atarionline.pl Forever C - Atari results. - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorpowrooz
    • CommentTime20 Mar 2011 zmieniony
     
    Rezultaty( oficjalne?) z Forevera C:
    ->link<-

    niestety stuff'u jeszcze nie ma.
    (źle podlinkowane pliki? zamiast Forever12 jest Forever11)
    • 2:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime20 Mar 2011
     
    Piesiu, gratulacje !!! :)
    • 3:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime20 Mar 2011
     
    Prace gfx compo coraz lepsze.
    • 4:
       
      CommentAuthorripek
    • CommentTime20 Mar 2011
     
    tydzień pixlowania i tylko 4 miejsce chyba zrobię sobie przesiadkę na c64 tam chociaż będę wiedział z kim i dlaczego przegrałem.
    • 5:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime20 Mar 2011
     
    Ripek, don't give up. Masz chłopie "pazur", widać że coś poszło na Forever nie tak, ostatnie miejsce dla X-Ray'a za taki kawałek? Czekam na pozostałe, aby odsłuchać i porównać.

    Pozdrawiam.
    • 6:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime20 Mar 2011
     
    Fuckt, cos nie tak, ludzie coraz czesciej maja powody by zostawic taka scene gdzie nie docenia sie starych mistrzow... :|

    Grafa Replaya fajna, stylowa - tylko obstawiam, ze gdyby
    podkolorowal bohaterke na pierwszym planie (sprajty z uzyciem G2F) to pewnikiem miejsce moglby miec znacznie wyzsze (!).
    • 7: CommentAuthorxxl
    • CommentTime20 Mar 2011 zmieniony
     
    spokojnie ripek :-) graficzka jest super. wyniki glosowania na party czasem przypominaja taki kawal:

    sklep z papugami:
    A: ta papuga za 100zl co ona umie?
    B: umie mowic po rosyjsku
    A: a ta kolorowa za 200zl?
    B: zna rosyjski, angielski i niemiecki
    A: a ta oskubana dlaczego kosztuje 400? co ona umie?
    B: nic nie umie i jest brzydka ale tamte dwie mowia do niej szefie.

    :-)

    ---
    Dracon no wlasnie nie! w b/w ma klimat, po podkolorowaniu juz nie bedzie to (chyba ze na zx gdzie masz atrybuty)
    • 8: CommentAuthorpowrooz
    • CommentTime20 Mar 2011 zmieniony
     
    dla mnie niedocenienie grafiki Ripka,
    to delikatnie ujmując ........skandal.
    pewnie to wina regulaminu - ponieważ
    niektóre pracę typu Merge, Krystynki
    czy praca Rastera w ogóle nie powinny
    być dopuszczane do konkursu..
    niestety z braku laku wrzuca się wszystko

    jak tak dalej pójdzie to jedyny sens
    startowania w konkursach graficznych będzie
    tylko na c64 - grafików tam dużo i
    ilość prac oryginalnych przeważa nad
    "podpórkowiczami" ( vide obrazek Drak /IImiejsce/
    gdzie inspiracją jest pierwszy! obrazek
    w google images po wpisaniu "dragon" )
    • 9:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime20 Mar 2011
     

    adv:

    Prace gfx compo coraz lepsze.


    Ale co masz na mysli? Lepsze od czego? Proponuje porownywac prace z innymi zlotami Atari w bazie ADDA, po to wlasnie jest:

    ->link<-

    Jest tam tez dzial podporek, do ktorego zbieramy materialy (bez oceny czy to dobrze czy zle, po prostu samo stwierdzanie faktow).

    Ten przypadek tez tam trzeba wstawic:



    • 10: CommentAuthorRYSIEK_M
    • CommentTime20 Mar 2011
     
    Powroz , to nie sprawa regulaminu, już Ci to kiedyś tłumaczyłem. Podejrzewam że część uczestników forevera jest w zmowie i głosuje w systemie 10,0,0,..... Wten sposób wygrywa ich faworyt. Nasi koledzy głosują np 10,8,6,9, itd.dostarczająć w ten sposób punktów przeciwnikom.Rok czy dwa lata temu wygrałeś jednym punktem bo ja zagłosowałem 10,0.Może się mylę ,ale mam takie wrażenie. :)
    • 11: CommentAuthorcobra_c64
    • CommentTime20 Mar 2011
     
