atarionline.pl Derenegeracja - lokalizacja i wyżywienie - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthormarekp
    • CommentTime1 Mar 2015 zmieniony
     
    Tadam tadam tadam! Oto i party place!
    Miał być magazyn w Rudzie Śląskiej (zgodnie z założeniem Sikora ;)), ale… Jak na spokojnie przeczytałem jeszcze raz zapowiedź Koali, że jak nikt nie przyjedzie to będziemy sami trzy dni pili w tym miejscu, to pomyślałem,że Ruda, chociaż pięknym miastem jest, na spędzenie majówki nie bardzo się nadaje, dodatkowo najbliższe miejsca noclegowe (Tak AS pomyślałem o tobie) są w Katowicach w cenach i odległościach zupełnie nie partowych…
    Tak więc zmieniliśmy zdanie. Zatem:
    Zapraszamy wszystkich partyzantów do Ośrodka Halniak w którym czeka na nas wspaniała sala w postaci stodoły wyłącznie do Waszej dyspozycji. Partypalace jest położone w obrębie ośrodka wypoczynkowego Halniak w pobliżu ośrodków Zagroń i Złoty Groń gdzie znajdziecie kryty basen, wyciągi krzesełkowe oraz kilka tras do dreptania po pobliskich górach.
    Dla hardkorowych partyzantów mamy miejsce na sali która w zależności od aury będzie ogrzewana bądź klimatyzowana (Nie zapomnijcie zabrać śpiworów i karimat). Zakupy z zakapslowanych trunków i potraw z naklejonym składem chemicznym można zrobić w oddalonych o ok. 500m supermarketach (tak jest tam (Alleluja), Biedronka)
    Dla tych co im się nie chce dreptać i rozszyfrowywać znaczenia E340 będzie na miejscu wyżywienie (do uzgodnienia) oraz beka piwa na sali. Na miejscu, dla tych co wykupią nocleg jest też basen tyle, że odkryty ale podgrzewany (uruchomienie basenu jest uzależnione od aury pogodowej - za zimno, pozostaje rzeka). Dla mieszkańców pokoi prysznic jest w pokoju w ramach… pokoju.
    Ja osobiście zachęcam do rezerwacji pokoi u Pani Urszuli Żądło która na hasło „Atari” udzieli Wam zniżki 10zł i umieści Was w odpowiednim pokoju uwzględniając chociażby to, że jesteście sami i chcecie poobijać się z innymi partyzantami lub jesteście z żoną i/lub dziećmi (bachorami ;-)) i chcecie być zakwaterowani w miejscu gdzie nie będziecie się obijać o innych partyzantów.
    Zamiast latać po pobliskich knajpach,można coś zjeść na miejscu. Cena obiadu to 17zł. zatem jak ktoś jest zainteresowany to proszę się deklarować w tym wątku co ułatwi planowanie żarełka. Do wyboru jest piątek i sobota.
    Dojazd:
    Samochodem, nie ma o czym pisać - google, mapy i nawigacje pokażą drogę.
    Jeśli chodzi o transport publiczny to poklikanie w internecie da odpowiedź. Problematyczne może być ostatnie kilkanaście kilometrów (Wisła - Istebna) ale w tym momencie po prostu dacie znać, podjadę i podwiozę. Weźcie też po uwagę Bielsko lub Cieszyn, stamtąd też możemy Was podwieźć.

    UWAGA: Ważna informacja dla osób które robią rezerwację w Halniaku.
    Hotel normalnie _nie_ prowadzi pokojów bez śniadań. Ale... wyłącznie dla partyzantów, na czas imprezy dano taką możliwość. Tak więc na hasło „ATARI" można robić rezerwację na nocleg _bez_ _śniadania_. Dodatkowo partyzanci dostają 10zł zniżki. Tak więc nocleg można mieć już za 35zł/os.
    • 2:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime1 Mar 2015 zmieniony
     
    Trochę szkoda, że to jednak nie Ruda Śląska, Chorzów, Bytom czy Świętochłowice, bo już rozważałem możliwość wdepnięcia na jeden dzionek (naprawdę bezproblemowy dojazd autobusami). No ale nic, pewnie jeszcze będzie inna okazja.
    • 3: CommentAuthormarekp
    • CommentTime1 Mar 2015
     
    Tenchi. Zawiozę cię i odwiozę. Co tu na to? :-)
    • 4:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime1 Mar 2015 zmieniony
     
    Przeczytałem cały post i ni c...a, dalej nie wiem, gdzie jest party...?!


