atarionline.pl WAP-NIAK - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorglowas11
    • CommentTime27 Oct 2011
     
    Jest już stronka dotycząca party organizowanego przez SIKOR-a info pod linkiem :http://atari.sikorsoft.com/party/
    • 2: CommentAuthoras...
    • CommentTime27 Oct 2011
     
    A Ty z Pisu czy co?
    • 3:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime27 Oct 2011 zmieniony
     
    :P

    Falconowe compo też może być, ciekawe tylko, czy ktoś coś napisze...
    • 4:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime28 Oct 2011 zmieniony
     
    Można coś w GFA strzelić :P


    Jeszcze raz podaję link za glowasem: Sikor party 28-30.09.2012
    • 5:
       
      CommentAuthorglowas11
    • CommentTime29 Oct 2011 zmieniony
     
    AS a co ma PIS do ATARI ????

    TDC: Każdy język programowania wchodzi w grę, ważne by były prace jak będą prace to i nagroda się jakaś znajdzie :)

    Miker : właśnie .....
    • 6:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime29 Oct 2011 zmieniony
     
    Bo wiesz, AS w taki wyszukany sposób chce tutaj wyrazić swoją dezaprobatę do różnych konfliktów;)

    Różnica tutaj tylko polega na tym, że konflikt między PIS i PO jest całkowicie kontrolowany i kieruje się zasadami psychologii, a konflikty atarowców są całkowicie naturalne i są odzwierciedleniem faktycznych ich myśli i zamiłowań ;)


    A co do nagród to faktycznie chcesz być sponsorem ? Bo jeśli tak to zgłoś się do Sikora.
    • 7: CommentAuthoras...
    • CommentTime29 Oct 2011 zmieniony
     
    edit...
    ciach!!!!!!!
    • 8:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime29 Oct 2011
     
    No nieładnie to zrobiłeś, bo po pierwsze porównujesz gościa do polityka (co już z marszu jest niesmaczne),a po drugie On nawet tutaj bronić się nie może (bo jest nieobecny).
    • 9:
       
      CommentAuthorglowas11
    • CommentTime29 Oct 2011
     
    TDC: temat nagród jest już poruszony z Sikorem, co do polityki to sam ten temat jest dla mnie strasznie monotematyczny jak ich wypowiedzi, więc jeśli o mnie chodzi wolę pozostawić to bez odzewu.
    • 10:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime29 Oct 2011
     
    Ok.

    Ale teraz nie rozmawiamy o polityce, tylko As dodał tło polityczne do atarowych zatargów;)
    • 11: CommentAuthoras...
    • CommentTime30 Oct 2011
     
    masz rację...
    olewam!!! nie chcę wojennki ..
    • 12:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime30 Oct 2011
     
    Dziękujemy.
    • 13: CommentAuthorstreak
    • CommentTime30 Oct 2011
     
    Huh, do wrzesnia 2012 chyba dam rade skręcić jakieś małe "HelloAtari", chyba ze koniec swiata mnie zaskoczy :)
    • 14:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime31 Oct 2011
     
    Właśnie nie wiem czy Sikor się konsultował z jakimś przepowiadaczem końców świata ;)

    A tak swoją drogą w 999 roku też czekano na koniec świata i ten nie nastąpił:D w roku 1999 czekano np. na informatyczny koniec świata 2kbug i ten też nie nastąpił, więc nie panikujmy aż tak bardzo, może parę politycznych potęg do tego czasu padnie, ale Atari przecież jest wieczne ;)
    • 15:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime26 Dec 2011
     
    Sa jakies zdjecia z party? Produkcje byly?
    • 16:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime26 Dec 2011 zmieniony
     
    @Kaz
    KAlendarZ Ci przyspieszyl (albo sie przekrecil)!!! :D :P
    • 17:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime26 Dec 2011
     
    A, to dopiero w przyszlym roku. Nie spojrzalem na rok, mea culpa.
    • 18:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime26 Dec 2011 zmieniony
     
    O ile Sikor sie nie rozmysli... ;) Z nim roznie moze bywac... Choc ostatnio jest bardziej konsekwentny - nie pojawia sie od dosc dawna nawet na Atariarea... ;o
    • 19:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime26 Dec 2011
     