    Piesiu!
    Twoja rafika na C64 super. Dla mnie lepsza niż na atarce. Pozdrowienia
    • 12: CommentAuthorxxl
    • CommentTime20 Mar 2011
     
    po obejrzeniu i przesluchaniu prac z party stwierdzam ze cos (znowu) poszlo nie tak z glosowaniem :)
    • 13: CommentAuthorandys
    • CommentTime21 Mar 2011 zmieniony
     
    Forever z roku na rok z świetnego 8-bitowego party stało się śmietniskiem. Ja już nawet nie śledziłem kiedy jest kolejne party, co przed kilkoma laty było niedopuszczalne...
    Dobrze, że choć Piesiu jest doceniony, co kiedyś niebyło normą:) i wygrywały prace gorsze...
    A w ogóle Piesiu dostałeś ode mnie maila, czy nie? bo zgłupiałem;p

    Rysku ja tez za grafike dalem 10 powrozowi, ale dalem tez 9pnkt drugim miejscom itp. Widze, ze to totalnie nie ma sensu.

    Na Forever Gasman odwalił kawał kodowej sprawy na specrtrum i gdzie wyladowal? 3 mieejsce? to jakis obled

    przestalem w ogole uwazac forever jako cos waznego....

    boze gasman nawet sinus scrola zrobil... kto to doceni... chyba tylko xxl
    • 14: CommentAuthorPiesiu
    • CommentTime21 Mar 2011
     
    @Grey - THX :).

    @Ripek - Twoja grafika jest kapitalna, przykro mi, że wylądowała na tak niskim miejscu, przypominam, że ostatnio (SV) ja też zająłem czwartą pozycję, a teraz udało mi się wygrać, więc nie poddawaj sie, a może następnym razem będziesz pierwszy, wystarczy tylko, że doprowadzisz do zmowy głosujących i staniesz sie papugą za 400 zł, tak jak ja to zrobiłem ;), zresztą dokładnie opisane masz to w powyższych wypowiedziach.

    @Cobra - Dzięki, niestety grafa na Atarke powstawała w ciężkich warunkach, na sypiącym się pececie w środku nocy, nie wyszło to tak jak miało, na szczęście operacja "zmowa" się powiodła i dzięki temu wygrałem nawet tak dziadowskim rysunkiem ;).

    @Andys - Sorry za opóźnienie, nie wyrabiam się ostatnio :(.
    • 15: CommentAuthorfaust
    • CommentTime21 Mar 2011
     
    Andys: Ty zyjesz? A "newsowanie" lezy odlogiem, wstyd;P
    • 16: CommentAuthorilmenit
    • CommentTime21 Mar 2011
     
    Co do pracy Ripka:
    - Każdy obrazek był pokazywany tak z 5 sekund. Przy tym czasie wyświetlania pełen detalów obrazek w hiresie nie miał szans.
    - Nie miał szans tym bardziej, że obraz był kiepskiej jakości (mało kontrastowy, mrugający).

    W tym przypadku smok F6 wyglądał znacznie lepiej. A że to zrzynka z istniejącego obrazka? Głosujący nie będą przecież po każdym obrazku przeglądać
    sieć w poszukiwaniu potencjalnego oryginału... To leży po stronie organizatorów, aby nie dopuszczać obrazków bez "faz rysowania" lub nie dopuszczać autorów, którzy zasady konkursów łamią.
    • 17:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime21 Mar 2011 zmieniony
     
    Zróbmy własne głosowanie :)

    Może da to komuś do myślenia. Tyle osób było - miemożliwe są takie przypadki. Takiej grafiki jak Ripek nie wysmarował bym za nic. a drugie miejsce - czemu nie. Dało by radę. Smok w miarę ok, ale mało się autor postarał ze skałkami i chmurkami - takie coś się rysuje w kilka minut.

    A poza tym te kolce na ogonie i szyi- he he he.
    • 18: CommentAuthorandys
    • CommentTime21 Mar 2011
     
    faust mam w czwartek miec murowanego stalego neta;p musze wytrzymac....
    • 19:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime21 Mar 2011 zmieniony
     
    Naszych tez tam bylo widac (...):


    ---

    (czy to LiSu?)
    ---

    jellonek zarzadzil imidzem :)
    • 20:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime21 Mar 2011
     
    nie no szelki rulez :) dracon, skąd te fotki? :)
    • 21:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime21 Mar 2011
     
    od Braci commodorowcow, przypadkiem natrafilem... :)))
    Szelki rólz, ale "pikselowy" krawat tak samo! :D
    • 22: CommentAuthorandys
    • CommentTime21 Mar 2011
     
    nie no to niesamowity rulez;p fotki wymiatają choc fotka lisia podrobiona.... jeloonek to majestrsztyk.....
    • 23: CommentAuthorEagle
    • CommentTime21 Mar 2011
     
