atarionline.pl pomyłka - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorMaciek
    • CommentTime18 Feb 2011 zmieniony
     
    proszę o usunięcie posta
    • 2:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime18 Feb 2011
     
    "Pomyłka... moja żona miała na drugie Pomyłka"
    źródło: film Kiler, słowa Ryby

    A tak na poważnie - pomyłka byłaby wtedy, gdybym zamiast Atari 65XE kupił sobie w 1988 roku C=64 ;)
    • 3: CommentAuthorjury
    • CommentTime18 Feb 2011 zmieniony
     

    larek:

    A tak na poważnie - pomyłka byłaby wtedy, gdybym zamiast Atari 65XE kupił sobie w 1988 roku C=64 ;)


    Byłbyś zapaleńcem w innym obozie, co w tym pomyłkowego :P
    • 4:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime18 Feb 2011 zmieniony
     
    A propos obozów. Na olimpiadzie komputerowej była konkurencja przełączania joysticka w komputerze do drugiego gniazda na czas. Startowało kilkunastu zawodników z różnymi komputerami. W pewnej chwili sędzia zagwizdał i krzyknął: "spalony!" wskazując na jednego z nich. Zgadnijcie z jakiego obozu był ten zawodnik? :)
    • 5: CommentAuthorMaciek
    • CommentTime18 Feb 2011
     
    ach te antykomodziarskie teksty to muzyka dla moich uszu... wczoraj 3 godziny zastanawiałem się dlaczego nie działa mi quick asembler zanim się zorientowałem że podaję parametr w setupie dziesiętnie zamiast hex (miałem roczną przerwę), stąd ten post. To tak gdyby nie wykasowano mojego posta i ktoś to czytał, nie robiłem sobie jaj tylko rozpaczliwie potrzebowałem pomocy :)
    • 6:
       
      CommentAuthorCosi
    • CommentTime18 Feb 2011
     
    Larek: 10/10 :-)))
    • 7:
       
      CommentAuthorTheFender
    • CommentTime18 Feb 2011
     
    @larek
    Tak pisałeś o tej konkurencji w przełączaniu joysticków do różnych portów. Powiem krótko - słowo spalony nie oznaczało aby portu a nie zawodnika ... (buuu ała) ;)
    • 8:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime19 Feb 2011
     
    @TheFender A dawną konkurencję szybkości komputerów pamiętasz ? Pc jest szybszy od Amigi, kiedy zrzuca się go z 10 piętra. Dawniej nie było laptopów.
    • 9: CommentAuthorBluki
    • CommentTime1 Sep 2011 zmieniony
     
    Ups! Pomyliłem się...

    ...dobrze że we właściwym wątku.