atarionline.pl SV2k11 w okresie letnim? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime28 Dec 2010
     
    Kochani, wiem że tym tematem mogę wzbudzić pewne kontrowersje, ale zaryzykuję. Wiele osób pytało mnie zarówno na ostatnim SV, jak też za pośrednictwem e-mail'a czy nie zechciałbym zorganizować kolejnej edycji imprezy w okresie letnim. Na początku całkowicie odrzuciłem taką ewentualność, nie chcąc wchodzić kolegom w drogę. Jednak zgłębiając temat nieco bardziej doszedłem do wniosku, że takie miesiące jak Lipiec czy Sierpień dają mi po prostu większe możliwości. Byłoby to SV w wersji Deluxe, impreza na pełnym wypasie (wypad limuzyną bądź limuzynami nad morze, wielkie grillowanie nad bałtykiem itd.). Morze w tym okresie jest wyjątkowo atrakcyjne. Łatwiej byłoby mi także pozyskać sponsorów. Decyzcję pozostawiam Wam. Zapraszam do wyrażania swoich opinii.

    Pozdrawiam wszystkich.
    • 2:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime28 Dec 2010
     
    tak
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime28 Dec 2010
     
    Jestem za. Prosze tylko zeby dac mi znac o terminie tak 2-3 miesiace wczesniej.
    • 4:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime29 Dec 2010 zmieniony
     
    Powiem tak: w zimę na 100% nie dam rady, w lato jest jakaś szansa, więc jestem na TAK.
    A może by tak na zmianę, co 2 lata - raz Głuchołazy, raz SV?
    Dodam jeszcze, że gdyby były Głuchołazy i SV, to wybieram Głuchołazy. Na dwóch raczej nie dam rady być.
    • 5:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime29 Dec 2010
     
    Moja opinia jest pozytywna jak cholera :)

    Grey, damy radę :)

    I pewne atrakcje latem będą atrakcyjniejsze...

    I wejściówka droższa, chyba, że ktoś coś na kompo przygotuje :)
    • 6:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime30 Dec 2010
     
    hejka Jakub :)

    no cóż, na forum AA opinie raczej podzielone ;) SV i Głuchołazy to dwie różne oferty. co z tego wyniknie - zobaczymy. pozdrawiam serdecznie!
    • 7:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime31 Dec 2010
     
    Kontynuując kwestię letniej edycji SV - daje mi ona po prostu większe możliwości w kwestii frekwencji oraz atrakcji - na ostatnim SV2k10 była wycieczka limuzyną Hummer h2 z Gdańska do sopockiego Molo, na letniej edycji SV mógłbym załatwić przelot "Antkiem" nad Gdańskiem (rozmawiałem już wstępnie z Aeroklubem o finansach. nie jest to tania sprawa, bo oprócz samej wycieczki trzeba zapłacić za paliwo i pracę pilota, ale znalazłem sponsora - jak ktoś pije "energetyki" to łatwo się domyśli kogo).

    Foto "Antka" w załączniku.

    Dlatego pod znakiem zapytania stawiam ewentulaną kolejną edycję SV w lecie 2012 roku z atrakcjami jak powyżej.

    Tradycyjnie oddaję się do Waszej dyspozycji i powtarzam - to nie jest kwestia personalnej konkurencji. To jest moja oferta imprezy.
    • 8: CommentAuthormono
    • CommentTime31 Dec 2010
     
    Piękny. AN2 kiedyś leciałem w Jasionce - niezapomniane przeżycie :D Z przyjemnością bym powtórzył.
    • 9: CommentAuthorAkira
    • CommentTime31 Dec 2010
     
    To może kompromisowo by obie imprezy nie wchodziły sobie w paradę, jedna organizować póżną wiosną/wczesnym latem a druga późnym latem/wczesną jesienią? Kwestia dogadania się organizatorów. Jesli obie będą w tym samym czasie, to scena Atari którąś po pewnym czasie straci i zostanie z jednym zlotem, szkoda by było.

    Lepiej chyba zrobić to tak, by było te 3-4 miesiące przerwy między zlotami, np jedno party maj a drugi wrzesień, i już spokojnie scenerzy przygotują prace na następny:)

    Akira

    scenialowy przeglad filmowy ad 2k10
    ->link<-
    • 10:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime31 Dec 2010
     
    W maju już jest Grzybsoniada. Ja jestem za systemem przemiennym - w jednym roku Głuchołazy, w kolejnym SV.
    • 11: CommentAuthorAkira
    • CommentTime31 Dec 2010
     
    No ale to właśnie będzie oznaczało, że będzie o jedno party mnie, czyli jedno duże party rocznie a nie dwa :/ to ja za tym nie jestem żeby było mniej zlotów, bo jest ich i tak mało :/

    Akira

    scenialowy przeglad filmowy ad 2k10
    ->link<-
    • 12:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime2 Jan 2011
     
    Akira: mi jako organizatorowi przyświeca jeden cel - aby każda kolejna edycja była lepsza od poprzedniej. Termin imprezy ma znaczenie - okres zimowy mnie jednak ogranicza, zdałem sobie z tego sprawę analizując całość. Jeśli będzie kolejna edycja SV w tym roku, to raczej ostatnia. Dołożę wtedy starań, aby była ona konkretna pod każdym względem - na tyle, na ile pozwala mi okres zimowy. Decyzję co do imprezy ogłoszę lada dzień. Pozdrawiam Ciebie serdecznie!
    • 13:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime2 Jan 2011
     

    Akira:

    No ale to właśnie będzie oznaczało, że będzie o jedno party mnie, czyli jedno duże party rocznie a nie dwa :/ to ja za tym nie jestem żeby było mniej zlotów, bo jest ich i tak mało :/


    Problem w tym, ze atarowcow (tych aktywnych, ktorzy jezdza na zloty) jest bardzo malo. Na ostatnich Glucholazach bylo zaledwie piecdziesiat kilka osob (mam liste obecnosci). Na SillyVenture - szescdziesiat kilka osob (wedlug slow Greya). Jezeli imprezy beda ze soba konkurowac terminem to czesc osob przyjedzie tylko na jedna, a inni tylko na druga.

    Jezeli zalozymy, ze polowa z tych osob wybierze albo jedna albo druga impreze i uwzglednimy, ze latem na SillyVenture pojedzie wiecej osob niz zima - to bedziemy mieli 30 (60-30) osob na Glucholazach i 70 na SillyVenture (100-30). Moim zdaniem to malo, skoro chcemy wrocic do czasow swietnosci zlotow Atari. Lepiej sie dogadac i zrobic jedna impreze w tradycyjnym terminie Ornetowym, ktora to impreza bedzie w stanie przyciagnac spokojnie ponad setke osob. To moje prywatne zdanie.

    A poza tym - zloty to nie tylko uczestnicy, ale i prace konkursowe. Dwa zloty w podobnym terminie to mniej prac na jednym i drugim zlocie. A wiadomo, ze to kumulacja prac nakreca scene i kolejnych tworcow.