atarionline.pl dextrosy - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime31 May 2017
     
    Wchodzę na demoparty.net i co ja pacze? Impreza retro w grudniu we Wro.
    Ktoś coś wie co to będzie?

    ->link<-
    • 2: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime31 May 2017
     
    creonix powinien więcej wiedzieć
    • 3:
       
      CommentAuthorCreonix
    • CommentTime1 Jun 2017 zmieniony
     
    Dokładnie!
    Pod koniec 2016 pojawiła się idea i realna okazja do zorganizowania party - jako, że ja bardzo chcę samemu zrobić party okołoscenowe, i że miałem zamiar zainwestować czas w działalność obiektu, była to okazja nie do przepuszczenia. Z marcem tego roku okazało się jednak, że nie jest do końca tak jak sobie wyobrażałem, więc na dzień dzisiejszy nie nastawiajcie się że to się uda. Do listopada trochę czasu jest więc jak jednak sprawy pójdą jak należy dam znać.
    Dlatego na razie nie ma więcej info na stronie.
    • 4: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime1 Jun 2017
     
    trzymam kciuki!
    • 5: CommentAuthormono
    • CommentTime1 Jun 2017
     
    Ja też!
    • 6:
       
      CommentAuthorkoala
    • CommentTime2 Jun 2017
     
    Też życzę powodzenia! i trzymam kciuki:) Ja nie wiem sam czy się wybiorę - w grudniu mam w planach obskoczyć dwie imprezki Atarowskie. Aczkolwiek to jest w miarę blisko mnie - może udało by się przyjechać chociaż na jeden dzień:)
    • 7: CommentAuthorpin
    • CommentTime2 Jun 2017
     
    Moim zdaniem mocno nie trafiony termin. Przypominam, że w grudniu jest SV i Last Party.
    • 8:
       
      CommentAuthorCreonix
    • CommentTime20 Sep 2017
     
    Ok, faktycznie w tym okresie jest sporo polskich imprez, ale to nic, pierwsza edycja może być mała, nie będzie konkurencji ale na pewno dodatkowa okazja do spotkania zwłaszcza osób z okolic albo lubiących jeździć! :) Z racji zmiany lokalizacji i charakter będzie musiał się zmienić: z dwudniowej na jednodniową a impreza będzie bardziej przypominała meeting.
    Wiadomo więc już że Dextrosy a przynajmniej jej pierwsza edycja będzie imprezą niedużą, odbędzie się 25.11.2017, nie będzie żadnych compo na wystawianie entries, więc spokojnie - szykujcie entry na duże imprezy czyli RK i SV i skupcie swoje siły na nich. Ja też coś prawdopodobnie na RK-LE wystawię. Planuję za to wypełnić Dextrosy innymi atrakcjami min. konkursami na odgadywanie utworów : autorów / z czego / platformy z nagrodami w postaci płynnej. Niedługo napiszę tu plan imprezy :)
    • 9:
       
      CommentAuthorCreonix
    • CommentTime12 Nov 2017
     
    2.12.2017 D E X T R O S Y 2017

    Czyli pierwsza edycja demoscenowego miniparty we Wrocławiu.
    Na imprezie chcemy skupić się na początku lat 90tych i DOSowych produkcjach na komputery PC ale oczywiście nie tylko ;) Na party będą do zakupienia napoje i udostępnione wszystkie maszyny do grania Pixel Retro Shopu. Wstęp jest darmowy!

    Plan party:

    13.00 Event: Rozpoczęcie // Creonix otworzy imprezę, muza + granie w gry, zapisy do turnieju
    14.00 Game: Turniej Dyna Blaster
    15.00 Show: POKAZ DEM DOSOWYCH
    16.00 Quiz: „Jaka to melodia” - muzyka z retro gier
    17.00 Talk: Kaz z atarionline.pl
    18.00 Music: Moduły // Uncle Sam, Ice, Flynn, XTD, Uncle Tom, i inni
    19.00 Game: Turniej International Karate+ i inne

    Zapraszamy!!!
    • 10:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime12 Nov 2017
     
    Zycze powodzenia pierwszej edycji I trzymam kciuki
  1.  
    Żeby nie było - byłem!
    I może jeszcze wieczorem będę :)
    • 12:
       
      CommentAuthorCreonix
    • CommentTime3 Dec 2017
     
    Pabloz dziękuję!


    Dziękuję wszystkim za przybycie! Kazowi i Atarowcom za ciekawe przedstawienie czasopisma STe-Fan, McKeyowi za przyjemną oprawę muzyczną i Tytusowi za miejscówkę!
    • 13:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime4 Dec 2017
     
    Również dziękuję, było mega, a całkowicie spontaniczny występ znakomitego muzyka jakim jest Marcin Kaczmarek, był po prostu wisienką na torcie :D