atarionline.pl Jaskiniowiec - jak skończyć? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime9 Dec 2018
     
    Nie mogę przejść momentu na koniec etapu w Jaskiniowcu. Co trzeba zrobić z tym kółkiem? Zapodaję zapis emulatora Atari800Win, może ktoś zechce popróbować.

    • 2: CommentAuthorBlackjack
    • CommentTime9 Dec 2018 zmieniony
     
    Miałem ten sam problem, gra wygląda ładnie, ale chyba jest nie ukończona i po 5 minutach grania okazuje się, że jest nie do przejścia
    • 3:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime9 Dec 2018
     
    po pięciu minutach grania to można zapisać się na korepetycje z grania w gry ... Kurcze ,dobry pomysł na biznes :-).
    @Retro Borsuk
    wchodzisz w to ? ;-)
    • 4: CommentAuthorBlackjack
    • CommentTime9 Dec 2018
     
    Doszedłeś gdzieś dalej od nas w tej grze?
    • 5: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime9 Dec 2018
     
    trzeba by spytać odislawa, on ostatnio przeszedł tę grę
  1.  
    Hmmm,

    in the demo version, you could not go any further afaik, but in the full version there was a second level that was loaded automatically. Alas, the full version was so disappointing, that I only kept the demo version...
  2.  
    Trzeba zebrać to kółko, ale to zadziała tylko jeśli zebrałeś żywność z całego poziomu, tak aby pasek 'jedzenie' był w całości zapalony.. Czyli trzeba odwiedzić każdą napotkaną jaskinię.
    • 8: CommentAuthorodislaw
    • CommentTime9 Dec 2018
     
    @Kaz trzeba najpierw pozbierać wszystkie żarcie ukryte w jaskiniach na każdym levelu, potem wystarczy "dotknąć" tego kółka i przenosi na kolejny poziom
    • 9: CommentAuthorBlackjack
    • CommentTime9 Dec 2018
     
    Czyli gra jest zabugowana, bo wrócić się za bardzo wszędzie nie da
    • 10: CommentAuthorodislaw
    • CommentTime9 Dec 2018 zmieniony
     
    Nie. Trzeba po prostu tak ostrożnie chodzić, żeby nie ominąć żadnej jaskini i nie pozwolić na scrollingu zeby nieodwiedzona jaskinia zniknęła z lewej strony bo jeśli zniknie z ekranu to nie ma możliwości do niej wrocić. Wszystkie da się zaliczyć w ten sposób
    • 11:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime9 Dec 2018 zmieniony
     
    pozbierałeś wszystko ?
    trzeba wybić się z rozpędu i pięty ,czasem się udaje ,taka gra.
    O sorry ,to nie ta plansza :-),ale jest taka że ciężko doskoczyć .
    Ps.Sam myślałem że to błąd i pytałem,ale pamiętam że czasem się udaje ...Grałem na oryginalnym Atari.
    • 12: CommentAuthorodislaw
    • CommentTime9 Dec 2018
     
    Trzeba wszsystko pozbierać bo inaczej nie przejdziesz do kolejnego etapu. Jest takie miejsce o którym piszesz, ale jest do przejścia i tak jak piszesz trzeba odbić się "z pięty" :)
    • 13:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime9 Dec 2018 zmieniony
     
    Dzięki pany za odpowiedź. Dużo jeszcze do przejścia od tego punktu?

    CharlieChaplin - this version is the full one.
    • 14: CommentAuthorodislaw
    • CommentTime9 Dec 2018
     
    edit: z tym brakiem powrotu to mi się trochę pojebało, jest możliwość ponownego powrotu w lewo tyle ze przez nieuwagę możemy nie dostać się do jaskini ponieważ nie będziemy w stanie wrocić np. po zeskoku z wyzszego poziomu, sorki za wprowadzenie w błąd.
    nie pamiętam ile było etapów, chyba 4
    • 15:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime9 Dec 2018
     
    A masz może stany gry z rozpoczęciem każdego etapu? Chciałem sobie popatrzeć na grę, a niekoniecznie w tym celu zbierać całe jedzenie w grze :D
    • 16: CommentAuthorodislaw
    • CommentTime10 Dec 2018
     
    etapów jednak jest 6
    @Kaz wyslałem ci maila
    • 17:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime10 Dec 2018
     
    Dzięki Odislaw!