atarionline.pl Najbardziej pokręcone teorie - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

• :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• 1:

CommentAuthorIRATA4
    • CommentTime10 May 2018 zmieniony

to leczy z kłamstaw,obudź się ,myślę więc jestem a You Tube pokazał mi prawdę ,woda jest płaska ziemia jest płaska a nawet koleżanka Kaśka . A jak ktoś widzi inaczej to okulista gdyż może mieć problem z rybim okiem
    (choroba cywilizacyjna pierwszym który zapadł był Krates z Mallos (II wiek p.n.e.),później Kopernik) Rafał ja dobrze ci radzę zrób na ten temat grę bo ewidentnie coś tu śmierdzi ;-) .
    • 2:

CommentAuthorIRATA4
    • CommentTime11 May 2018

• 3:

CommentAuthorIRATA4
    • CommentTime12 May 2018

• 4:

CommentAuthorIRATA4
    • CommentTime12 May 2018 zmieniony

To jest dopiero pokręcona teoria ....

->link<-

NO PRZECIE NIEMOŻLIWE !!!
    • 5: CommentAuthoratariki50
    • CommentTime12 May 2018

IRATA4

Zaczynam cię cholera lubić.
    😀😎🤔😁😇.
    • 6:

CommentAuthorIRATA4
    • CommentTime13 May 2018

:-)
    • 7:

CommentAuthorIRATA4
    • CommentTime13 May 2018 zmieniony

->link<-
    wpłacę im
    • 8: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime8 Jun 2018

właśnie na papierosie uświadomiłem sobie, że to, że przedmioty wydają się zmniejszać wraz z odległością jest tylko iluzją spowodowaną budową naszego oka.
    Gdybyśmy widzieli płaską powierzchnią 3x3 metry ustawioną pionowo perspektywa by nie istniała.
    Ergo nasz sposób odbioru świata i nasze myślenie o przestrzeni, w której rzeczy im dalej tym bardziej nieosiągalne to tylko iluzja.
    • 9: CommentAuthormav
    • CommentTime8 Jun 2018

Tym bardziej, że w programach do 3d można włączyć widok orto!
    • 10:

CommentAuthorTheFender
    • CommentTime8 Jun 2018

@gorgh: to nie jest iluzja. Im przedmioty dalsze, tym bardziej nieosiągalne :) To następstwo geometrii przestrzeni, odległości mnie od czegoś oraz zasięgu moich rąk :) Ale internet oczywiście potrafi stworzyć iluzję, że coś co jest dalej jest tak samo osiągalne jak coś, co jest pod ręką.
    • 11: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime8 Jun 2018

iluzja w tym sensie, że to wytworzony przez ewolucję sposób widzenia, który jednak jest tylko jednym z możliwych