atarionline.pl Grayscale i sex scam - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorsolo/ng
    • CommentTime21 Aug 2011
     
    Szukajac nowych filmikow do atari (wg. daty na YT) znalazlem tez filmik, ktory majac opis Atari Grayscale "band" (hehe) linkuje do swojej tam strony itp



    lol :p
    • 2: CommentAuthorsolo/ng
    • CommentTime21 Aug 2011
     
    [trzeba zobaczyc opis filmu]
    • 3:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime21 Aug 2011 zmieniony
     
    Tak a w tagach ten filmik ma między innymi: star wars rebellion cheat codes minogue kelly cheats lego playstation mobile denise tape

    A Atari i Chiptune to już zapomnieli :P
    • 4: CommentAuthorxrazowy
    • CommentTime23 Aug 2011
     
    ciekawostka, raczej nie mamy z tym filmem nic wspólnego.

    Kiedyś szperając po YT w poszukiwaniu radosnego życia własnej twórczości odkryłem, iż ludziom bardzo przypadł do gustu jeden z moich kawałków o wdzięcznej nazwie "Zizibum", po publikacji tego filmiku:
    zaczęli do mnie wypisywać jacyś dziwni ludzie z całego świata i zaraz potem namnożyło się różnych filmików zawierających jako ścieżkę dźwiękową ów utworek. Jeden z ciekawszych i zarazem dziwniejszych :
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime11 Oct 2011 zmieniony
     
    Ha ha, sie usmialem.

    Przy okazji - na YouTube pytano mnie o mozliwosc skorzystania z wizualizacji w demie Bobera (chyba Unfused, nie pamietam teraz). Muzyk chce uzyc tego jako fragment wideopodkladu do swojej muzyki. Odeslalem do autora - Bober, czytasz to?
    • 6: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime11 Oct 2011
     
    trzeba też wspomnieć o innym utworze X Raya który robi furore w sieci: