atarionline.pl Serwis/Naprawa Atari - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

• :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• 1:

CommentAuthorkris3d
    • CommentTime16 Mar 2014

Cześć, jestem nowy na forum, ale Atari 800xl mam od 1986:) wyciągnąłem je ostatnio (po 15 latach) z szafy i niestety, jest dead;( po podłączeniu do zasilania doda nie swieci.

Nie mam innego zasilacza żeby sprawdzic a elektronik ze mnie zaden (lutownicy sie boje;))

Znacie kogoś w KRAKOWIE kto może zaglądnac do mojej Atarynki co jej jest? Nie chce iść do byle kogo kto ma miernik i lutownice a widzę ze jest wciąż spora grupa atarowców, co mnie cieszy:)

Krzysiek Kuc
    Gtalk: krisqc
    • 2:

CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime16 Mar 2014

@kris3d

Moim zdaniem the best is Lotharek : ->link<-
    • 3: CommentAuthorpin
    • CommentTime16 Mar 2014

W Krakowie? - zapraszam do mnie ;)- okolice "Piasków"

tel.: 795-841-990 - po 18:00 do 23:00
    • 4:

CommentAuthorkris3d
    • CommentTime16 Mar 2014

Super, dzięki:) Odzywam się:)
    • 5: CommentAuthorpin
    • CommentTime16 Mar 2014

Ok, kontakt nawiązany ;)-
    • 6: CommentAuthorwaryl
    • CommentTime6 Apr 2014

Mam w zasadzie sprawną stację dysków CA2001 z wbudowanym TOMSem. Niestety po 25 latach pękł zarówno mimośród docisku, jak i ułamał się kawałek plastikowej podstawy (niestety stacja kiedyś mocno "dostała" pracując kilka lat na "giełdzie"), na której osadzony jest klucz zamykający stację. O ile mimośród jakoś połatałem drucikiem, to brak pomysłu i możliwości na naprawę pękniętej podstawy dla tego klucza.

Szukam więc stacji ca2001 z nieuszkodzonymi częściami jak wyżej, żeby ją skanibalizować na części, albo kogoś kto jest w stanie to naprawić.
    • 7: CommentAuthorbarf31
    • CommentTime4 Oct 2014

Witam. Jest ktoś chętny do naprawy magneciaka CA12 z systemem turbo dopiero go zanabyłem i nie potrafię go ogarnąć a coś tam było już grzebane chyba z kabelkiem audio do mp3. Kartridż też mam blizzarda od ST electronic czy jakoś tak też do ewentualnej naprawy. Mogę wysłać chyba, że ktoś z wlkp to podrzucę. Pozdrawiam Bartek
    • 8: CommentAuthorfder
    • CommentTime13 Sep 2016

Przepraszam - wiem, że w nie w temacie Atari, ale czy może znacie kogoś z Krakowa kto zajmuje się naprawą Nintendo DS (model Lite)?
    • 9:

CommentAuthorkris3d
    • CommentTime14 Sep 2016

Cześć, jest jakiś serwis na Kazimierza Wielkiego ale nie wiem czy jeszcze działa, wygoogluj. A co jej jest?
    • 10: CommentAuthorfder
    • CommentTime14 Sep 2016

Chodzi o 3 konsole ND Lite
    - jedna wymiana ekranów (bad piksele),
    - jedna nie włącza się w ogóle (czarny ekran),
    - jedna nie czyta cartów.
    Fajnie, jakby z 3 można uzyskać 2 sprawne:)
    • 11: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime13 Feb 2017

serwus, podłączam się do wątku..padła mi 130ka z 320 kb na pokładzie...po podłączeniu do crt słychać szum, zaś po podłączeniu do LCD nic nie słychać ani nie widać.
    Moje pytanie : kto byłby w stanie podjąć się serwisu komputera? oczywiście za dewizy :)
    • 12:

CommentAuthorIRATA4
    • CommentTime13 Feb 2017

@ fder
    mogę dać ci namiary na znajomych z Łodzi ,niektórzy doskonale pamiętają czasy Atari/Amigi .

->link<-
    Ami-Pro - możecie przedzwonić i zapytać co do konsol przenośnych nie jestem pewien czy ma dostęp do podzespołów .

->link<-

U.C.S. - Arek miał kiedyś sporo St/ków ,jest szansa że do tej pory coś mu się ostało , za kaskę jest szansa iż podjął by się naprawy ,zadzwoń i zapytaj.
    • 13: CommentAuthorkraken
    • CommentTime27 Sep 2017

Witam
    Szukam złotej rączki do serwisu Atari 65 XE w Warszawie.
    Dziękuję za każdy namiar.
    • 14: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime27 Sep 2017

Spróbuj skontaktować się z Simiusem, portal atari area
    • 15:

CommentAuthorjesionen
    • CommentTime27 Sep 2017

@kraken: może nie w Warszawie ale polecam RJ1307, sprawy niemożliwe robi od ręki :) . Napisz do niego a się nie zawiedziesz. Pozdrawiam :)
    • 16: CommentAuthorpin
    • CommentTime27 Sep 2017

@kraken - jest również Jer (atari.org.pl), były szef serwisu Atari w Polsce. Adres: Modlin, więc daleko nie jest. :)