atarionline.pl Chrome 65XE - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorepi
    • CommentTime4 May 2011
     
    Nie używam google chrome, ale właśnie sobie go zainstalowałem do testowania pewnych rzeczy i w oko rzuciła mi się reklama galerii motywów graficznych. I ponieważ mam dużo do zrobienia na jutro rano, mam pełno pomysłów z tą robotą niezwiązanych - m.in. przyszło mi do głowy, że aż się prosi, żeby pomalować Chrome'a w motyw z obudowy komputerów XE i ST, tzn. kolor okna i górnej belki, kształt i kolor przycisków i znaczków na nich, logo.

    Nie umiem malować, ale rzucam pomysł, bo pewnie ktoś tutaj potrafi machnąć dwa razy fotoszopem w celu uzyskania w/w rezultatu.

    Nagrodą w konkursie będzie bezlitosna krytyka i niezadowolenie użytkowników forum. ;)
    • 2: CommentAuthorBluki
    • CommentTime5 May 2011
     
    Popieram pomysł epi, zwłaszcza, że akurat używam Chrome. Niestety, też nie potrafię malować, mam tylko nadzieję, że pomysł przypadnie do gustu komuś, kto to potrafi. :-)
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime5 May 2011
     
    Tez popieram, w razie brakow kadrowych moge sie zająć wspomniana przez Epiego bezlitosna krytyka i wyrazaniem niezadowolenia :).
    • 4: CommentAuthorBluki
    • CommentTime5 May 2011
     
    W kwestii "bezlitosnej krytyki i wyrażania niezadowolenia" też można na mnie liczyć ;)
    • 5: CommentAuthor0xF
    • CommentTime5 May 2011
     
    Proponuję nie ograniczać się do Chrome, bo chyba każda nowa przeglądarka obsługuje skórki.

    Przeglądarka mogłaby też wysyłać "User-Agent: Atari 65 XE". ;)
    • 6: CommentAuthorBluki
    • CommentTime5 May 2011
     
    Propozycja zacna, ale jak na razie nie zgłosił się żaden chętny grafik, nawet do tej jednej przeglądarki.
    • 7: CommentAuthorepi
    • CommentTime5 May 2011
     
    Popieram 0xF-a. Ponadto, po co ograniczać się do przeglądarek - współczesne menedżery okien dają oskórkować wszystkie okienka.
    • 8: CommentAuthorpin
    • CommentTime5 May 2011
     
    po co grafik, jeśli zgłosiło się już kilku krytyków :). hahahahahhh :)
    • 9: CommentAuthorBluki
    • CommentTime5 May 2011
     
    Krytycy niczego nie zbudują, a tu potrzebny jest budowniczy...
    epi, może nie przesadzajmy z tym "skórowaniem", bo może się to skończyć tak: "panie doktorze, wszędzie widzę Atari!". :)
    • 10: CommentAuthorurborg
    • CommentTime6 May 2011
     
    Fajny pomysł z taką skórką. Spróbuję się tym pobawić. Nie jest to specjalnie skomplikowane. Na razie nie mam wizji, ale może coś mi się uda stworzyć :).
    • 11: CommentAuthorbob_er
    • CommentTime6 May 2011
     
    Z tym user-agent bym uważał: ->link<-

    :)
    • 12: CommentAuthorBluki
    • CommentTime29 Jul 2011
     
    I jak tam urborg, żarówa się zaświeciła? :)
    • 13: CommentAuthorBanan
    • CommentTime29 Jul 2011
     
    to moze ja tak niesmialo sie dokleje z prosba o skorke dla opery? :)
    • 14: CommentAuthorurborg
    • CommentTime29 Jul 2011
     
    @Bluki

    Niestety na chwilę obecną niczym poza dobrymi chęciami nie moge się pochwalić. Może żarówa by się zaświeciła gdybym znalazł chwilę aby nad tym przysiąść i coś pokombinować. W sumie dobrze że przypominasz bo ja już o sprawie zdążyłem zapomnieć.
    • 15: CommentAuthorBluki
    • CommentTime16 Oct 2011
     
    Gry w Chrome Web Store są, a Chrome 65XE jak nie ma tak nie ma :-(
    • 16:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime17 Oct 2011
     
    Pin - genialne podsumowanie watku :)