atarionline.pl Retro Gamer #93 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime16 Aug 2011 zmieniony
     
    Jak donoszą na AAge
    ->link<-
    w 93 numerze retro gamera jest, między innymi, wywiad z XXL, oraz recencja gry Octopus Larka. Niestety tego Retro gamera nie mam, ale brzmi naprawdę ciekawie...
    • 2: CommentAuthornosty
    • CommentTime16 Aug 2011
     
    Juz zawczasu gratulowalem XXL'owi docenienia jego pracy przez RG :) Bardzo jestem ciekaw tego tekstu.
    Gdyby ktos mogl zrobic i udostepnic skan tylko tych stron to bylbym bardzo wdzieczny. Niestety prenumerata mi wygasla i ciagle zapominalem ja przedluzyc :/

    Zauwazenie drobnej, lecz lsniacej prawdziwym blaskiem Retro, gry Larka tez bardzo cieszy :)

    Brakowalo mi w poprzednich numerach doniesien o Atari w dziele homebrew.
    • 3: CommentAuthorxxl
    • CommentTime16 Aug 2011 zmieniony
     
    tez bylbym zobowiazany za skan artka z racji tego ze oryginalnie "wywiad" mial objetosc 3x wieksza, na rurce jest filmik gdzie costam widac:


    no to teraz autografy, dziewczynki i sialala

    ------------------
    jesli ktos z UK bylby tak mily kupi i wysle mi ten numer... zaplace za gazete i fatyge przelewem na konto w PL.
    • 4:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime16 Aug 2011
     
    jeśli komuś nie chce się oglądać całego filmiku: około 9:00 pierw octopus, potem wywiad
    • 5: CommentAuthorEagle
    • CommentTime18 Aug 2011 zmieniony
     


    [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/9972/xxlm.th.png[/IMG]

    XXL daj namiary to Ci wyślę :)
    Mam 3 sztuki tylko tyle było w sklepie, więc jak Larek chce to też mogę wysłać.
    • 6: CommentAuthorxxl
    • CommentTime18 Aug 2011
     
    :) dzieki!!! nie mam Twojego maila, podaj wysle moj adres domowy. xxl malpa atari kropka pl
  1.  
    Ja mam Retro Gamer #58, tam jest recenzja "naszego" Bomb Jacka - dostała ocenę ogólną 90% i znaczek "Retro Gamer Sizzler" przyznawany najfajniejszym grom.

    Tak wspominam, bo chyba niewielu o tym wie.
    • 8: CommentAuthorEagle
    • CommentTime18 Aug 2011
     
    @xxl: Jak nie masz jak masz :) email poszedl.
    • 9: CommentAuthorstreak
    • CommentTime18 Aug 2011
     
    xxl & Arek: Jak juz jest fejm, to teraz impra, koks, i dzi* na bakstejdżu. yeeeees...

    Slowem gratulacje, gratulacje..
    • 10: CommentAuthorstreak
    • CommentTime18 Aug 2011
     
    btw. zdawalo mi sie ze mozna prenumerowac RG do PL placac przez Paypal.
    • 11: CommentAuthornosty
    • CommentTime18 Aug 2011
     
    Pod ostatnim zdaniem wywiadu postawilbym wielkie "AMEN".

    Przy okazji przypomnę, ze w Glucholazach XXL zaproponowal zrobienie na nastepnym zlocie parogodzinnych warsztatow (czy tez interaktywnego pokazu), na ktorych chetni mogliby wziac udzial w przeportowaniu gry z innej platformy na Atari "na zywo" az do fazy dzialajacej gry.

    Mi sie ten pomysl bardzo spodobal, bo XXL naprawde ma unikalne umiejetnosci jesli chodzi o portowanie.

    Jeszcze raz gratuluje.

    PS. Naprawde miales takie dredy, czy to peruczka? :)
    • 12: CommentAuthornosty
    • CommentTime18 Aug 2011
     
    Zerknalem na gry polecane przez XXL'a w wywidzie.
    "Zombie Calavera Prologue" pieknie inspirowane XBOX'owym Limbo :) Generalnie Mojon Twins jak zwykle na najwyzszym poziomie.
    A "Invasion of the zombi monsters" to wogole trudno uwierzyc ze to gra na komputer 8-bit.
    • 13:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime18 Aug 2011
     
    @xxl: no pięknie brylujesz w zagranicznych mediach :) a co do fotki, to mogłeś dać tą z avatara na Atari Area :D

    pozdro wielkie! no i congrats :D
    • 14:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime19 Aug 2011
     
    Eagle, jeżeli będzie "zapas" to ja chętnie odkupię jeden numer od Ciebie. Także ustawiam się grzecznie w kolejce :)
    • 15:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime19 Aug 2011
     
    @Eagle, jeżeli jeszcze został Ci jeden egzemplarz, to podaj namiary na konto, to powiększe je odpowiednią kwotą, gdyż oczywiście jestem zainteresowany! Mój mail: poczta [@] arsoft [.] netstrefa [.] pl lub klik w ->link<-

    Byłbym bardzo wdzięczny :)