atarionline.pl Outline 2011 scene awards - pomóżcie !!! - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime23 May 2011
     
    Kochani, za nieco ponad tydzień odbędzie się atarowska impreza Outline 2011 w Holandii. Zostaną na niej ogłoszone i nagrodzone najlepsze produkcje scenowe z roku 2010 na wszystkie modele Atari. Głosowanie odbywa się w następujący sposób:

    3 punkty - demo (nazwa) grupa (nazwa) atari (jaki model)
    2 punkty - j.w.
    1 punkt - j.w.

    Aby przypomnieć Wam co działo się na naszych atarkach w roku 2010 podaję linka do całego zbioru:

    ->link<-

    Zobowiązałem się pomóc głównemu organizatorowi party (Havoc/LineOut), dlatego BARDZO Was proszę o podsyłanie swoich propozycji wraz z podaniem nick'a i przynależności grupowej na mój adres e-mail:

    greymsb MAŁPA poczta KROPKA fm

    Z góry bardzo Wam dziękuję.

    Deadline - Sobota 28.05.2011
    • 2:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime24 May 2011
     
    Link prowadzi do produkcji z 2011 r.
    • 3: CommentAuthorxxl
    • CommentTime24 May 2011
     
    @larek: prowadzi do wszystkich produkcji, rok 2010 zaczyna sie od drugiej strony.
    • 4:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime24 May 2011
     
    Do tej pory otrzymałem jedynie votkę od As'a. Kochani, mała ilość votek z Polski na pewno wpłynie na wyniki, które będą przez to wypaczone... dlatego jeszcze raz bardzo Was proszę abyście poświęcili chwilę na podanie najlepszych 3 produkcji na dowolne Atari w roku 2010.

    Z góry dziękuję! Wyniki podam zaraz po party.
    • 5:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime24 May 2011 zmieniony
     
    jestem ciężko kapujący, w jakich kategoriach można głosować? na dowolną produkcję scenową niezależnie od platformy?

    [edit]
    no dobra, nie było pytania:)