    ->link<-
    ->link<-
    Tutaj więcej od braci :)
    • 24: CommentAuthorpin
    • CommentTime21 Mar 2011
     
    Niejednokrotnie mówiłem o kwestii zasad głosowania na Forever Party. Jak dla mnie - wyniki nie są w żaden sposób wiążące, chodzi dokładnie o to o czym wspomina tutaj RysiekM. I dodam, że jest to "najprawdziwsza" prawda :) Do czasu, kiedy nic się tam nie zmieni nie wysyłam żadnych prac na to party ;)-
    • 25: CommentAuthorw1k
    • CommentTime21 Mar 2011
     
    • 26:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime22 Mar 2011
     
    Pare razy padlo tu slowo "regulamin". Czy ktokolwiek przed jego uzyciem zapoznal sie z regulaminem?

    Na stronie zlotu wisi taki, pochodzi z 2004 roku (Forever 5), a wiec od 8 lat taki sam.

    FOREVER 5

    Atari rulez (v0.9 - 20040108) by -XI-/SATANTRONIC

    General:
    --------

    The works should be described in text file. This file must contain:
    - the name of the competitions
    - the name of the work
    - the name of the authors(s)
    - the contact address

    All works must be first presented on FOREVER party.

    The author(s) won't to be present at the "Forever 5", but in case of the winning, they will not receive the prize.

    All of the works will became freeware at the moment of applying for competitions.

    All competitions will begins on this hardware:
    Atari 130XE, 1024+64kB RAM, Stereo, Atari XF 551 (SD, MD, DD, DS/DD - 320 KB/disk), Atari OS, OS QMEG 3, OS QMEG 3.8, OS QMEG 4.04, MD DOS (memlo:$1859).


    I. MSX COMPO:
    -------------

    - the time of the work (composition) could not exceed 3 minutes.
    - the module must be in the formats describle below.
    - there is allowed to use others autors instrument or "samples" but you should to streess that.
    - the allowed formats: self running or MPT (without samples), CMC, TMC (4 or 8 channels) - we will use Mega
    Player 2.0 for exhibit.
    - max. 1 works per one musician

    II. GFX COMPO:
    ---------------

    - formats: self running or APC, CIN, GED, GR8, GR9, HIP, INT, MIC (PIC), PI1, PI3 - we use Mega Player 2.0 for exhibit, RIP, TIP - we use Visage 2.6 for exhibit.
    - the presented work can contain any names, symbols or pseudonyms which could identify the authors.
    - there is forbidden to redraw others works. All the graphics must be performated on Atari. No scans, converting from other platforms!
    - max. 2 works per one gfx maker.

    III. INTRO COMPO:
    ----------------

    - lenght of intro is max. 1024 bytes.
    - intro may be packed.
    - intro may contain sound.
    - intro must start from DOS, but don't need to come back to DOS at the end.
    - intro can be part of some demo just if that demo is also presented on party.
    - no other limitations.

    IV. DEMO COMPO:
    --------------

    - demo must be run from DOS (memlo max. $2000) or self running (BOOTable disc).
    - there is allowed to use extended memory up to 1024 kB, so you can run up to 1088 kB.
    - demo must end by any interfere from outside.
    - no other limitations


    Wytluszczenia moje.
    • 27: CommentAuthorEagle
    • CommentTime22 Mar 2011 zmieniony
     





    • 28:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime22 Mar 2011
     
    Fajna rzecz, juz wrzucilem na glowną. Dzieki.
    • 29:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime22 Mar 2011 zmieniony
     
    Panowie, nie wiem skad to nagle poruszenie w sprawach, ktore na scenie sa obecne OD ZAWSZE. Przypomne Bookera z dyskusji o pracach Piesia: ->link<-

    Booker:

    Kaz, no co chcesz, przecież votowanie na party nigdy nie jest poprawne :)) Na CSDb ma pierwsze miejsce (wg. punktacji :) )


    I jest w tym sporo racji. Bo zloty to specyficzna i odmienna forma prezentacji prac niz online.

