atarionline.pl Sprzedam sio2ide z kartą cf 2gb + adapter ide>cf - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthoras...
    • CommentTime26 Sep 2011 zmieniony
     
    Dżem Dobry.
    Z racji posiadania kmk 2.0 pozbędę się drogą sprzedaży/albo zamienię na coś innego do Atari, sio2ide z kartą cf2 2gb kingston+przejściówa ide cf.
    Zestaw działający, jest na nim sporo softu do Atari.. (tak naprawdę to chyba wszystko co wyszło..!)
    Numen, Redicus itd. działają :)

    Cały zestawik wygląda tak:


    Cena za cały zestaw to 100pln dodaję jeszcze diodę dzięki której będzie działać stacja dysków oraz przycisk do aktywowania napędu d9,bardzo przydatne.
    Mam nadzieje że kupi go ktoś z naszych, bo nie chcę go wystawiać na allegro :P

    Przepraszam, temat nie aktualny na forum AtariArea zgłosił się Dracon :)
    • 2: CommentAuthormono
    • CommentTime26 Sep 2011
     
    A mnie by interesowała zawartość karty...
    • 3: CommentAuthoras...
    • CommentTime26 Sep 2011
     
    NIe ma problemu, mogę zgrać usb image tools, spakować jakimś rarem i podesłać :)
    • 4:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime26 Sep 2011
     
    To ja jeszcze podrążę temat:

    - czy można (bezproblemowo) uaktualnić firmware tego Sio2SD w razie jakiś poważnych zmian w przyszłości?

    - czy lepiej montować taki czytnik w obudowie czy na zewnątrz, widziałem na stronie Lotharka, że efektownie(j) wygląda ta druga opcja. Mi osobiście, jako posiadaczowi dwóch atarynek, bardziej podoba sie druga opcja....
    • 5:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime26 Sep 2011 zmieniony
     

    Dracon:

    - czy można (bezproblemowo) uaktualnić firmware tego Sio2SD w razie jakiś poważnych zmian w przyszłości?

    Dracon, jeśli pytanie nawiązuje do tego co As sprzedaje, to jest to SIO2IDE, a nie SIO2SD... Już dawno nie jest rozwijane i mało prawdopodobne, aby pojawiła się nowa wersja oprogramowania.
    • 6:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime26 Sep 2011 zmieniony
     
    Sorki, pomylka z literka - mialem na mysli Sio2ide (czlowiek sie gubi jak w ciagu tych kilku(nastu) lat nowe rozwiazania wyrastaja jak grzyby po deszczu...). Dzieki za odzew. :)
    • 7: CommentAuthoras...
    • CommentTime26 Sep 2011
     
    Dracon,
    Jacques pisze że jest tam wersja softu 4,4 , ale nic sobie za to uciąć nie dam :) Nawet jak okaże że będzie stary soft na na sv2k11 na pewno ktoś się znajdzie kto to zaora :)
    • 8:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime26 Sep 2011
     
    Obsługa kart CF była wprowadzona w wersji 4.4. Wcześniejszy soft nie pracowałby z kartami CF. A nowszej wersji chyba już nie było.
    • 9:
       
      CommentAuthorPecus
    • CommentTime26 Sep 2011
     
    Ano nie było nowszej wersji, bo i po co, skoro wszystko działa jak trzeba.
    • 10: CommentAuthoras...
    • CommentTime30 Sep 2011 zmieniony
     
    Wczoraj potestowałem sio2ide które mam w środku atari i działa pięknie. Chociaż czuć ogromną różnicę w szybkości w porównaniu do kmk 2.0 ide.. TO jak polonez z porsche .. Jest to wersja 4.4 ..