atarionline.pl Książki SOETO - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

• :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• 1: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime12 Jun 2017

Biblioteczka Atarowca... ;)
    • 2:

CommentAuthorzbylu
    • CommentTime12 Jun 2017

Pięknie to wygląda. W jakim okresie czasu chcesz wydać pozostałe książki?
    • 3: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime24 Jun 2017

Zbylu, czas przygotowania jednego tytułu to ok. 2-3 miesiące. Jeśli zainteresowanie będzie duże, mogę wziąć kogoś do pomocy, ale znów będzie "że za szybko i nie ma czasu kasy uzbierać..."
    • 4: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime24 Jun 2017

Cały czas dostaję od kogoś informacje, że przegapił wątek z książkami. W takim razie dla podsumowania:

Dostępne jest jeszcze kilkanaście sztuk Asemblera 6502 J. Ruszczyca z dodatkami o nieudokumentowanych rozkazach oraz programowaniu w środowisku WUDSN (Montezuma, XXL, 0xF) - cena 89 zł

Obecnie zbieram zamówienia i wpłaty na Poradnik Programisty Atari (W. Zientara) z dodatkami o xBios (XXL) oraz dokładny opis 1kb gry napisanej w asemblerze (Montezuma). - cena w przedsprzedaży 89 zł (orientacyjny czas ukazania się to sierpień 2017)

Szykuję także pomału do wydania Atari Basic W. Miguta, Commodore Basic K. Dybowskiego i wiele innych tytułów. Można składać deklaracje chęci zakupu już teraz. Od liczby deklaracji zależeć będzie nakład, cena, a także fakt, czy w ogóle dany tytuł się ukaże. Tradycyjnie: zamowienia (małpa) retronics (kropka) eu
    • 5: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime23 Sep 2017

Ponieważ wciąż dostaję zapytania o datę wysyłki Poradnika Programisty Atari oraz kiedy będą przedpłaty na inne książki, pora na mały update:
    1. Poradnik Programisty Atari nie jest jeszcze skończony. Lada moment otrzymam materiał dodatku o pisaniu gry od Montezumy. Wtedy dokończę skład i pokażę pierwsze rendery książki. Bardzo przepraszam za to opóżnienie, ale mam nadzieję, że wszystkie osoby, które się zapisały i zapłaciły - wybaczą mi to opóźnienie. Zapewniam, że warto czekać! Książka będzie naprawdę ciekawa.
    2. Atari Basic - na razie nie ma przedpłat, zapisów, ani terminu wydania - mogę tak z przybliżeniem podać, że będzie to luty 2018, ale jak życie pokazuje - pewnie się przesunie.
    3. To samo dotyczy innych pozycji.

Naprawdę robię wszystko, aby te pozycje ukazały się jak najszybciej. Ale z drugiej strony, jeśli będą ukazywać się w odstępach np. dwumiesięcznych, to niektórzy powiedzą, że za szybko, bo nie dają rady uzbierać kasy na nie...
    Mam jednak nadzieję, że uda mi się wydać wszystkie pozycje w rozsądnym terminie.

I jeszcze jedno: jeśli osoby, które wpłaciły, uznają, że nie chcą już dłużej czekać - zwrócę wpłatę. Ale jednocześnie chcę poinformować, że dzięki przedsprzedaży kupujecie taniej, bo książka rozrosła się sporo - sam dodatek Montezumy ma kilkadziesiąt stron i to w kolorze. Jej koszt wydania jest o wiele wyższy niż zakładałem - dlatego gdy się ukaże, będzie dostępna w wyższej cenie.
  1.  
    Jakby co, to ja wybaczam :)
    • 7:

CommentAuthorEnjo
    • CommentTime23 Sep 2017

Wszystko ok. Na dobre trzeba poczekać.