    Czy sie pojawia to nie wiadomo, bo czesto ludzie wystepuja anonimowo albo po prostu nie podejmuja aktywnosci. Na AOL niektorzy tak robia: niby ich nie ma, a sa :)
    • 20:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime27 Dec 2011 zmieniony
     
    @Dracon:
    A dlaczego Sikor ma się rozmyślić. Party sie odbędzie, sam do tego przyłożę obie ręce (i nie tylko ja), niezależnie od pogody, humoru organizatora (lub któregoś ze współ-orgów), oraz od tego co ktos sobie na ten temat potrolluje, prawda? Oczywiście nie gwarantujemy (pół)nagich hostess, kursów hummerem, czy nagłośnienia we wszystkich możliwych (i nie) mediach, ale nie bój, damy radę (w końcu to nie będzie po raz pioerwszy).

    Acha, jak kogoś przypadkiem obraziłem, to trudno, zorbię to ponownie przy najbliższej nadarzającej się okazji.

    [EoT]
    • 21:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime27 Dec 2011 zmieniony
     
    @Miker:
    w 2012 wiele zdarzyć się może, ale jakby co, to nie chcę negować (sensu robienia) tego party. Kto chce to przecież przyjedzie, tak jak na SV2k11. ;))
    A co do zlotowych atrakcji - "czym chata bogata", no i w końcu strasznie nudno byłoby, gdyby na zlotach w różnych miejscach naszego (k)raju można było oczekiwać tego samego, prawda? ;P

    Obrażać to tutaj raczej nikogo nie obraziłeś - a propos: w razie jakbyś znał pewnych znanych "polityków", co w komentarzach nowinek AOL-u wypowiadają się od czasu do czasu, to przekaż im aby dali se na luz (bo to dopiero nuda i żałość).
    • 22: CommentAuthoras...
    • CommentTime30 Dec 2011 zmieniony
     
    Miker, co taka nienawiść z Ciebie bije???
    -SV2k11 to było najlepsze party na jakim byłem. I co najważbiejsze było na nim prawdziwe compo!!!! Oraz ludzi i komputerów tyle co w dawnych czasach. Mam nadzieję że będzie kolejna edycja...!
    A swoją drogą to hostessy niestety nie były pół nagie :( Dla mnie szkoda!

    Fajnie jak na party jest masa produkcji ludzi i komputerów.
    A relacja w teleexpresie... Czego chcieć więcej :)

    p.s.
    dla mnie im więcej party tym lepiej!! Dla organizatora to na pewno nie!
    • 23: CommentAuthorinnuendo
    • CommentTime30 Dec 2011 zmieniony
     
    To, że hostessy nie były półnagie, to akurat plus. W końcu to było party atarowskie. Party WAP-NIAK się odbędzie, atarowcy z Warszawy o to zadbają :)
    • 24: CommentAuthoras...
    • CommentTime30 Dec 2011
     
    Dla mnie to na minus :)
    • 25:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime30 Dec 2011
     
    @as...:
    1. patrzysz jednostronnie (to była riposta, nikogo tu nie nienawidzę [chyba]).
    2. możesz też biegać półnago, ale raczej zhostessami masz duże szanse przegrać (ale próbuj, próbuj!) :P
    • 26: CommentAuthoras...
    • CommentTime31 Dec 2011
     
    Miker,
    Nie produkują takiej wódy abym biegał półnago :)
    Zresztą jeszcze by wszyscy oślepli :P
    • 27:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime31 Dec 2011
     
    Dobra, wystarczy tego offtopicowania...
    Przyjechać na WAP-NIAKa może każdy, co chce coś wystawić, pogadać o tym i o owym albo poprostu pobyć z nami. Wandali i kiboli NIE ZAPRASZAMY. :D

    Niedługo wyjdzie jeszcze małe info a`propos samej imprezy.
    • 28:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime2 Jan 2012
     
    w regulaminie widnieje, że gra na XL/XE musi być plikowa, lub całdyskowa (wyraźnie - musi być). a jak ktoś zaszaleje i przygotuje grę na cartdridge'u?

    no i ten zapis w regulaminie - "powinna", dla mnie to oznacza, że jak wymóg nie jest spełniony to gra idzie w kompo, ale doświadczenie pokazuje różne scenariusze :) miło by było jakby organizatorzy określili to jawnie.

    to tylko drobne uwagi, które niewiele zmieniają - no offence :)
    • 29: CommentAuthorxxl
    • CommentTime2 Jan 2012
     
    regulamin sjakis normalny wreszcie chociaz bez uwag sie nie obejdzie ;-)

    > przedstawienie autorskiej (czyli nigdy nie publikowanej wcześniej, nie będącej hackiem) gry dla Atari XL/XE

    chodzi o nigdy nie publikowanej wczesniej gry na atari czy nigdy nie publikowanej wczersniej gry. bo to jest zasadnicza roznica.