    Po pierwsze na ocene pracy ma wplyw atmosfera na zlocie. Jak zbierze sie grupa niecalkiem trzezwych osobnikow z ochota do zartow to wynikow glosowania nie da sie przewidziec :). A przeciez niektorzy wlasnie dla takiej atmosfery jezdza na party. Na zlocie, w luznej atmosferze zabawy, "Josin z Bazin" smieszy sto razy bardziej niz ogladany samotnie przed ekranem laptopa, prawda?

    Po drugie liczy sie techniczny sposob prezentacji. To, ile czasu wyswietla sie prace, jakim sprzetem, czy prowadzacy komentuje prace, czy maja swoje nazwy, etc. A nawet w jakiej kolejnosci:

    Kaz:

    W czasie party prace sa prezentowane w jakiejs kolejnosci i ta kolejnosc prezentacji moze miec ogromne znaczenie. Ludzie dostosowuja bowiem punktacje aktualnie wystawianego obrazka do juz wczesniej pokazanych.

    Czesto lapalem sie na tym, ze widzac ktorys tam kolejny obrazek - poprzednie ocenilbym gorzej (albo lepiej) niz zrobilem to w trakcie wyswietlania. Czasem organizatorzy daja chwile na poprawienie punktow, ale kto by tam pamietal, ktory obrazek jest ktory, gdy przed chwila bylo ich na przyklad 20 sztuk...

    W glosowaniu online kolejnosc nie odgrywa takiej roli - mozna obejrzec wszystkie obrazki po kilka razy, przyjrzec im sie, etc. I glosowac wtedy, gdy mamy czas i jestesmy trzezwi ;D


    Zarowno w latach 90-tych jak i wspolczesnie bywaly problemy z glosowaniem ( ->link<-
    ). Dyskutowalismy ostatnio tez o regulaminie na przyklad tutaj w sprawie prac Inserta: ->link<- , a na przyklad tutaj w sprawie prac Piesia: ->link<- .

    Normalne jest, ze na zlotach obrazki kolorowe i kontrastowe zazwyczaj wygladaja lepiej niz te z duza iloscia szczegolow czy cieniowane, szczegolnie w hi-res. Ripek - Twoja praca jest swietna, ale mono i do tego z niskim kontrastem. To nie mialo prawa dobrze wygladac na big screenie!
    • 30:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime22 Mar 2011
     
    @Kaz Zapewniam Cię, że ci, do których to pisałem, wiedza o co chodzi.
    • 31:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime22 Mar 2011
     
    - the presented work can contain any names, symbols or pseudonyms which could identify the authors.


    can or can not?

    Bo to zmienia postać rzeczy.
    • 32:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime22 Mar 2011
     
    Tam stoi "can" wyraznie - inaczej nie byloby to tak dlugoletnim zwyczajem.... ;P

    A tak poza tym...
    ...mi tam "4evera" nie brakuje (nigdy nie bylem i nie bede :]), a z tego co widac (i pisza) to multiplatformowe party schodzi na psy...
    • 33: CommentAuthoras...
    • CommentTime23 Mar 2011 zmieniony
     
    Dracon trochę więcej optymizmu, nie zamieniaj się w sikora :)
    • 34:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime23 Mar 2011
     

    adv:

    @Kaz Zapewniam Cię, że ci, do których to pisałem, wiedza o co chodzi.


    Post byl publiczny, wiec skierowany do wszystkich, nawet do mnie, a ja opinie uwazam za nietrafiona, zreszta sam widzisz po komentarzach jak oceniane sa kompoty.

    A moja ocena gfx wyglada tak:

    - prac bylo tylko siedem, bo trzy nie mozna nazwac pracami (Marge, Snehulak, Geometrie). Takie prace czasami sie na zlotach robilo, gdy potrzebne bylo quorum do organizacji kompo, a byla na przyklad tylko jedna prawdziwa praca. Ostatnio tak na Glucholazach dodalem dwie byle-jakie grafiki do ST-kompo, zeby Piesiu mogl wystartowac ze swoja. W przypadku Forevera nie uwazam, zeby to byla wina organizatorow, bo dlaczego maja odmawiac jesli autor chce cos takiego pokazac? Mogli co najwyzej przekonywac, zeby takiego badziewia nie wystawiac, ale to ich zasady i ich zabawki.

    - praca Piesia swietna i najlepsza, ale widac, ze robiona na ostatnia chwile. Brakuje wygladzenia, ktore Piesiu uwielbia i ktore jest jego cecha charakterystyczna. Tutaj gora ekranu jest zaniedbana, a i kolorystycznie nie siega poziomu najlepszych prac Piesia.

