atarionline.pl Sprawa Piotra Kaczorowskiego - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthoras...
    • CommentTime25 Jun 2024
     
    Ciężko będzie to znaleźć ale jest do znalezienia, straszył też Zaxon-a pozwami sądowymi, to było wielokrotne.
    Tylko nie pamiętam czy na atariarea czy na discordzie atariarea, nie tylko ja to czytałem. Tam było tego więcej.
    Było też o chorobie Zaxon-a i jakiś innych brudach, wtedy akurat Zaxon był na celowniku bo skrytykował jakiś zasilacz że powinny być dwa kable a nie trzy bądź odwrotnie i zaczęła się jatka.
    • 2: CommentAuthorzaxon
    • CommentTime25 Jun 2024
     
    No i Gorgh, qurde sam widzisz jak ta manipulacja robiona przez Piotra działa? To teraz ja mam jeszcze jakieś dowody dostarczać ? Moge poświęcić wieczór na scrollowanie starych postów na FB i Na Discordzie Atari Atrea i robic print screeny tylko po to żeby udowodnić ale co w sumie ? Przecież ci napisałem jak było.

    Ja sobie spokojnie poczekam, sami sie przekonacie na własnej skórze.

    Bo tym bardziej nie chcę z niego robić ofiary i mesjasza . A on zaraz sytuacje obróci i zacznie krzyczeć że sie Zaxon i inni na niego uparli i go gnębią .
    • 3: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime25 Jun 2024
     
    dzwoniłem do Piotra w tej sprawie, i on inaczej przedstawił całą sytuację, słowo przeciwko słowu, na razie więc odpuszczam. Jeśli zauważę coś podobnego kalibru do opisanego to nie omieszkam Piotra zbanować, natomiast na chwilę obecną nie widzę po jego aktywności na discordzie do tego podstaw. Dla mnie temat na tę chwilę zamknięty.
    • 4: CommentAuthoras...
    • CommentTime25 Jun 2024
     
    Ciut wysłałem via priv do Gorg-a,
    - Ciebie Zaxon to z trzy razy pozywał a później chciał zrobić ze mnie medium że jednak Ciebie nie pozwie, ale pozwie ..
    Zaxon jak sprawdzisz mesenger-a ode mnie to coś tam jest (po zdjęciach tak sprzed lat).
    O akcjach pdf też tam jest ale to był grubszy temat .:.
    • 5: CommentAuthorstreak
    • CommentTime25 Jun 2024
     
    Pozwole sobie wkleic definicje socjopaty

    Kogo nazywamy socjopatą? Socjopatą określamy osobę, która lekceważy normy i zwyczaje obowiązujące w danej kulturze czy środowisku, nie liczy się z uczuciami innych, manipuluje ludźmi i nie ma poczucia winy.

    Jak rozpoznać socjopatę?
    Socjopata nie wie, co to empatia, współczucie, ciepłe relacje. Nie rozumie, co to znaczy krzywdzić drugiego człowieka. Krzywda dzieje się tylko wtedy, gdy on ja odczuwa. Egocentryczny, postrzega siebie jako osobę bez zarzutu. Winą za niepowodzenia obarcza innych.

    bo jeszcze tej oficjalnej definicji tutaj nie bylo. I niech kazdy sobie odpowie czy pasuje czy nie pasuje do pewnych osob i dzialan
    • 6: CommentAuthorzaxon
    • CommentTime25 Jun 2024
     
    Gorgh, dzwoniłeś, czyli , w sumie ? Też nie masz nic na piśmie. Piotr jest coraz sprytniejszy ;)

    Spoko. Jak pisałem. Każdy niech sie sam przekona.
    • 7: CommentAuthortebe
    • CommentTime25 Jun 2024
     
    u Vasca wszyscy się spotkacie to sobie wyjaśnicie
    • 8: CommentAuthorsdsi
    • CommentTime25 Jun 2024
     
    Cześć przyjaciele

    Czy jest szansa aby zamknąć ten wątek a dyskusje na atarowskie i inne fajne tematy prowadzić w przyjaźni w innych wątkach? Dzięki i serdeczności
    • 9:
       
      CommentAuthortOri
    • CommentTime25 Jun 2024
     
    sdsi:

    "Cześć przyjaciele

    Czy jest szansa aby zamknąć ten wątek a dyskusje na atarowskie i inne fajne tematy prowadzić w przyjaźni w innych wątkach? Dzięki i serdeczności"

    i tego się trzymajmy

    tOri
    • 10:
       
      CommentAuthorPeri Noid
    • CommentTime25 Jun 2024
     
    Byłbym za - gdyby nie zostało to napisane z konta utworzonego miesiąc temu, w sam raz z okolicy bana dla PW. No i styl wpisu też jakoś znajomy...
    • 11:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime25 Jun 2024
     
    Gorgh: N osób mówi Ci że PK to nie jest normalna osoba. Ty do niego dzwonisz i pytasz "czy jest normalny". On odpowiada Tak, a to nie ma tematu.