    > Gra powinna się uruchamiać na każdym standardowym komputerze Atari XL/XE

    gra musi ...

    > Gra musi się uruchamiać z nośnika stanowiącego odpowiednik dyskietki (dozwolone pliki *.ATR do 16MB), w formacie MyDOS.

    skoro dozwolone sa gry calodyskowe to wlasciwie dozwolone jest ladowanie z odpowiednika dyskietki z dowolnym filesytemem po co mowic o mydos?

    > Do każdej gry powinien być dołączony plik tekstowy z tytułem gry, autorami oraz informacją o pierwszej publicznej prezentacji na party

    oraz ewentualnie informacji z jakich rozszerzen gra korzysta.

    > Do odbycia się konkursu wymagane są conajmniej trzy prace konkursowe

    taki punkt zniecheca, juz "kiedys/gdzies" o tym pisalem. nawet jesli bedzie jedna praca to konkurs powinien sie odbyc a praca automatycznie wygrywa :)
    • 30: CommentAuthorinnuendo
    • CommentTime2 Jan 2012
     
    Grę na cartdridge'u można dostarczyć, nie ma problemu. Ale koniecznie trzeba wtedy dostarczyć obraz carta dla emulatorów.
    • 31:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime2 Jan 2012
     

    innuendo:

    Ale koniecznie trzeba wtedy dostarczyć obraz carta dla emulatorów.

    Dlaczego?
    • 32: CommentAuthorinnuendo
    • CommentTime2 Jan 2012
     
    larek, bo gro osób używa jednak emulatora. Organizator chce, żeby gra była darmowa.
    • 33:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime4 Jan 2012
     
    Info o imprezie i link do strony dodalem na pasku na stronie glownej, dzial "Najblizsze zloty".
    • 34:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime20 Mar 2012
     
    na stronie party jest aktualizacja: galeria zdjęć z miejsca imprezy + info o ognisku i okolicznych sklepach

    ->link<-
    • 35: CommentAuthorEagle
    • CommentTime20 Mar 2012
     
    No w końcu jakieś info bo już myślałem że projekt umarł a tak mi się kojarzyło że zbiórka miała się odbyć w marcu.
    Gdzie można kasiorę wysyłać bo się doczytać nie mogę.....
    Powodzenia
    • 36:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime20 Mar 2012
     
    w dziale kontakt, jest info do kogo się zgłaszać ze sponsoringiem :)
    • 37: CommentAuthorEagle
    • CommentTime20 Mar 2012
     
    @xeen:
    Dobra już przelałem kasę na paypala, mam nadzieję że nie zablokuję Sikorowi konta :)
    Pozdro
    • 38: CommentAuthorPablo112
    • CommentTime25 Sep 2012
     
    Party już w piątek, ale dopiero dziś wiem, że jadę na pewno. Większość partyzantów z Krakowa jedzie w piątek, ja mogę dopiero w sobotę.
    Wyjazd 6 rano, powrót niedziela koło 12-13.
    Na razie wychodzi, że jadę sam autem więc gdyby ktoś chciał dołączyć tel. 517098678
    • 39:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime26 Sep 2012
     
    Pablo112 jakby coś zadzwonię jednak wolałbym piątek.

    Jedzie ktoś w piątek osią Częstochowa-Warszawa?
    • 40: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime27 Sep 2012
     
    zastanawiam sie nad wzieciem MSXa na party, to dosyc rzadki u nas sprzet i ma pare ciekawych dem i gierek, ale nie jade autem i nie dam rady zabrac monitora, czy ktos z wawy ma jakis dodatkowy na stanie z wejsciem antenowym?