atarionline.pl Ciekawostki - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

• :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• 1: CommentAuthorxxl
    • CommentTime4 dni temu

nie mozemy zyc w symulacji poniewaz w zadnej smulacji socjalizm nie dziala a u nas kwitnie. szach i mat.
    • 2: CommentAuthorsun
    • CommentTime4 dni temu zmieniony

@xxl: to jak działa symulacja zależy od "dowcipu" jej twórców. Tak naprawdę możemy sobie gdybać, że socjalizm, że nie da zasymulować kosmosu itp. ale pewności mieć nie można i tyle.
    Nawet nie wiesz, czy fizycznie pisze to teraz ja, żyjąc w symulacji, czy też moją funkcję przejął jakiś "program", jak w TRON :)

@irata4: w skrócie, chodzi mi o to, że stawianie hipotezy, że jeśli się czegoś nie da policzyć, wymyśleć, zrobić świadczy o tym, że nie żyjemy w symulacji jest błędem.
    • 3: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime4 dni temu

Jest taka tybetańska mądrość:
    Ten, kto uważa, że świat istnieje jest głupcem, ten kto uważa, że świat nie istnieje jest jeszcze większym głupcem.
    • 4: CommentAuthorxxl
    • CommentTime4 dni temu

jesli to symulacja to naprawde biedna, nie dosc ze nie ma respawn punktow to jeszcze znajoma tak kiepsko udaje ze przkro sluchac.
    • 5: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime4 dni temu

nie mozemy zyc w symulacji poniewaz w zadnej smulacji korwinizm nie dziala a u nas kwitnie. szach i mat.
    • 6: CommentAuthortrocero77
    • CommentTime4 dni temu

Ja bym jeszcze dodał, że to nie symulacja, bo za dużo jest "easter eggów" ;)
    • 7: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime4 dni temu

Jak wyglądają easter eaggi w rzeczywistości? Na przykład chcesz puścić bąka a tu niespodzianka ...?
    • 8: CommentAuthorsun
    • CommentTime4 dni temu

@astrofor: To chyba się nazywa dylematem ograniczonego zaufania :)
    • 9: CommentAuthortebe
    • CommentTime4 dni temu zmieniony

• 10:

CommentAuthorDracon
    • CommentTime1 dzień temu