    Sytuacja z życia: We wsi wszyscy wiedzą że Janek kradnie wszystkim rzeczy, kilka osób go nawet złapało na gorącym uczynku. Ty jako Sołtys przychodzisz i pytasz się Janka: Czy to prawda że kradniesz rzeczy mieszkańcom? A on odpowiada "NIE". A to ok, można się rozejść.


    Tutaj nie jedna osoba mówi że gość jest krętaczem i manipulantem.
    • 12:
       
      CommentAuthortOri
    • CommentTime25 Jun 2024
     
    @Peri Noid

    Osobiście jestem za tym żeby nie jechać po bandzie. To jest AtariOnLine a nie NapierdalamySięNawzajem Forum.


    tOri
    • 13:
       
      CommentAuthorMq
    • CommentTime25 Jun 2024
     

    Peri Noid:

    Byłbym za - gdyby nie zostało to napisane z konta utworzonego miesiąc temu, w sam raz z okolicy bana dla PW. No i styl wpisu też jakoś znajomy...

    Zanim za daleko się posuniesz, to tylko powiem że akurat zupełnym przypadkiem wiem, że osoba, którą tu masz na myśli, nie ma kompletnie związku ze związkiem i nazywa się zupełnie inaczej niż myślisz. To, że ktoś jest nowy, nie znaczy że wpisany w teorię spiskową ataku na biedny aol. A tak, to tylko bez powodu, można zniechęcić nowych ludzi. Ja tylko powiem tym nowym, żeby nie patrzyli na pasjonatów Atari przez pryzmat - a raczej krzywe zwierciadło - jakim jest tutejsze forum. Coraz bardziej się to lustro wypacza powiem szczerze.
    • 14:
       
      CommentAuthorPeri Noid
    • CommentTime25 Jun 2024
     
    Przyjmuję i przepraszam za insynuację.
    • 15: CommentAuthorsolo/ng
    • CommentTime26 Jun 2024 zmieniony
     
    .
    • 16: CommentAuthorsolo/ng
    • CommentTime26 Jun 2024 zmieniony
     
    Ja tylko powiem tym nowym, żeby nie patrzyli na pasjonatów Atari przez pryzmat - a raczej krzywe zwierciadło - jakim jest tutejsze forum. Coraz bardziej się to lustro wypacza powiem szczerze.


    Jak najbardziej powinni patrzec. Mnostwo swietnych informacji.

    Mq niech jeden *ktos* nie rzutuje. To przez niego czesc aktywnych pasjonatow (z elektroniki) zaczela mniej postowac (dopoki nie posprzatano). Ten topic to tylko pochodna (ktora za jakis czas zniknie i juz).

    Przejrzyj sobie tez pierwsza strone tego topicu. 1 post i nikt nic nie pisal. Pozniej raz na tydzien cos tam -> narcyz- musial wjechac w swojej zbroi na discordach/fb cisnac prywaty/dissy/itd po kim sie da. No ale zartowal bo emotikonke dal.
    • 17: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime26 Jun 2024
     
    Solo,w moich oczach nadal jesteśmy ziombelami, nic się nie zmieniło
    • 18:
       
      CommentAuthorMq
    • CommentTime26 Jun 2024
     
    Solo, jednemu ktosiowi to wystarczy dać bana i się pożegnać. Nie trzeba robić wielkich gównoburz. Ja nie mówię, że niesłusznie się coś tam pisze i wyjaśnia, ale ja widzę inny efekt: wchodzę na forum, a tu 90% wszystkich postów jest niezwiązanych z Atari, więc powoli wchodzę tu coraz mniej, bo mnie interesuje Atari. Czytam więc sobie np. atariage, bo tam jest o Atari.
    • 19:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime26 Jun 2024
     
    hehehe nie byles na forach o 5200
    • 20:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime26 Jun 2024
     
    @pirx: serio? :D
    • 21: CommentAuthoratariki50
    • CommentTime26 Jun 2024
     
    ->link<-

    To może tu przekierować energię:)
    • 22:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime30 Jun 2024
     
    • 23: CommentAuthoras...
    • CommentTime30 Jun 2024
     
    @Pirx, A co tutaj kaczor ma wspólnego z tym filmem?
    • 24:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime1 Jul 2024 zmieniony
     
    inny technician?


    ...pewnie inny, przepraszam (nie ma fixera chyba, nie ma recappingu)
  1.  
    Yeah, different guy (at someone's local computer store in Oklahoma).