atarionline.pl Mój najnowszy utwór - Barcelona - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime27 Oct 2010
     
    Witam,
    Oto link do mojego najnowszego utworu (muzyka, aranż, słowa a nawet śpiew :D). Nie jest to co prawda 8-bitów, ale kto wie, może zrobię kiedyś cover swojego utworu ;). Komentarze mile widziane. Utwór nosi nazwę "Barcelona".
    W winampie najlepiej ustawić equalizer "Club".

    do ściągnięcia stąd, lub z załącznika:
    ->link<-
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime27 Oct 2010 zmieniony
     
    He he - zabawne. Popros kogos o zrobienie wideo i wrzuc na YT, tam to dostaniesz ogladalnosc/sluchalnosc znacznie wieksza niz z Rapidshare :).

    PS. Cover Atari musi byc! ;)
    • 3: CommentAuthormarekp
    • CommentTime27 Oct 2010
     
    To jedna z takich piosenek przy której już po drugim takcie muszę walnąć lufę żeby dotrwać do końca - Przebój lata gwarantowany.
    A jeśli nie lata, to z pewnością weselnicy w całym kraju będą to nucić w poprawiny nad kotletem. Musisz tylko dotrzeć z tym do szerszego odbiorcy. Powodzenia!
    • 4: CommentAuthorfaust
    • CommentTime27 Oct 2010
     
    Huh... mam dla Ciebie maly hint, tekstowo bedzie pasowac do tego, co juz piszesz/spiewasz:
    "Mialem kiedys brudne
    paznokcie...
    brud siegal
    az
    po
    lokcie"

    a powaznie... nie moje klimaty:)
    • 5:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime28 Oct 2010 zmieniony
     
    Nie spodziewajcie się Turnaua. Wiem, że tekst nie jest górnolotny (obecnie mało co jest), ale taki miał być. Jest to efekt zabawy programem Autotune i wokalem. Z kolei muzycznie z utworu jestem zadowolony.
    • 6:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime28 Oct 2010
     
    Muzyka okey, tekst okey - ale brakuje mi jakiejs ostatniej zwrotki, jakiejs puenty. Moze podmiot liryczny zabil malzonke? Moze wrocil do Barcelony i poznal inna? Ewentualnie jakis inny zwrot akcji :).
    • 7:
       
      CommentAuthorinsert
    • CommentTime28 Oct 2010
     
    dotrwalem do 1:00 wiec pewnie mnie refren ominal :)
    ogolnie to respekt, taka biesiadna wrzuta :)

    nacodzien mozna sobie sluchac czegos innego, ale wiele osob calkiem dobrze potrafi sie bawic i w takich klimatach weselnych :)
    • 8:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime28 Oct 2010
     
    Przesłuchałem całość - brzmi fajnie :) Trochę mało tekstu i brakuje chórków, ale jest OK. Jednak na wesele to obawiam się, że kawałek jest za spokojny i ma zbyt trudną linię melodyczną.

    A skoro jesteśmy przy tego typu produkcjach, to zapodałem w załączniku taką mini warjację na temat, którą stworzyłem prawie 10 lat temu. Powstał nawet tekst... :)