atarionline.pl Party 2K12 - Warszawa - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime22 Sep 2011
     
    Na prośbę Sikora, daję info na forum AOL, że pojawiła się inicjatywa zrobienia zlotu w Wawie w przyszłym roku.

    można dać feedback autorowi w tym wątku, lub wypełnić ewentualnie ankietkę tutaj:
    ->link<-

    a o założenia są następujące:
    ->link<-
    • 2:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime22 Sep 2011 zmieniony
     
    moim zdaniem, jeżeli Grey utrzyma SV2K12 (są szanse, jak wnioskuję) to dodatkowe party jesienią to już za dużo (Grzybsoniada, potem Głuchołazy, potem SV no i po drodze nowy zlot). ciężko nawet tyle produkować. ale to wszystko zależy od kalendarza, zamiast czegoś to kto wie. Tylko ja tez nie lubię Wawy, no nie lubię tego miasta i niech nikt się na mnie nie gniewa - wyprawa tam to jak wyjazd na skazanie. Po tygodniu w Wawie potrzebuję dwóch w sanatorium :)
    Jeżeli miałbym wybierać między tym co jest i może będą kolejne edycje, a czymś nowym, to raczej piszę się na to co jest.
    • 3:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime22 Sep 2011 zmieniony
     
    Ja jestem za nowym party. Chętnie wpadnę bez względu na to w jakiej porze roku się odbędzie.

    Nawiasem mówiąc mając już 3 imprezy w roku jesteśmy w czołówce polskiej demosceny.
    • 4: CommentAuthorstreak
    • CommentTime22 Sep 2011
     
    Ja jestem ZA.
    • 5:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime22 Sep 2011
     
    A ja bym sugerował pomyślenie o formule wymyślonej kiedyś przez Eijka - tydzień nad jeziorkiem w zacnym ośrodku ze stołówką i salą telewizyjną :-)
    • 6:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime22 Sep 2011
     
    No może być, ale ta sala telewizjna to długo by nie była telewizyjna, bo zraz ktoś podłączy atarkę do TV i zrobi się sala giercowa;)
    • 7:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime22 Sep 2011
     
    tydzień? to by były dopiero "wczasy" :)
    • 8:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime25 Sep 2011
     
    Nosz przecież po to sala telewizyjna, żeby właśnie można było podłączać :) a i widownia gotowa...
    • 9: CommentAuthorinnuendo
    • CommentTime26 Sep 2011
     
    Jestem za i to bardzo.