atarionline.pl Macieja Miąsika szperanie w starociach - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorgolem14
    • CommentTime16 Sep 2010 zmieniony
     
    Znany i zasłużony Maciej Miąsik podzielił był się wrażeniami nt. Automatu Perkusyjnego, który stworzył swego czasu na Atari, a który to odszukał po latach w atarowkich archiwach.
    Polecam uwadze ->link<-
    -edit-
    Oczywiście polecam też rewelacyjny wywiad z Maciejem na Polygami
    ->link<-
    (zaczyna się gdzieś w połowie podcastu).
    • 2: CommentAuthorMDW
    • CommentTime20 Aug 2021 zmieniony
     
    Wiem, że minęło 11 lat od tego postu ale dokleję się, bo tematycznie pasuje. Poza tym w świecie retro czas nie płynie więc i zarzuty o "odświeżanie kotleta" są bezpodstawne. :)

    Jest nowy wywiad z Maciejem Miąsikiem w którym o Atari jest niewiele (chociaż trochę jest) ale poruszony jest temat współpracy z Januszem Pelcem jego i medialnego milczenia. Warto przesłuchać całość ale o JP jest od 31:40:
    ->link<-
    • 3: CommentAuthorMDW
    • CommentTime3 Sep 2021
     
    Kolejny wywiad z Maciejem Miąsikiem. Co prawda opublikowany w sierpniu 2021 ale nagrany w 2017. Zaginął ale 4 lata później się odnalazł.
    ->link<-
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime3 Sep 2021
     
    • 5: CommentAuthormono
    • CommentTime3 Sep 2021
     
    Dziękuję. Super historia. I znowu parę klocuszków do układanki wpadło.
    • 6: CommentAuthorTMJ
    • CommentTime3 Sep 2021
     
    • 7: CommentAuthorMDW
    • CommentTime4 Sep 2021
     
    Powstaje taki mały kącik uwielbienia Macieja Miąsika. ;)
    A tak poważniej to ja lubię słuchać opowieści tego człowieka. Po kilku wywiadach znam je już na pamięć ale i tak w każdym kolejnym dowiaduję się czegoś nowego i wcale się nie nudzę. Uważam tylko, że Maciej Miąsik trochę za mało wspomina o swoim związku z małym Atari. :) Kiedyś nawet skomentowałem pytając dlaczego nie wspomniał o tym, że robił "Automat Perkusyjny". Odpowiedział, że miało być o grach, a "Automat" to nie gra. :) No niby racja, ale mając coś takiego na koncie ja bym wspomniał. :)