atarionline.pl SV2k11 - regulamin konkursów Atari XL/XE - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime19 Sep 2011
     
    Irata4, instrukcja do CMC leży tutaj: ->link<-
    • 2:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime20 Sep 2011
     
    haha, nie wiem kto, nie wiem kiedy, ale szkoda, że nie pojawiło się to na party :D nagroda od organizatora murowana :D

    Adolf czeka na wyniki z GFX Compo na SV2k11 ! :D

    ->link<-
    • 3:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime20 Sep 2011
     
    kapitalne :D
    • 4:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime21 Sep 2011 zmieniony
     
    Mały update! Jako że Sqward dołączył do peletonu sponsorów ofiarując Atari 1040 STe, nagrodą za pierwsze miejsce w Atari XL/XE demo compo będzie właśnie STe :) A STFM od Duddie... jeszcze pomyślimy :D
    • 5:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime21 Sep 2011
     
    @Piesiu Podpisuję się prawą (tą, która śpi na brzuchu) i lewą (tą, która śpi na piersi, choć często nie swojej) ręką pod zaproponowanym przez Ciebie regulaminem. Serio, myślę, że na raz następny można do tego, co tam napociłem dopisać, że zabrania się używania programów przetwarzających obraz w jakikolwiek sposób. Już to wyedytowałem do #20.
    • 6:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime21 Sep 2011 zmieniony
     
    Grey, jak będzie jakaś fajna nagroda w Combined Game Compo, to może coś wystawię na XL/XE :D

    Z drugiej strony - konkurować grą na XL/XE z grami na ST, czy Jaguara... hmmm... muszę to poważnie przemyśleć!
    • 7:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime21 Sep 2011
     
    @larek: nie myślałem jeszcze nad nagrodą bo ich lista nie jest zamknięta :) przecież gierka na XL/XE może być o wiele bardziej miodna niż na Jaguarze nawet :) bez obaw :) a na SV2k10 *wszystkie* 9 prac w Code Compo zostało nagrodzonych :)

    pozdrawiam!
    • 8:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime21 Sep 2011
     
    @larek Dawaj czadu! (Revenge of octopus)
    • 9:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime21 Sep 2011 zmieniony
     
    Grey, to był taki żarcik :). Ale do przemyślenia ;)

    adv:

    Revenge of octopus

    • 10: CommentAuthorScalak
    • CommentTime21 Sep 2011
     
    haaaa a czy jakiś oficjalny konkursik dla szarego użytkownika maluszka (czyt. gracza) by się znalazł?
    • 11:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime21 Sep 2011
     
    @scalak: tak, będzie :)
    • 12:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime21 Sep 2011 zmieniony
     
    Grey, wyślij Scalakowi już teraz nagrodę. Po co ma czekać te 1,5 miesiąca :)
    • 13: CommentAuthorScalak
    • CommentTime21 Sep 2011
     
    Super! Z ciekawości, czy tytuł/tytuły będą znane dużo wcześniej by móc potrenować? To na pewno zwiększyłoby trudność konkursu. Czy jakiś regulamin się pojawi?

    Arku... bez przesady... są nikłe szanse (prawie 0%), że się zjawię. Zależy mi by konkursy się odbywały i weszły do standardów parties i ich części oficjalnych może(?) spowoduje to wzrost ilości uczestników a co przez to idzie więcej adrenalinki ;)
    • 14:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime21 Sep 2011
     
    kiedyś proponowałem coś takiego. niestety na SV2k11 nie ma szans z terminem, ale może jest okazja aby dać jakieś info zwrotne teraz.

    ->link<-

    co o Tym sądzicie?
    • 15:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime22 Sep 2011
     
    w zasadzie ciężko mi wyczuć czy Larek żartujesz, czy nie ;) ,ale mi się combined game compo bardzo podoba i dzięki Grey za to, bo rozbijanie byłoby bez sensu. w zasadzie jakaś gra spoza xl/xe to będzie ogromna niespodzianka! ale może.....
    • 16:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime22 Sep 2011
     
    obowiązuje mnie tajemnica w tym temacie, Xeen :D greetz
    • 17:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime26 Oct 2011 zmieniony
     
    Deadline dla prac wysyłanych drogą elektroniczną jest przesunięty do 9-go Listopada na prośbę autorów :)
    • 18:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime26 Oct 2011
     
    świetna wiadomość! :)
    rozumiem, że 9 listopada - 23:59? :D
    • 19:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime26 Oct 2011
     
    A jaki jest deadline dla prac wysyłanych drogą kurierską, czyli przywiezionych przez kogoś na party?
    • 20:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime27 Oct 2011
     

    adv:

    @larek Dawaj czadu! (Revenge of octopus)


    Dla mnie super odjechaną grą byłaby gra o tematyce społecznej: "Revenge of offtopus".
    • 21:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime9 Nov 2011 zmieniony
     

    SILLY VENTURE 2011:

    Oficjalny deadline to 9 Listopada. Poczta zostanie sprawdzona po raz ostatni 12-go Listopada (Sobota) o godz. 09:00 rano.


    Czy to powyzsze jest tylko dla tych, ktorzy nie przyjada, czy moze oznacza ostateczny deadline i np. moglbym w sobote, przed ta 9.00 podeslac netem swoja prace, choc bede wczesniej na party???
    Wolalbym te druga mozliwosc...