    Dopiero po kliknięciu w link.... No, nie można to napisać wprost, tylko trzeba kombinować?
    • 5:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime1 Mar 2015
     
    Tenchi/wpadaj ,nie wiem czy mnie wpuszczą jednakże BARDZO bym chciał z tobą porozmawiać na żywo ,pograć w niektóre tytuły na A8,DS,specjalnie dla ciebie wezmę DC i IKARUGE :-)
    • 6: CommentAuthormarekp
    • CommentTime1 Mar 2015
     
    @larek: W Istebnej :-) ->link<-
    • 7: CommentAuthormarekp
    • CommentTime1 Mar 2015
     
    @larek. Tak, trzeba kombinować,bo to Dene.. dane... dereg... Derenegeracja. Musi być skomplikowanie.
    • 8:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime1 Mar 2015
     
    @marekp
    W sumie to... czemu by nie, aczkolwiek nie chciałbym robić swoją osobą kłopotu ani być jakoś specjalnie traktowany. A zatem na chwilę obecną moje stanowisko jest takie, że jeśli finanse pozwolą i nie wypadnie mi w międzyczasie żadne inne party, to skorzystam z zaproszenia.

    @IRATA4
    W Ikarugę na szczęście już mogę sobie pograć na innym emulatorze. :]
    • 9: CommentAuthormarekp
    • CommentTime1 Mar 2015
     
    Tench: Oki. Skontaktuję się przed wyjazdem z Katowic i dogadamy szczegóły. Nie zrobisz kłopotu bo i tak będę krążył na tej trasie :-)
    • 10:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime1 Mar 2015
     
    Tenchi, wybieram się na party w piątek rano i wracam w niedzielę po skończeniu imprezy. Jeśli Ci to pasuje, to możemy się zabrać razem. Co tam będziemy organizatorowi zawracać głowę :)
    • 11:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime1 Mar 2015
     
    Chętnych do transportu przybywa... :) No bardzo mi miło, dziękuję uprzejmie. Na razie jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek deklaracje, ale będę miał na uwadze i twoją propozycję.
    • 12:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime2 Mar 2015
     
    Tenchi /wpadaj ,ludzie są sympatyczni i ja także wbrew pozorom ,zmieniłem się ... zmieniłem się ja
    .
    ..ciut z plusa na minus (nie zawsze pozytywny wynik daje pożądany efekt)
    • 13:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime2 Mar 2015
     
    Tak jak napisałem powyżej - wszystko zależy od kilku czynników, więc zobaczymy jak to wyjdzie. Ale przynajmniej już wiem, że o transport nie muszę się kłopotać w razie jakby co (dzięki panowie!).
    • 14: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime2 Mar 2015
     
    @marekp: mapa zeznaje, że z Wisły to raptem 12.5 kilometra (jakie kilkadziesiąt?..) Toż to z buta można wziąć.
    • 15:
       
      CommentAuthorTheFender
    • CommentTime2 Mar 2015
     
    Z buta to polegniesz jak wyjdziesz na Kubalonkę :)
    Fakt, potem to już tylko z górki ...

    Kurde party koło Bielska, no no to się porobiło!
    Z Katowic super dojazd, trzeba cisnąć na Żory dwupasem, potem Wisłę (uwaga na fotoradary!), Kubalonkę (górski szczyt było-niebyło, zaczynają się górskie serpentyny) i potem w dół do Istebnej.
    Śniegu o tej porze powinno nie być, aczkolwiek różnie bywa ;)
    • 16: CommentAuthormarekp
    • CommentTime2 Mar 2015
     
    @wieczór: Nieprecyzyjnie się wyraziłem - poprawie :-)
    • 17:
       
      CommentAuthorkoala
    • CommentTime2 Mar 2015
     
    Ja się deklaruję na żarełko na party pałacu;) 4 porcje wegetariańskiego żarełka (2 dorosłe, 2 mniejsze bachorowe:D)
    • 18:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime2 Mar 2015
     
    Ja proszę obiad w piątek i sobotę. Dziękuję.
  1.  
    O kurde, ale hektar... Tym razem będę tylko telepatycznie :)

    Miłej zabawy!
    • 20: CommentAuthormarekp
    • CommentTime2 Mar 2015
     
    @mgr_inz_rafal: ??? Do Gdańska masz bliżej?
    • 21:
       
      CommentAuthorkoala
    • CommentTime2 Mar 2015
     
    nie ważne czy bliżej:) Magister: jeżeli transport jest problemem to napiszta że szukasz transportu i skąd a na pewno życzliwi Atarowcy dadzą radę!
    • 22: CommentAuthoras...
    • CommentTime2 Mar 2015
     
    Zapowiada się fajne party!
    Pierwszy raz w takim miejscu i takiej formie.

