atarionline.pl Atari i magazyn Razem - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorbaton
    • CommentTime9 May 2011 zmieniony
     
    Nie wiem czy ktoś pamięta no i czy ktoś ma? Był numer magazynu Razem (koniec lat osiemdziesiątych) gdzie na ostatniej stronie był artykuł poświęcony graniu i opisane były takie tytuły jak: Mercenary, Molecule Man i Speed King.
    Chciałbym to znów zobaczyć :(
    • 2: CommentAuthorGzynio
    • CommentTime11 May 2011
     
    Właśnie ostatnio odkryłem że w tym czasopiśmie są artykuły z dzisiejszego punktu widzenia o retro kumputerach i powoli zaczynam na te gazetki polować. Problemem jest tylko to że nie w każdym numerze pisali o komputerach. Ja mam ich coś około 10 numerów i w kilku z nich jest cos napisane o Atari.
    • 3:
       
      CommentAuthorcaco
    • CommentTime11 May 2011
     
    @ Gzynio - na skaner i publikuj :) Też jestem ciekawy.
    • 4:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime12 May 2011
     
    Razem jakoś przez mgłę kojarzę, ale że o Atari tam coś było to nie byłem świadomy.
    • 5: CommentAuthorfaust
    • CommentTime12 May 2011
     
    Oooo... to oprócz rubryki "Sztuka kochania" i plakatów zespołów, było jeszcze w tej gazecie?
    Przyłączam się do zgodnego chóru - na skaner to co masz, a gdybyś miał czas (wiem, wiem:P), może powrzucałbyś całe numery? (no chociaz jeden:))... jestem ciekaw jak to się czyta mając te +25 lat:).
    • 6:
       
      CommentAuthorRetroBorsuk
    • CommentTime13 May 2011
     
    W "Razem" wychodziły jako pierwsze - świetne gry papierowe - Fighting Fantasy -"Dreszcz" i "Goblin". niezapomne tych popołudni jako łebek z Dreszczem przed sobą, kartką papieru, kościami i długopisem. Świetna zabawa.
    • 7:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime13 May 2011
     
    Takie gry można zakodować np. w Basicu i wystawić na Grzybsoniadzie ;)
    • 8: CommentAuthorbaton
    • CommentTime13 May 2011
     
    dla Atarki jest fajna wersja Dreszcza, ale niestety działa poprawnie na atari800win 128kb natomiast na prawdziwym 130xe robią się krzaki - może ktoś poprawi?
    • 9: CommentAuthoruicr0Bee
    • CommentTime4 Apr 2022
     
    Z cyklu "nie traćcie nadziei" :-) Niecałe 11 lat później... Ten numer RAZEM z opisem Mercenary, Molecule Man, Speed King i jeszcze kilkoma innymi grami dla Atari to nr 24(544) z 1987.
    Z tym że artykuł nie był na ostatniej stronie, ale na trzeciej od końca :)
    A najważniejsze że zeskanowałem ten i 73 inne numery RAZEM z lat 1985-1988 i Kaz będzie je dodawał do tutejszej Biblioteki. Więcej:

    ->link<-