atarionline.pl Piesiu na C64 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorbooker
    • CommentTime29 Sep 2010 zmieniony
     
    Nie wiem czy uszło Waszej uwadze ale Piesiu zaskoczył w multicolorze na komodę drugim miejscem na Silesia Party 4 jeno dwa weekendy temu :)

    ->link<-



    Z mojej strony wielka gratulka, szkoda, że Piesia nie było na party no i....czekam z niecierpliwością na kolejne kickassy! :)
    • 2: CommentAuthorcobra_c64
    • CommentTime29 Sep 2010
     
    Full wypas:osobiście czekam na więcej!
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime30 Sep 2010
     
    Obrazek swietny, ale dlaczego Piesiu uparcie nie zajmuje pierwszego miejsca tam, gdzie na to zasluzyl?
    • 4:
       
      CommentAuthorbooker
    • CommentTime30 Sep 2010 zmieniony
     
    Kaz, no co chcesz, przecież votowanie na party nigdy nie jest poprawne :))

    Na CSDb ma pierwsze miejsce (wg. punktacji :) )
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime30 Sep 2010
     
    Booker - wiem to :). Skoro juz o glosowaniu mowa to kilka slow dlaczego wyniki glosowan na party sa przewaznie inne niz glosowania online.

    W czasie party prace sa prezentowane w jakiejs kolejnosci i ta kolejnosc prezentacji moze miec ogromne znaczenie. Ludzie dostosowuja bowiem punktacje aktualnie wystawianego obrazka do juz wczesniej pokazanych.

    Czesto lapalem sie na tym, ze widzac ktorys tam kolejny obrazek - poprzednie ocenilbym gorzej (albo lepiej) niz zrobilem to w trakcie wyswietlania. Czasem organizatorzy daja chwile na poprawienie punktow, ale kto by tam pamietal, ktory obrazek jest ktory, gdy przed chwila bylo ich na przyklad 20 sztuk...

    W glosowaniu online kolejnosc nie odgrywa takiej roli - mozna obejrzec wszystkie obrazki po kilka razy, przyjrzec im sie, etc. I glosowac wtedy, gdy mamy czas i jestesmy trzezwi ;D
    • 6:
       
      CommentAuthorbooker
    • CommentTime30 Sep 2010
     
    Nom :)
    • 7: CommentAuthormono
    • CommentTime30 Sep 2010 zmieniony
     
    Eee. Ja tam nigdy na trzeźwo nie głosuję :). Trzeba się przecież wprowadzić w odpowiedni nastrój.

    Edit: Piesiu rulez, ale mnie się najbardziej podobała Dithering Suxx Sebaloza, za to rzeczywiście nie rozumiem za co Carrion zebrał 1 miejsce.

    Edit 2: Już rozumiem - NUFLI 320x200x16. Ale mnie to jednak nie przekonuje :/. Przewartościowanie, jak swego czasu w muzyce - "dobra muzyka, to taka, co ma jakość 44100x16-bit w stereo".
    • 8:
       
      CommentAuthorbooker
    • CommentTime30 Sep 2010 zmieniony
     
    mono, nie no myślę, że tego myślenia dobra grafa to taka co jest 320x200x16 na scenie komy nie ma. Zobacz, że punktowo obrazek piesia w multikolorze zdobywa na CSDb nieco więcej.

    Poza tym w NUFLI nie możesz stawiać pixela o dowolnym kolorze gdzie chcesz i jak chcesz (ograniczenia są większe niż w IFLI ;) )

    ps. mnie również Sebaloz bardzo miło zaskoczył.
    • 9:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime30 Sep 2010
     
    Ewidetnie brakuje tu Irwina i jego raportu ze sceny...
    • 10: CommentAuthorcobra_c64
    • CommentTime30 Sep 2010 zmieniony
     
    Kaz:
    Irwin jest zajęty, w końcu jest zapracowany przy tworzeniu: Atari Demoscene DAtabase (ADDA.
    Może byście mu pomogli, bo z tego co wiem (od niego), to mało osób się w to zaangażowało.
    • 11: CommentAuthorPiesiu
    • CommentTime30 Sep 2010
     
    Dziękuje wszystkim za miłe słowa!

    @Booker - Special dzięx za reklamę ;)

    @Cobra - Będzie więcej, choć jeszcze nie na X'ie, ale spox Agenda wystawiła na to party innego reprezentanta. Trzymajcie kciuki!

    @ Kaz - z tymi pierwszymi miejscami nie jest wcale aż tak źle :), właśnie podsumowałem swój dorobek za rok 2010 i okazuje się, że w rywalizacji miejsc pierwszych z niepierwszymi ;), wygrają miejsca pierwsze w stosunku 6 do 5 :D

    @ Cobra - Irwin to ma tyle na głowie (obowiązków i pomysłów), że też już chyba Addy nie wspiera :(. Przydało by się popchnąć nieco Asie vel. Adde, bo się bidulka zestarzeje i nikt nawet na nia nie zechce spojrzeć ;).
    • 12: CommentAuthorcobra_c64
    • CommentTime1 Oct 2010
     
    Piesiu: już trzymam kciuki i sama jestem ciekawa,któż to będzie reprezentował Agende na X-Party!
    Pozdrawiam
    • 13: CommentAuthors2325
    • CommentTime17 Jun 2013
     
    • 14:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime17 Jun 2013
     
    A to też Piesiu i C64???
    • 15: CommentAuthors2325
    • CommentTime17 Jun 2013
     
    Tak, ale to montaż.
    • 16:
       
      CommentAuthorTheFender
    • CommentTime17 Jun 2013
     
    Eee tam zaraz montaż. Porządna murarka i tyle ;)
    • 17:
       
      CommentAuthorcrrn
    • CommentTime17 Jun 2013
     
    montaż IMO
    a grafika z ST :)
    • 18:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime17 Jun 2013 zmieniony
     
    Piesiu na ST. Ostatni wklejony obrazek to fotomontaż. Widać po nierówno wyciętym podbródku i łysinie postaci. Poza tym cegły na murze nie są pomalowane na ciemny kolor, tylko przyciemnione. Mają białe odbicia tak na górze, jak na dole.
    • 19:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime17 Jun 2013
     
    Jest to grafika Piesia / MSB na Falcon'a.

    @crrn: pamiętaj że liczę na Twoje uczestnictwo na SV2k13 - zarówno jako partyzanta, jak i udział w gfx compo :)

    pozdrawiam :)
    • 20: CommentAuthorPiesiu
    • CommentTime18 Jun 2013
     
    Czego to ludzie nie wymyślą, dajcie spokój ;).
    • 21: CommentAuthors2325
    • CommentTime18 Jun 2013
     
    Nie jest krzywo wycięte tylko czarny był ustawiony jako przezroczysty i jego brak mógł ukazac "schody".