atarionline.pl Atalan vs Turbo Basic XL - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorLex
    • CommentTime28 Sep 2010
     
    @raq: Istnieje taka możliwość. Miałem gdzieś strony ze ŚM powycinane i włożone do segregatora (opisy pojawiały się na trzeciej stronie), ale z upływem czasu mi to wcięło. Pisząc program posługiwałem się opisem z Jokera.

    @jhusak: W wolnej chwili przetestuję DOSy które mi podałeś. Kartridż padł mi kilkanaście temu. Kasety pewnie gdzieś są (o ile nie uległy zniszczeniu podczas zalania) - po prostu po próbach odzyskania materiałów przestałem przywiązywać większą wagę do ich "lokalizacji". Jedno jest pewne: nie mam ich "ze sobą".
    • 2: CommentAuthorLex
    • CommentTime1 Oct 2010
     
    @jhusak
    Dos 2.5 - użyłem pliku "Dos II 2.5 (pusty).atr" - program nie działa (objawy jak wcześniej)
    Dos 4.3 - nie znalazłem DOSa oznaczonego takim numerkiem na serwerze AtariOnline
    Dos 6.4 - użyłem pliku "Dos II+ D 6.4.atr" - program nie działa (objawy jak wcześniej)
    PicoDos - próbowałem użyć "MyPicoDos 4.03.atr" ale AtrUtil stwierdził że dyskieta nie jest dosowa i nie pozwolił mi tam wrzucić żadnych plików