    - praca Factora6 ze smokiem znosna. Mozna narzekac na wykonanie, ale pamietac tez trzeba, ze to facet z innej platformy, ktory przyszedl do nas dla zabawy, klimatu, a nie po laury. To nie Factor6 glosowal na siebie. A za "promowanie" prosiatka na kazdym zlocie Atari nalezy mu sie medal za wytrwalosc ;). To tez tworzy klimat sceny.

    - praca Innuendo tez w porzadku. Jezeli calkowicie samodzielna, bez przerysowywania - to autorka idzie w dobra strone, widac ze sie rozwija i kolejne prace moga byc jeszcze lepsze. Ja lubie grafike b&w i chociaz wiem, ze na zlotach takie prace nie wygrywaja, to ja zawsze je wysoko punktuje. Moim zdaniem brakuje mi tam po prostu czegos wiecej - tla, historii albo emocji.

    - praca Ripka jest swietna, ale... nie jest czarno-biala tylko szaro-czarna :). Malo co widac, dlaczego taki slaby kontrast? Ripek jest doswiadczonym scenowcem, powinien pamietac, jak trzeba tworzyc na zloty.

    - prosiatko Factor6 jest pewna tradycja zlotow i jak juz pisalem wyzej - to tworzy klimat.

    - obrazek Survivors trudno mi ocenic. Niby fazy rysowania sa, ale nie sa przekonujace. Nie wiem, czy to przerys czy nie, nie znam innych prac autora, jego stylu. Jezeli przerys - to calosc jest slaba, bo mozna bylo to narysowac ladniej. Jezeli calkowicie samodzielne - to praca znosna, widac, ze autor pochodzi z innej platformy.
    • 35:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime23 Mar 2011 zmieniony
     
    Co do pracy Innuendo - dziewczyna rozwija sie. :)
    Na FB przekazala mi, ze to jej autorska kompozycja. Dodała, ze "co do grafiki Ripka, bo widzę że na forum toczy się dyskusja, to po prostu na big screenie nie do końca było widać, co to jest (ja osobiście widziałam) i niektórzy się zastanawiali, co to. Taki sam los spotkał grafikę Piesia na SV. Zresztą moją na Głuchołazach także."
    • 36:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime23 Mar 2011
     
    Zaraz po napisaniu mojego postu zadalem Innuendo pytanie mailem i tez mi napisala, ze to na podstawie wlasnego rysunku.

    Przypominam sobie, ze podobnie bylo z praca Jurgiego "Dixie". Na podstawie wlasnego rysunku wykonal prace na Atari. Obie prace - oryginal i wersja komputerowa sa w Adzie:

    oryginal:

    ->link<-

    wersja Atari:

    ->link<-

    z komentarzy w Adzie:

    W swietle slow autora to calkowicie oryginalna praca, digitalizacja, rysowanego przez niego olowkiem, portretu koleżanki, na koniec przetworzona w programie "Paint Shop Pro" (PC). Autor napisal rowniez:

    "Nie było mnie tam (na zlocie - Kaz), pracę zawiózł Vasco albo Pinokio, nie pamiętam. Ja wystawiłem pracę robioną na PC jako pokłosie zażartej dyskusji z X-Rayem, który narysowawszy jedną pracę na PC (na compo w Ornecie) uparcie twierdził, że się po tym zna, i że konwersje wcale nie są łatwiejsze, tudzież wyzywał mnie od grafików teoretyków. Zatem zrobiłem konwersję w pół godziny, wystawiłem i wygrałem. Zaiste, truuudne."

    Wypowiedz dotyczy pracy "Surprise" X-Raya.
    • 37:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime24 Mar 2011
     
    Poprosilem Tinctu o wypowiedz w sprawie jego pracy, czy jest oryginalna.

    Tutaj odpowiedzial:

    ->link<-
    • 38:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime24 Mar 2011 zmieniony
     

    Kaz:

    - praca Ripka jest swietna, ale... nie jest czarno-biala tylko szaro-czarna :). Malo co widac, dlaczego taki slaby kontrast? Ripek jest doswiadczonym scenowcem, powinien pamietac, jak trzeba tworzyc na zloty.


    Zgadza sie. Mozna bylo sprobowac cos na to zaradzic, zwykle hires bywa klopotliwy na big screenie (a co ze zjawiskiem "artefaktow"?).

