atarionline.pl SV2k11 - noclegi - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime2 Sep 2011
     
    Kochani, jestem w trakcie załatwiania noclegów dla ludzi którzy chcą nocować poza party-place. Atrakcyjną pozycją wydaje się gdańska bursa - 45 zł od osoby + jednorazowo 5 zł za pościel i 1.90 zł klimatycznego.

    Posiłki - śniadania, kolacje - 6 zł, obiady - 10 zł. Bursa znajduje się niedaleko Starego Miasta.

    Osoby chętne proszę o zgłaszanie się. W poniedziałek będę rozmawiał z Dyrektorem i może uda się jeszcze obniżyć cenę, ale dopóki nie przeprowadzę rozmowy - proszę się uznać temat niższych cen za niebyły

    Pozdrawiam.

    Grey / MSB
    • 2:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime2 Sep 2011
     
    Grey, a możesz napisać, gdzie dokładnie będzie party place i gdzie ta gdańska bursa się znajduje?

    Wstępnie byłbym zainteresowany, gdyby to nie było daleko. To, że jest niedaleko Starego Miasta nic mi nie mówi o odległości do party-place.
    • 3:
       
      CommentAuthorinsert
    • CommentTime2 Sep 2011
     
    podpisuje sie pod Larkiem ;) (jesli uda mi sie przyjechac)
    • 4:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime6 Sep 2011 zmieniony
     
    Na oficjalnej stronie zlotu ->link<- w dziale "Lokalizacja" znajdziecie miejsce party-place oraz dane kontaktowe do "noclegowni".

    Oprócz tego w dziale "O party" znajdziecie skrócone info czego się spodziewać :D

    Pozdrawiam serdecznie!
    • 5:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime27 Sep 2011 zmieniony
     
    Dzisiaj odwiedziłem Hostel Bursztynek, który znajduje się tylko 451 m od party-place ! Ceny nieco wyższe niż w bursach, ale warunki malina :) Hostel powstał 2 lata temu, rozbudowywane jest kolejne skrzydło, wszystko pachnie nowością i robi miłe wrażenie (w każdym pokoju łazienka z natryskiem, telewizory LED). Dzisiaj uzgodniłem wstępnie, że rezerwacji będzie można dokonać już w tym tygodniu na hasło "ATARI". Jak jutro oddzwoni do mnie szefowa tego obiektu to podam więcej szczegółów (będę chciał negocjować też ceny).

    Link do hostelu:

    ->link<-
    • 6:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime30 Sep 2011
     
    Hostel Bursztynek oferuje ponad 80 miejsc noclegowych w pokojach 2, 4, 6, 7 osobowych.

    W każdym pokoju znajduje się:

    - w pełni wyposażona łazienka
    - lodówka
    - telewizor

    Na terenie całego obiektu dostępny jest internet bezprzewodowy WiFi.

    Hostel Bursztynek to wygoda i oszczędność. Nocleg w centrum miasta, 5 minut piechotą na Starówkę. Tanie wieloosobowe pokoje oraz komfortowe pokoje dwuosobowe. Dzięki ogólnie dostępnej kuchni istnieje możliwość samodzielnego przygotowywania posiłków.

    UWAGA !!! Wszystkie osoby robiące rezerwację na hasło "ATARI" obowiązuje inny NIŻSZY cennik noclegów, czyli 45 zł za osobę !!!

    HOSTEL BURSZTYNEK - odległość od party place 451 m.
    ul. Toruńska 16

    tel. kom.: 668 369 600, 668 821 721
    tel.: +48 58 682 23 27
    fax.: +48 58 682 23 27

    bursztyneknoclegi@hotmail.com

    ->link<-

    REZERWACJE MOŻNA DOKONYWAĆ JUŻ DZISIAJ !!!
    • 7:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime13 Oct 2011
     
    Kochani, przypominam Wam o rezerwacjach w Hostelu Bursztynek. Część osób (także z zagranicy) już je zrobiła, ale czym bliżej imprezy tym mniejsze szanse na załapanie się - dlatego lepiej to zrobić wcześniej niż później :)

    pozdrawiam!
    • 8:
       
      CommentAuthorPet
    • CommentTime13 Oct 2011
     
    A w tym Bursztynku to trzeba brać cały pokój czy można dla jednej osoby rezerwować i ulokują z innymi partyzantami?
    • 9:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime13 Oct 2011
     
    Dziękujemy ! za załatwienie fajnego noclegu;)
    • 10:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime13 Oct 2011
     
    @pet: hmm :) zaskoczyłeś mnie, nie wiem co dokładnie masz na myśli :)
    • 11:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime14 Oct 2011
     
    Pet się obawia, że dokwaterują mu do pokoju przedstawicieli sceny C= :D
    • 12:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime14 Oct 2011
     
    @tdc ;-) ale jakby dokwaterowali jakąś Pannę, albo dwie, albo... już się zamykam :D
    • 13:
       
      CommentAuthorPet
    • CommentTime14 Oct 2011
     
    Chodziło mi o to, że w tym hotelu są pokoje 2, 4 osobowe i więcej. 2 jest mało jako przeznaczone dla opiekunów grup. Więc pytam bo pewnie trzeba brać co najmniej 4 osobowy a to kosztuje oczywiście jak za 4 osoby.
    • 14:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime14 Oct 2011
     
    @pet: pokoje 2 osobowe są dostępne "od ręki". ale kto pierwszy ten lepszy, dlatego zalecam pośpiech :) cena dla nas jest 45 od osoby, cennik na stronie nie dotyczy uczestników SV2k11 :)
    • 15:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime14 Oct 2011
     
    grey, tak jak rok temu :D :D
    • 16: CommentAuthorHenryk
    • CommentTime14 Oct 2011 zmieniony
     
    Proszę nie mylić hotelu z hostelem. W hotelu wynajmuje się pokój, a w hostelu miejsce do spania.

    ->link<-

    Jednym słowem nie potrzeba brać całego pokoju. Natomiast można u nas na forum się dogadać i zrobić rezerwację cała grupą.
    • 17:
       
      CommentAuthorPet
    • CommentTime14 Oct 2011
     
    @Henryk
    Dzięki. Nie wiem czemu ale cały czas myślałem, że to jest hotel, nawet czytając ich stronę czytałem "hotel" a teraz sprawdzam i faktycznie jest hostel...