atarionline.pl Dokument o podejrzanym Atari ;) - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime26 Mar 2011
     
    Przypadkiem widziałem wczoraj dokument o Atari na kanale Ale kino. Widziałem tylko fragment więc nie wiem jak jest w całości, ale cały czas nawijali o Atari, wypowiadał się Nolan Bushnell itp. Program był prowadzony w tematyce kinowej, słynne osoby, aktorzy wypowiadali się ww. temacie (?!), było to miejscami banalne i uproszczone ale może wynikało to ze słabego tłumaczenia. Mimo wszystko pewnie warto zobaczyć ten dokument, ja będę polował na niego aby zobaczyć w całości.

    Jeśli dobrze mi się udało namierzyć w programie (a mocno zakręcony ostatnio byłem) był to cykl „Podejrzane tematy” część 5, serial dokumentalny USA.
    • 2:
       
      CommentAuthorimmolator
    • CommentTime26 Mar 2011
     
    Chodzi pewnie o to: ->link<-
    Według informacji dostępnej na stronie, następna emisja będzie 5 kwietnia o godz. 09:55. Cholera, nie mam nagrywarki.
    • 3:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime27 Mar 2011 zmieniony
     
    O własnie to jest to. Jak na temat "GRY KOMPUTEROWE W KINIE" to było to bardzo atarowe. Postaram się nagrać.

    To ciekawa sprawa, w Ameryce wyrosło silne pokolenie wychowane na Pongu i wczesnych automatach. Teraz to kiełkuje w postaci aktywnych i ciekawych ludzi, którzy robią wiele ciekawych filmów. Nie jest to jakaś bzdurna historia w nudnym dokumencie, ale co natrafię na tego typu dokument to widać wyraźnie że zrobili go ludzie którzy temat czują.
    • 4: CommentAuthorfaust
    • CommentTime28 Mar 2011
     
    Hmmm... jest na uTubie [STARZ INSIDE: HOLLYWOOD GOES GAMING], jesli to to... niestety zrzucane przez hiszpanow/esperanto (wmontowane napisy):

    U mnie w calosci na zabbugowanym[:(] playerze,
    ->link<-

    albo w czesciach na Utubie
    I

    II

    III

    IV

    V

    VI
    • 5:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime28 Mar 2011
     
    he he dzięki;)
    • 6:
       
      CommentAuthorPecus
    • CommentTime12 Apr 2011
     
    Jakby coś to nagrałem po polskiemu to. Mogę gdzieś wrzucić.
    • 7: CommentAuthorpin
    • CommentTime12 Apr 2011
     
    wrzuć koniecznie na Azbesta!!
    • 8:
       
      CommentAuthorPecus
    • CommentTime12 Apr 2011
     
    Tylko przepakuję jakim Xvidem, bo jak na razie to mam czysty MPEG2 "z nieba" - nie ruszony. No i plik nie jest mały :)
    • 9:
       
      CommentAuthorPecus
    • CommentTime13 Apr 2011
     
    Wrzuciłem do uploadu.
    • 10:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime14 Apr 2011
     
    Dzięki Pecuś!;)

    Ja ustawiłem nagrywanie ale tak zarobiony byłem że nie zwolniłem miejsca na HDD i nagrał się tylko fragment 15 minut :/ Więc tym bardziej dzięki!
    • 11:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime14 Apr 2011 zmieniony
     
    Plik przeniesiony do /stuff/other/