atarionline.pl Pixel Heaven 2024 - z kim się widzimy? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorDalton
    • CommentTime4 dni temu
     
    U mnie dość podobna historia - po tym, jak zobaczyłem Twoją wiadomość sprawdziłem w aplikacji Orlenu, czy widać w niej jakąś paczkę. Nie było widać. Żadnego emaila ani SMSa o wysyłce też wcześniej nie dostałem.
    Aż tu nagle dostaję SMSa z kodem odbioru! I teraz jak wchodzę do aplikacji, widzę 3 przesyłki od "Idea Ahead" - dwie "w przygotowaniu".
    Cuda na kiju.
    Napisałem do nich o tym i pierwszy raz otrzymałem jakąś odpowiedź! Dwie przesyłki "w przygotowaniu" to ponoć jakiś błąd systemu.
    • 2:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime4 dni temu zmieniony
     
    Wypijmy za błędy :) Zapomnijmy o panu "Ł" i skupmy się na uczciwych i wartościowych osobach i eventach, których i które warto wspierać.

    Lost Party, Silly Venture, Xenium, Retronics, Zaxon, Kaz, Sikor, Lotharek, Candle, FlashJazzCat, Draco, Fox, TeBe... i wielu wielu innych. To oni wszyscy przyczyniają się do istnienia i rozwoju naszej społeczności. Im trzeba dziękować, ich chwalić i motywować.

    Na oportunistów i cwaniaków szkoda czasu i energii.

    P.S.
    Każdy z wyżej wymienionych, ale też pominiętych, kto aktywnie przyczynia się do rozwoju naszej atarowskiej społeczności tworząc coś ważnego, ma u mnie piwo przy najbliższej okazji :)
    • 3: CommentAuthorhsimpson
    • CommentTime3 dni temu
     
    Tak trochę off-toppic: Co sądzicie o CD-Action Expo? Wygląda na zdjęciach i relacjach naprawdę dobrze. Niestety nie byłem.
    • 4: CommentAuthorstreak
    • CommentTime3 dni temu zmieniony
     
    Widzialem widjo na YT odnosnie CD-Action. Dla mnie okej, ale nic wiecej nie powiem, dopoki nie zobacze konkretnej relacji. co bylo fajne, a co nie.. itp..

    A co do PixelGate i WiecejWeglaGate, odniosl sie tez do niej moj ulubiony Retro autor Bartek Kluska (ktorego nota-bene nie bylo na pixelu, a mial podobno byc z tego co mowili mi sprzedawcy jego ksiazek). No szkoda podpisze mi ksiazke kiedy indziej :)

    Do poczytania + zgadzam sie z nim na 100% (TL;DR; PR i jeszcze raz PR kustyka w IDEA Ahead..)
    ->link<-
    • 5: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime2 dni temu
     
    czy któremuś z was oddano pieniądze za bilet? napisałem do nich tydzień temu, załączyłem bilety i cisza...
    • 6: CommentAuthoras...
    • CommentTime2 dni temu
     
    Nie nikt nie dostał zwrotu, jest cały wątek o tym na fejsie, chłopaki też robią pozew zbiorowy pisz tu jak chcesz dołączyć: pstrusinski@interia.pl
    - Ciebie nic nie będzie kosztował, jak każdego kto dołaczy.
    • 7: CommentAuthorstreak
    • CommentTime2 dni temu zmieniony
     
    O Panowie, pozew zbiorowy ? No to mozemy powiedziec bye,bye Pixel Heaven 2025 ... ( radze jednak 10 razy sie zastanowic, szczegolnie Ci ktorzy faktycznie weszli na event po paru godzinach, a chca zwrot tak jakby nie byli..). Pamietajcie ze nie mozna udowodnic ze stalo sie w kolejce (jesli nie macie dowodu video, timelapse'a czy czegos innego), natomiast mozna udowodnic od strony Lapusza, ze weszliscie na event i kiedy weszliscie.. (skanowanie biletu..)
    • 8: CommentAuthorrr_800xe
    • CommentTime2 dni temu
     
