atarionline.pl basketball 1979 - netplay - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorsimon1986
    • CommentTime4 Jan 2011
     
    Nie znam sie na tym kompletnie ale czy można odpalić tego basketa w trybie multiplayer ?





    • 2:
       
      CommentAuthorinsert
    • CommentTime4 Jan 2011
     
    fajne to jest? ja jestem fanem One on One :) i szczesliwym posiadczem carta z ta gra :)))
    • 3:
       
      CommentAuthorsimon1986
    • CommentTime4 Jan 2011
     
    też miałem kasete z ta gierką :) były też na niej pitstop 1
    frogger , jakas gierka o balonikach , star trek i cos jeszcze :)
    • 4: CommentAuthorKonstantyn
    • CommentTime4 Jan 2011
     
    @simon1986 - nie jakaś gierka o balonikach, tylko poważna gra, wielki hit: "Clown & Ballons"...ta gra ma szczególne miejsce w moim sercu...;)
    • 5:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime4 Jan 2011
     

    simon1986:

    czy można odpalić tego basketa w trybie multiplayer ?

    Nawet 4 graczy! Trzeba mieć tylko Atari 400 lub 800 :) Jak wystarczy dwóch, to i na XL/XE powinno dać radę. Poprzyciskaj sobie klawisz SELECT.
    • 6: CommentAuthorbanshee997
    • CommentTime4 Jan 2011
     
    Można grać w sumie i po necie. Trzeba tylko połączyć się przez Kaillerę. Połączenie działa na pewno. Dawno bo dawno ale z kumplem rozgrywaliśmy meczyki w World Karate Championship.
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime4 Jan 2011
     
    No wlasnie mialem zasugerowac Kaillere (simon1986 - znajdziesz to w opcji "Network game..." w emulatorze Atari800Win PL). Pytanie do uzywajacych Altirry - czy jest tam cos podobnego? Jesli tak - to jak to jest zrealizowane?
    • 8:
       
      CommentAuthorsimon1986
    • CommentTime5 Jan 2011
     
    Cezar to jednak nie ta gra :) ale bardzo podobna , natomiast w tej grze co ja miałem jeździł facio na jednokołowcu i strzelał do baloników :)
    • 9:
       
      CommentAuthorsimon1986
    • CommentTime5 Jan 2011
     
    No a tak ponownie z innej beczki orientujecie sie może czy gierki z konsolki 7200 były wydane na 65 XE ? Konkretnie chodzi mi o takie gierki jak "gra w chowanego" wybaczcie ale nie pamietam tytułów i druga gierka która była po river raid facio ,który uciekał przed gliniarzem bądz odwrotnie
    • 10: CommentAuthornewton
    • CommentTime5 Jan 2011
     
    Gra w chowanego - Sneak'N Peek.
    Pościg - Keystone Kapers.

    Ta druga jest na Atari Online. Obie gry były oryginalnie wydane na Atari 2600, a nie 7800.
    • 11:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime5 Jan 2011
     
    Co do Basketballa...

    Jak ktoś sobie multijoy-a trzasnie (albo jak coś to ładnie przyemuluje), to jest coś takiego: ->link<-