 2010
     
    W Harriera z chęcią pyknę zawsze i wszędzie. O ile pamiętam była to pierwsza gra, w którą grałem na komputerach. Wypieki na twarzy i kłopoty z zaśnięciem z wrażenia.
    • 6: CommentAuthorbaton
    • CommentTime15 Sep 2010
     
    TheFender'ze wiem oczywiście, mam ten emulator, ale to nie ta grywalność co oryginał. Dzięki XXL za odzew w sprawie Deatch Chase'a a co z Harrierem? Może go na listę, a może można twoją produkcję jakoś wspomóc? Maniacy Harriera zrzućmy się! Mówię poważnie. pozdro:)
    • 7: CommentAuthorxebyz
    • CommentTime26 Sep 2010 zmieniony
     
    Przypomina mi się czołówka 5 10 15... (0:55)


    może trochę offtop, ale czy w późniejszej wersji intra programu nie zawarto fragmentu z gry na Atari Lynx?