    Marku, piszę się oczywiście na wyżywienie.
  2.  
    Mieszkam w Szczecinie, więc w zasadzie wszędzie mam daleko :)
    • 24: CommentAuthormarekp
    • CommentTime2 Mar 2015
     
    @mgr_inz_rafal: A, no tak... Chociaż, niedawno jechałem w Twoje okolice i tak daleko to znowu nie było ;-)
    • 25:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime2 Mar 2015
     
    hmmm.. ja mam rozwiązanie na początku maja :))) będę machał do was pieluchami obsranymi :)))
    • 26:
       
      CommentAuthorkoala
    • CommentTime2 Mar 2015
     
    @Pabloz1974: łoo gratulacje;) a nie możesz powiedzieć żonie że jedziesz na "pępkowe"... na takie 3 dniowe;) Moje pierwsze pępkowe skończyło się tym że cały dzień później chorowałem i nie pojechałem do szpitala zobaczyć dzieciaka:P
    • 27: CommentAuthorpin
    • CommentTime2 Mar 2015
     
    Widzisz Koala, nie zawsze jest to takie proste ;)
    • 28: CommentAuthormarekp
    • CommentTime16 Mar 2015
     
    Update pierwszego postu w sprawie noclegów.
    • 29: CommentAuthoransikora
    • CommentTime12 Apr 2015 zmieniony
     
    Mala korekta. Miedzy Wisla a Istebna jest bardzo dobra linia autobusowa WISPOL - kierunek KONIAKOW. Tak wiec jak ktos nie ma transportu samochodowego moze sie spokojnie dostac pociagiem do Wisly a obok PKP w Wisle jest dworzec autobusowy skad mozna dojechac busem do Istebnej. Praktycznie na miejsce. Wiem co mowie bo jestem z okolic Istebnej:) Pozdrawiam wszystkich Atarawców

    P.S. Sluze pomoca i pomyslami
    • 30:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime21 Apr 2015
     
    Ansi, jak tam warunki drogowe od strony Żywca ? Zastanawiam się, czy nie zrobić sobie "wycieczki" i jechać DW942...
    • 31: CommentAuthorpin
    • CommentTime21 Apr 2015
     
    Od strony Żywca bez problemu. Dajesz na Węgierską Górkę, Milówkę i po kawałku kilka kilosów na północ i gotowe ;)

    Droga jest tam względnie OK.
    • 32: CommentAuthorjok
    • CommentTime22 Apr 2015
     
    Zrobiłem wam trochę promocji skoro jest strona po angielskiemu też:
    comment.news.4873http://www.demoparty.net/derenegeration-2015/
    ->link<-
    ->link<-
    (powinny zaraz trafić do "upcoming parties")
    nie ma za wiele imprez atarowych - niech ludzie się dowiedzą ;)
    (imho szkoda, że nie daliście jednak konkursów msx/gfx)
    • 33:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime22 Apr 2015
     
    wybiera się może ktoś z okolic Łdz???
    • 34:
       
      CommentAuthorkoala
    • CommentTime23 Apr 2015
     
    @jok: dzięki za dodanie!! super:)
    a konkursów nie będzie bo za 1.5 miesiąca później są Głuchołazy, stąd decyzja żeby takich konkursów nie było - pisałem o tym w którymś z wątków;)
    • 35: CommentAuthorjok
    • CommentTime23 Apr 2015
     
    spox - jest już na pouet w "upcoming", na demoparties, bittfellas na demozoo też ktoś dodał
    wiem, wiem, czytałem, - ale ew. twórcy sami mogą ocenić gdzie chcę dać prace, która imprezę zasupportować, a czemu np. nie obie?
    jak jest pretekst to łatwiej się zmobilizować :)
    ale to tylko tak na marginesie, moje subiektywne zdanie
    • 36:
       
      CommentAuthorkoala
    • CommentTime23 Apr 2015
     
    muzycy i graficy mogą się też oczywiście zmobilozować w temacie robienia gry:]
  3.  
    Dawać stuff! :)
    • 38:
       
      CommentAuthorkoala
    • CommentTime23 Apr 2015
     
    stuff będzie zaraz po kompotach:]
    • 39:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime24 Apr 2015
     
    Mam nadzieję, że będzie sporo dobrych gier. Mnie chyba się nie uda skończyć na czas. Pokażę tylko, jako ciekawostkę... :(