atarionline.pl Hasla gloszone podczas wojny c64 vs Atari - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorbolo
    • CommentTime23 Jul 2011
     
    Pamietacie hasla z poczatku lat 90 - tych, kiedy toczyla sie wojna Atari VS Commodore. Ja pamietam takie jak "Commodorowcow powsadzamy do grobowcow", albo "Gdybys spotkal atarowca nie udawaj ze to owca, skop z gumowca, walnij w glupia twarzoszczenke a na glowie rozbij beczke"
    Nawet w grach przewijala sie tematyka z wojny np w kolo fortuny w wersji na C64 bylo haslo "Atari to zlom"
    • 2: CommentAuthors2325
    • CommentTime23 Jul 2011 zmieniony
     
    ich źródłem może być


    źródłem czego innego może być
    • 3:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime23 Jul 2011
     
    Uważam, że nie należy wspominać tej radosnej twórczości. Nie wypada mówić lub odnosić się do innych w ten sposób. Złośliwość nie zasługuje na pamięć.
    • 4: CommentAuthorconrad
    • CommentTime23 Jul 2011
     
    A tam! Anty atari song to klasyka :)
    • 5: CommentAuthorbartcom
    • CommentTime23 Jul 2011
     
    właściwie się zgadzam z @adv (cześć!), choć szczerze mówiąc, uśmiałem się trochę... to rzeczywiście klasyka @conrad !
    • 6: CommentAuthorBluki
    • CommentTime23 Jul 2011
     
    Też uważam, że nie należy rozgrzebywać takich rzeczy, bo po co zajmować się zamierzchłą głupotą?
    • 7:
       
      CommentAuthorWolfen
    • CommentTime24 Jul 2011
     
    zgadzam sie z przedmowcami - amen.
    • 8: CommentAuthorjury
    • CommentTime24 Jul 2011 zmieniony
     
    Zajmowanie się zamierzchłą głupotą jest faktycznie głupie :) Ale pamiętam, że w "tamtych" czasach jako posiadacz STe, moduł "Anty Atari Song" należał do moich ulubionych i bardzo często go słuchałem na STku. Jakoś tak mi wpadł w ucho ;)
    • 9:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime24 Jul 2011
     
    Ja słuchałem tego MOD-a na swoim XE :-) Swoją drogą szkoda, że nikt już nie robi takich śpiewanych MOD-ułów... Można by się pokusić o jakiś "Głuchołazy Song" :-)
    • 10: CommentAuthorfaust
    • CommentTime25 Jul 2011
     
    Jeśli sie popatrzy na to z dystansem, i potraktuje tak samo jak kiedyś "walki pomiędzy osiedlami", nie zaliczy się znowuż na siłe rozgrzewanego flamewar'a to jest to fajne.
    Ciekawe, jako dawny posiadacz atari/c64 nie jest w stanie przypomnieć sobie coś więcej niż "AA Song", no może jeszcze wkrętów typu smaczki w "Mercenary" i pare mniej lub bardziej udanych grafik z tamtych czasow.
    • 11: CommentAuthorbartcom
    • CommentTime25 Jul 2011
     
    Można też zauważyć inaczej:
    Cmodorcy (Mordercy) potrafili się nabijać, ale spróbujmy porównać jakość oficjalnej twórczości polskiej na C= i A8...

    PS. Przepraszam, musiałem.
    To silniejsze ode mnie.
    • 12:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime26 Jul 2011
     
    ...pamiętam hasło/wiersz z magazynu "TOP SECRET" :"Krzyś Kubeczko na przerwach zwykle stoi z boku, wstydzi się przyznać, że ma Atari."
    Szkoda mi KRZYCHA i choć młodszy byłem to zawsze cieszyłem się czytając jego listy,pamiętam jak przez mgłę odpowiedź na list :".... Krzysiu,Krzysiu gdyby na Atari wychodziło więcej gier zrobił bym cały magazyn o Atari "
    • 13:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime26 Jul 2011
     
    Wiecie jaka jest Najlepsza gra na C64 ?


    ...ustawianie głowicy !!!
    • 14:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime26 Jul 2011 zmieniony
     
    Gdy będziemy przypominać złośliwe wierszyki, coś w nas się poruszy. Przy najbliższej okazji puścimy ripostę. Staniemy się tacy, jak ich autorzy.

    Bartcom ma rację, lepiej wziąć się do roboty. Dodam: nie karmić, niech samo zdechnie!
    • 15:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime26 Jul 2011
     
    adv : Masz racje ,aczkolwiek jest to nostalgiczny duch dawnych "wojen" o których powinno się pamiętać ,które istnieją po dziś dzień (PLAYSTATION VS XBOX Wii nie bierze udziału jak niegdyś Amstrad )i zostawiały rysy na duszach użytkowników czczących swoje bóstwa ;-).

    Ja to traktuje z przymrużeniem oka .
    • 16: CommentAuthorbartcom
    • CommentTime27 Jul 2011
     
    @adv
    przepraszam, ja jestem z Kościerzyny (spotkanie?)
    • 17: CommentAuthors2325
    • CommentTime30 Jun 2013
     
    • 18:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime1 Jul 2013
     
    @bartcom, właśnie wróciłem z miejsca oddalonego o 15 km od Kościerzyny :) Znad Wdzydzów. Będę tam się wybierał za 2 tygodnie :D po żonę i dzieciaki.
    • 19: CommentAuthors2325
    • CommentTime5 Nov 2013 zmieniony
     
    "Atari? Co pan, ja nie jestem rolnikiem!"


    • 20: CommentAuthors2325
    • CommentTime30 Jan 2014
     
    Nowy artykuł na gadżetomanii ->link<-
    • 21:
       
      CommentAuthorRastan
    • CommentTime30 Jan 2014
     
    "Przepraszam Pana, co to jest Commodore ?"
    • 22: CommentAuthornetserwer
    • CommentTime31 Jan 2014
     
    Oj tam, oj tam, nie bądźcie takie delikatesy :-)
    Był czas, kiedy każdy rolnik wiedział, co to Atari. Ilu mieliśmy w tedy rolników? Armię! Armia Atarowców!
    TO były czasy ;-)
    A teraz i tak prawie każdy Atarowiec ma C64. Dla czego? Bo za grosze chodzi! Grzech nie mieć :-)
    Jesteśmy jedną wielką rodziną.