    Przyznam, ze moja stara, zwycieska grafike robilem wlasnie pod zlot i choc zdecydowanie nie uwazam jej za swoja najlepsza, to prezentacja na compo byla skuteczna... ;)
    • 39:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime25 Mar 2011
     
    Piesiu wrzucil grafiki z Forevera do Addy (dzieki Piesiu!)

    Przy okazji ja wrzucilem grafike oryginalna Innuendo, ktora podeslala mi sama autorka:

    ->link<-

    Fajne, nie?
    • 40:
       
      CommentAuthorbooker
    • CommentTime25 Mar 2011 zmieniony
     
    No a muzy, jak się Wam podobają?

    Ja podobnie jak Factor6 nie wiem za co On wygral :D

    "Wiochna" mile, jak dla mnie, zaskoczenie od Pina, oldskulowe brzmienie, którego nie jestem wielkim fanem, ale poza tym spoko.

    "Przeszedłem Freda wlewo" dało się poznać, ze to Lisu. Dobry kawałek (z małym errorkiem tylko) jak dla mnie no.1 wraz z

    "Sandpit" dojrzały kawałek od X'a, aranżacyjnie, melodyjnie i dźwiękowo. Szkoda ze na party poleciał popsuty.

    "Fasc in A(c)tion" kawałek jest ok, ale w moim guście nic specjalnego.

    Moje woty

    1. Lisu / X-Ray
    3. Pinokio
    4. Raster
    5. Factor6

    thx.
    • 41:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime27 Mar 2011
     

    booker:

    No a muzy, jak się Wam podobają?


    Muzy przesluchalem wielokrotnie, podobaja mi sie srednio, bo wszystkie jakbym juz slyszal :). No, ale ja sie nie znam.

    Za to bardziej interesuje mnie grafika. Okazalo sie, ze Tinctu sam rysowal swoja prace:

    Tinctu:

    Yes, pixel by pixel in AIS Paint (http://madteam.atari8.info/index.php?prod=uzytki) by me (myself). One night before Forever circa 3-5 hours of work... Before export to XEX it was non-interlaced and it was beautiful. After export it was little "bad" surprise for me - to see that blinking lines on party projector. And yes it was very very light inspired by one "grafitti character" canvas. But not copy of it... (hoodie and winter cap - was little bit inspired... But face, little baby, jeans, background was mine)... But to your question - no scan, no 100% copy or conversion BMP or JPG...


    Z czego wynika, ze Tinctu to pierwsza osoba, ktora rysowala cos w AIS i wystawiala to na kompo. Tebe - czytasz to? A narzekales, ze nikt nie korzysta z AIS... :)

    Okazalo sie tez, ze Tinctu to przedtem byl Elan z grupy Satantronic. Dodalem wiec odpowienie tagi do ADDA, zeby latwiej bylo znalezc jego prace.

    Acha, mam jeszcze przekazac pozdrowienia dla atarowcow w Polsce:

    Tinctu:

    And say hello to all ATARI people in PL.
    • 42:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime27 Mar 2011
     
    Jeszcze jedna sprawa przy okazji kompo muzycznego. Jak wlasciwie organizatorzy odtwarzali na Atari muzyke w formacie RMT?

    Przy okazji jeszcze raz cytat z regulaminu:

    - the module must be in the formats describle below. (...) - the allowed formats: self running or MPT (without samples), CMC, TMC (4 or 8 channels) - we will use Mega Player 2.0 for exhibit.
    • 43: CommentAuthorpin
    • CommentTime26 Oct 2011
     
    ... wszystkie pliki RMT były zlinkowane z playerem do postaci wykonywalnej na Atari, że tak kotleta odgrzeje ;)-
    • 44:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime26 Dec 2011
     
    Dzieki Pin :)
    • 45: CommentAuthortebe
    • CommentTime26 Dec 2011
     
    wow Elan/Tinctu użył AIS, w takim razie muszę coś tam dodać do AIS i wypuścić nową wersję :)
    • 46:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime26 Dec 2011
     
    A co bedzie w nowej wersji? :)
    • 47:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime26 Dec 2011
     
    Pewnie te wzorki/brushe wielokolorowe, ktory przyspieszaja cieniowanie - albo w G2F ? ;o
    • 48:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime18 Feb 2012
     
    Zbliza sie Forever, ciekawe jak tam bedzie w tym roku z organizacja.
    • 49:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime18 Feb 2012
     
    Właśnie zajrzałem - koala paint ma takie wzorki i można tym malować :)