atarionline.pl Joystick MATT ? a może inny.... - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorYosh
    • CommentTime19 Apr 2009
     
    Czy ktoś widział na żywo taki twór

    ->link<-

    A może inne namiary na w miarę rozsądny joystick (nowy)...
  1.  
    Jest jeszcze dżoj bez autofire amiga ten napewno do atari będzie jak ulał. Chyba skusze się i zamówie. Te dżoje są także w wielu kolorach, wystarczy sprawdzić na drugiej zakładce. Ful wypas!!!
  2.  
    Pamiętam, że to jeden z najlepszych dżojów, dość precyzyjne. Żywot kończyły przeważnie ze względu na uszkodzenie "gumek". Gdyby w latach świetności atari sprzedawali "gumki" jako akcesoria do wymiany dla mnie osobiście byłby to najlepszy dżoj.
    • 4:
       
      CommentAuthorCosi
    • CommentTime19 Apr 2009
     
    Echh... MATT'y to była legenda... Co prawda nie na mikrostykach, ale wyjątkowo ergonomiczne, świetnie się nimi grało (najlepiej było trzymać joya w obu rękach ;-)). I reklamy miały fajne w Bajtku - z kosmicznymi jaszczurami.
    Jakby faktycznie mieli (dostępność jest "na telefon"), to chętnie bym kupił.
    • 5:
       
      CommentAuthorYosh
    • CommentTime19 Apr 2009
     
    Kolorowe jeszcze sa... (nie na tel)

    ->link<-

    są też pad-y ale pad i atari to świętokradztwo ;)

    ->link<-

    Aha, czyli znośne - ok wezmę sobie 2 :)
    • 6:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime26 Apr 2009
     
    Yosh - a pady Atari Jaguara, pasujace tez do STE i Falcona? ;)
    • 7:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime26 Apr 2009
     
    O mój Boże! MATT - pierwszy i nagorszy joystick jaki miałem. Zawsze zawodził w najważniejszym momencie z powodu tych piekielnych gumek. Oczywiście szybko się zepsuł. Najlepsze były QuickShoty - ale niestety drogie. Model Apache mam chyba do dziś :)
    • 8:
       
      CommentAuthorYosh
    • CommentTime7 May 2009
     
    Joye doszły - są paskudne kolorystycznie (brak czarnych) ale działają (z 95 roku) zamówiłem dwa z autofire - dostałem jeden z, a drugi bez ;) (a zapłaciłem za oba jak za autofire) POLSKA! (ale o 3zl to mi się nie chce pultać z nimi)

    @Kaz ja jestem starej daty - bijatyki tylko na gałce od automatów + niezniszczalne guziki

    ->link<-

    mmm takie to bym wciągnął :) (heh nie mam czasu aby grać)
    • 9:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime7 May 2009
     
    Yosh - ale przeciez na zdjeciach bylo, ze joye sa we wscieklych kolorach zolci, czerwieni i tym podobnych... :)

    Poza tym nie chodzi o 3 zlote, tylko o autofire... ja bym reklamowal.
    • 10:
       
      CommentAuthorYosh
    • CommentTime8 May 2009
     
    Mam wściekły żółty i wściekły zielony - na obrazkach nie wyglądają na tak wściekłe.

    Nie mam siły.... wysyłać.. kłócić się... a autofire z długością trzymania można zrobić na 555 :):) jakby było potrzebne...
    • 11:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime8 May 2009
     
    Rany, to trzeba klocic sie o cos? Informujesz, wysylasz na koszt odbiorcy i czekasz, az wroci z reklamacji.