atarionline.pl Nocleg na grzybsoniadzie - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthoras...
    • CommentTime20 May 2011
     
    Yeach..

    Czy ktoś kto wybiera się na Grzybsoniadę myślał o innym noclegu niż party place??
    ->link<-

    3km od party place(Vasko wspominał że po pijaku spokojnie dawał radę tam "dojść" i trafić!)

    Najlepiej (ekonimicznie)wypada pokój 4osobowy to 140pln za dobę.
    Czyli gdyby się zebrały 4osoby 35pln za osobę.

    Ja bardzo bym reflektował na dwa noclegi:
    z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę.
    -Czy jest ktoś chętny???

    EDIT.
    osoby zgłaszające się uprasza się o nie chrapanie!
    • 2:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime20 May 2011
     
    AS - czyli tez sie starzejesz, skoro szukasz noclegu poza party place. TO pocieszajace!! ;D
    • 3: CommentAuthoras...
    • CommentTime20 May 2011
     
    Dracon od Ornety 1998- nie spałem na party place, zawsze coś tam się udawało załatwić/wynająć/zarezerwować itd.itp.

    Tym razem chyba tez się uda bo już zgłosił sie Mały/Sword ..

    p.s.
    czemu nie jedziesz,pytam całkiem serio!?!
    • 4:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime21 May 2011 zmieniony
     
    @AS
    A czemu tak chcesz wiedziec? Wydaje mi sie, ze rozmawialismy juz o tym... ;)
    Zasadniczo moglo mnie juz to znuzyc. Pierwsze odwiedzone party - rok 1990, ostatnie - rok 2003 lub 2004 (pomijajac oczywiscie parugodzinny "wystep" na SV2K10 :)). :]

    Co do spania w warunkach "polowych", to do ja nigdy nie korzystalem z jakis udogodnien na wyjezdzie, zawsze nocowalem na glebie - na terenie party-place. :P


    A Ty dlaczego ponownie zaczales jezdzic? Czego oczekujesz, co Cie na tych zlotach tak kreci (poza wystawianiem prac, bo tego chyba nie praktykujesz obecnie ;)) ?
    • 5: CommentAuthorpin
    • CommentTime23 May 2011
     
    niezapomniane klimaty :)- Dracon, to ponoć ja jestem z drewna :P
    • 6: CommentAuthoras...
    • CommentTime24 May 2011
     
    dokładnie!!
    Także Dracon oczy szeroko trzeba otworzyć i jazda na party :)
    • 7:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime24 May 2011
     
    Ja swoje wiem, ale nikomu nie bronie wciaz zaliczac kazdego mozliwego zlotu. W koncu "kazdy ma swojego bzika, kazdy jakies hobby maaaa....". ;)
    Dodam: popytaj starych (ex-)scenowcow np. Dartha, VLXa czy spoza 3miasta (Mac?) o sens wspolczesnego jezdzenia i nie tylko. ;)

    A tu zabawny watek (dygresja) "okolicznosciowy" zwiazany z obecna "scena", ludzie napalaja sie na nowe rozszerzenia, kupuja i... nie uzywaja. L000L, dlatego ja juz niczego do atarki nie bede dokupywac ani udawac entuzjazmu, co by sie rodzimi elektronicy mogli popis(yw)ac. ;D
    • 8: CommentAuthoras...
    • CommentTime24 May 2011
     
    To ja jestem jakiś dziwny, falcon-a średnio katuję dwa razy w tygodniu :) ct63 również w nim katuje!!

    Ostatnio nawet mint-a udało mi się postawić, i ct63 ustawić z 66mhz na 90mhz (to std. w jakim pracuje ct63!) Fakt masz Dracon rację, dostałem od Zaxon-a kartę sieciową do Falcon-a + usb w zeszłym tygodniu i fakt jeszcze się nią nie zająłem, ale w tym tygodniu jest party i tam się na pewno nią zajmę tak aby mieć internet na Falconie oraz usb...

    Dracon nie jest tak że powstają rozszerzenia i są masowo chowane do szuflady.. Popatrz na tylko mój przykład, jest naprawde sporo osób które "bawią" się swoimi nowymi zabawkami...

    A nie jestem sam który to bawi się nowymi zabawkami..
    • 9:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime24 May 2011
     
    idźcie się oba napić...
    • 10: CommentAuthoras...
    • CommentTime24 May 2011 zmieniony
     
    spokojna twoja rozczochrana!
    w czwartek zaczyna się party więc będzie gdzie i z kim wypić piwko...