    Witam, ;)
    Apropo "fejsa", to na "fejsie" PIXEL-a, organizator wspomniał, że odda pieniądze osobom zainteresowanym. Może jednak to zrobi... Tak jak z książką, potrzebna będzie cierpliwość. Może będzie dobrze ;). Trzeba do nich pisać - jak rozumiem ;). Pozdrawiam wszystkich.
    • 9: CommentAuthoras...
    • CommentTime2 dni temu
     
    @streak,
    Ja tylko czytałem o pozwie zbiorowym, ale namiary latają kto się tym zajmuje, pozew jest za free dla pozywających ktoś to ogarnia kto ma pojęcie co robi.
    Ja raczej do tego się nie przyłączę (mam dowody na długość kolejki video itd.). Tylko po co.
    Dowodów jest mnustwo w necie, sam organizator pisał aby przyjść w niedzielę (wrzucałem tu screny z tego co pisał).

    Odzywali ludzie na grupie pixela na fejsie (do tej pory są tam te wpisy) którzy już jakiś czas temu wygrali z Łapuszem (stowarzyszeniem czy jaki to ma status) w sądzie i należności finalnie ściągał komornik.
    Taki obrót sprawy, grubo!



    Miałem nie pisać, zaraz będzie że hejtu organizator-a.
    • 10: CommentAuthorstreak
    • CommentTime2 dni temu zmieniony
     
    Tak czy siak, "smutno w ch" ze ciag przyczynowo-skutkowy doprowadza do grubego pozwu zbiorowego. Mam nadzieje ze jednak go nie bedzie, bo jestem bardziej niz pewien ze w koncu Lapusz stwierdzi: "nie ma juz dla kogo robic PH 2025".. (mimo ze dal d.., po calej lini, to niestety pozew zakonczy linie zycia PixelHeaven definitywnie)
    • 11:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime2 dni temu zmieniony
     
    Należałoby może odwrócić logikę:
    "mam nadzieję, że pozew nie będzie konieczny" (a nie, że go nie będzie), czyli nastąpi zwrot/zadośćuczynienie tym, którym się należy.
    • 12: CommentAuthorstreak
    • CommentTime2 dni temu zmieniony
     
    jesli beda zwroty na podstawie dlugosci oczekiwania w kolejce, albo wogole ze ktos stal w kolejce, to mozna zalozyc ze 95% ludzi z soboty powinno dostac zwrot (czy slusznie, czy nie to juz inna sprawa). A to oznacza bardzo duza wyrwe finansowa dla PH, a przeciez PH to nie tylko Lapusz. ( juz widze lawinowo pozwy z innych stron.. nie tylko od odwiedzajacych.. )
    • 13: CommentAuthoras...
    • CommentTime2 dni temu zmieniony
     
    To jest oświadczenie organizatora, z oficjalnego profilu organizatora itd.
    Sami przeczytajcie, co w nim jest.
    Już raz je linkowałem ;)
    • 14: CommentAuthorrr_800xe
    • CommentTime2 dni temu
     
    Myślę, że kasa wróci do właścicieli...Niestety - życie nie jest łatwe, ale pamiętajmy, że bilet kosztował 100 zł. Wielu się przygotowywało i cieszyło na PH2024 - i wielu nie udało się dostać.

    Niemniej, pieniądze zostały wydane na organizację. Każde 100 zł pomnożone przez ludzi, którzy się nie dostali i chcą pieniądze spowrotem. Zgodnie z obietnicą wydawnictwa - będzie chciało oddać te pieniądze - a to małe sumy nie będą.

    Co to oznacza - to już wiecie. Zwłaszcza, że pieniądze idą od wydawnictwa "dodatkowo" i "raz jeszcze", bowiem poprzednia kasa poszła na organizację i się nie wróciła - to nie bajka. Impreza się odbyła.

    Jestem przekonany, że będzie dobrze, zwłaszcza, że PIXEL jasno powiedział, że będzie chciał zadośćuczynić i oddać kasę.

    Trzymajcie się.