atarionline.pl Gallahad - solucja...? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime12 Aug 2011
     
    Witam wszystkich. Jako że to moje początki na tym forum mam nadzieję że zbytnio niczego nie popsuję. Miałbym prośbę do wszystkich użytkowników. Chodzi mi mianowicie o pełną solucję do gry Gallahad. Skończyłem ją wieki temu na Atari mojego kumpla, teraz dopadłem na emulatorze i... zupełnie nie pamiętam co, gdzie i jak. Udało mi się zdobyć kilof i rozkopać przy jego pomocy trumnę, ale co dalej? Przedmiotów jest masa, sprawdzanie wszystkiego na wszystkim raczej nie wchodzi w rachubę (pracuję i raczej nie mam czasu siedzieć aż tak długo nad jedną grą). Może ktoś byłby tak miły i podsunął jakąś stronę z solucją którą mógłbym się posiłkować? Ewentualnie zamieścić jakieś wskazówki co do dalszego przebiegu gry tutaj? Doprawdy będę bardzo wdzięczny za wszelaką pomoc.
    • 2: CommentAuthorbolo
    • CommentTime12 Aug 2011
     
    • 3:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime12 Aug 2011
     
    Dzięki wielkie, ale mapę już sam znalazłem. Nie zmienia to faktu że nadal widzę na niej masę przedmiotów i łamię sobie głowę gdzie czego użyć. Będę wymagający i poproszę chociaż o spis potrzebnych przedmiotów, znaczy tych które nie są podpuchami.
    • 4:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime12 Aug 2011 zmieniony
     
    KUSZA,DUKAT,KILOF,BURSZTYN,MAŚĆ NA NIETOPERZE,KLUCZ,KRUCYFIKS ...dalej sam nie wiem a nie mam siły grać od nowa ,w każdym bądź razie dojdziesz do takiej dziury której kratą zatkać nie można,zaklęcie przy niej nie działa ,maska diabła także a ta czapka to chyba ściema bo zdjąć jej nie można.
    Graj :-)
    Niepotrzebne są na 80%,bicz,siodło i drewniana figurka .
    • 5: CommentAuthormac
    • CommentTime12 Aug 2011
     
    poszukaj tutaj: ->link<-

    jeśli znajdziesz, pochwal się ;-)
    • 6:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime12 Aug 2011 zmieniony
     
    Dziękuję bardzo, poszukam.
    Co do kratki o której wspomina IRATA4, czy ona w ogóle jest do wzięcia? Przecież tam szwenda się wartownik, przejście przez niego zasysa błyskawicznie całą energię. Za podpuchę uważam także tarczę niedaleko początku gry - wejść po nią się da, ale wyjść z nią już nie za bardzo.
    Jakby kogoś to zainteresowało, ogólnie zacząłem przechodzić gierki z elementami przygodowymi. Jednocześnie robię solucje do tych do których nie ma ich nigdzie na sieci. Gdyby ktoś był zainteresowany albo miał z czymś jakiś problem, to niech zakłada nowy wątek, chętnie podzielę się doświadczeniem. Posiadam już opis do Alfa Boot (pewnie wszyscy dawno go skończyli, trudny nie jest), postępy w Gallahadzie także będę zapisywał na przyszłość w razie gdyby jednak nie udało mi się znaleźć tego opisu.
    • 7: CommentAuthorBluki
    • CommentTime12 Aug 2011
     
    Ktoś byłby zainteresowany :)
    Załóż wątek i podziel się efektami swojej pracy.
    • 8:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime13 Aug 2011
     
    zżera prawie całą energie ale da się ,sam zebrałem z tym że albo krata albo tarcza .
    • 9:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime13 Aug 2011
     
    Solucja gotowa, zapraszam do odpowiedniego wątku.